PRO8L3M i Taco Hemingway szykują wspólny projekt? Wszystko na to wskazuje

Podziel się newsem:

Współpraca na linii PRO8L3M i Taco Hemingway to coś na co czeka wielu słuchaczy. Być może niedługo otrzymamy od nich wspólny projekt. Sprawdźcie szczegóły.

Tajemnicze ładowanie

Na Instagramie PRO8L3Mu pojawiła się data 8 lipca, a także odnośnik do tajemniczego profilu na Insta2020.loading, który obserwuje tylko jedna osoba, a jest nią Taco Hemingway.

Czy szykuje nam się wspólny projekt od Steeza, Oskara i Taco? Na pewno coś jest na rzeczy. Szczególnie, że panowie kilkukrotnie już się przecinali, chociażby na ostatniej płycie Sokoła.

Sokół feat. PRO8L3M, Taco Hemingway – Napad na bankiet

Teorię o wspólnym projekcie podsyca fakt, że Taco mieliśmy usłyszeć na trasie koncertowej PRO8L3MuBlock Party, która z powodu pandemii została przemianowana na Block Party Mixtape, o czym przeczytacie tutaj. Oprócz Taco, na płycie znajdą się także Dziarmaschafter Bitamina.

pro8l3m block party
PRO8L3M – Block Party Mixtape – okładka albumu

Ponadto, niedawno informowaliśmy Was o tym, że Taco prawdopodobnie pracuje nad nowym materiałem. Szczególnie, że wers z jego #Hot16Challenge2 może sugerować, że płyt będzie więcej niż jedna. Natomiast kilka dni temu sieć obiegły zdjęcia rapera z planu teledysku. Warto jeszcze dodać, że w ostatnim poście Taco na Instagramie oznaczony jest właśnie profil 2020.loading.

Tak jak pisałem na początku tekstu, coś ewidentnie jest na rzeczy. Jutro powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat tajemniczego projektu. Jeżeli faktycznie okaże się, że PRO8L3M i Taco Hemingway szykują wspólny projekt, to patrząc na to jakie budzą zainteresowanie, możemy spodziewać się sukcesu na miarę Taconafide. A to napawa mnie sporym niepokojem.

Współpraca na linii PRO8L3M i Taco Hemingway to coś na co czeka wielu słuchaczy. Być może niedługo otrzymamy od nich wspólny projekt. Sprawdźcie szczegóły. Tajemnicze ładowanie Na Instagramie PRO8L3Mu pojawiła się data 8 lipca, a także odnośnik do tajemniczego profilu na Insta – 2020.loading, który obserwuje tylko jedna osoba, a jest nią Taco Hemingway. Czy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →