Dawid Podsiadło, Sokół, Daria Zawiałow i inni zagrają za darmo w mieście z najwyższą frekwencją wyborczą

Obserwuj nas na instagramie:

Popularni polscy artyści, w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, ogłosili challenge miast. Tam, gdzie frekwencja będzie najwyższa, odbędzie się darmowy festiwal ze świetnym line-upem!

Polscy muzycy po raz kolejny udowadniają, że los naszego kraju nie jest im obojętny. Wczoraj pisaliśmy o kampanii #milionypowodow, która ma na celu zmobilizowanie odbiorców do udziału w wyborach. Artyści poszli jednak krok dalej i postanowili stworzyć challenge miast. Tam, gdzie frekwencja będzie najwyższa, odbędzie się festiwal, na którym wystąpi czołówka polskiej sceny.

Najpopularniejsi polscy artyści zagrają w mieście z największą frekwencją wyborczą

W akcji wezmą udział miasta, które będą w stanie zapewnić odpowiednią infrastrukturę do organizacji takiego wydarzenia. Organizatorzy przyjęli się będą do miasta powyżej 50 tysięcy mieszkańców, tak by z każdej części Polski można było swobodnie i sprawnie tam dojechać.

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy wydarzenie będzie mogło się odbyć, gdyż póki co nie pozwalają na to jeszcze obostrzenia związane z pandemią.

Freekwencja Festiwal – kto wystąpi?

Podczas festiwalu wystąpią najpopularniejsi polscy artyści, reprezentujący różne gatunki muzyczne. Usłyszymy: Artura Rojka, Clock Machine, Darię Zawiałow, Dawida Podsiadło, Krzysztofa Zalewskiego, Miuosha, Mroza, Organka, Pezeta, Ralpha Kaminskiego, Sokoła i Żabsona.

Freekwencja Festiwal

Chcesz zobaczyć ich wszystkich w swoim mieście? W takim razie idź na wybory!

Sprawdź także: 10 utworów o polityce przed wyborami

fot. główne: Michał Murawski

Popularni polscy artyści, w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, ogłosili challenge miast. Tam, gdzie frekwencja będzie najwyższa, odbędzie się darmowy festiwal ze świetnym line-upem! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Polscy muzycy po raz kolejny udowadniają, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →