Dawid Podsiadło śpiewa „Nieznajomego” na Stadionie Narodowym

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dawid Podsiadło udostępnił właśnie nagranie z koncertu, który wraz z Taco Hemingwayem, zagrał na Stadionie Narodowym w Warszawie. Posłuchajcie utworu Nieznajomy w wersji live.

Zgodnie z zapowiedziami, Dawid Podsiadło regularnie dzieli się niepublikowanymi wcześniej materiałami. W ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć kulisy trasy koncertowej Leśna Muzyka oraz making of teledysku do Trofeów, w gwiazdorskiej obsadzie.

Dawid Podsiadło prezentuje nagrania z koncertu na Stadionie Narodowym

Dziś Dawid udostępnił nagranie ze Stadionu Narodowego, gdzie 28 września 2019 roku zagrał wyprzedany koncert z Taco Hemingwayem. W filmiku możemy posłuchać utworu Nieznajomy z pierwszej płyty wokalisty, w wersji na żywo. Poznaliśmy też nowe daty stadionowych koncertów:

  • 5 czerwca 2021 – Stadion Energa Gdańsk
  • 12 czerwca 2021 – Stadion Śląski, Chorzów
  • 19 czerwca – 2021 – Stadion Wrocław

W czerwcu 2020 mieliśmy wrócić na Stadiony, żeby zagrać dla Was koncerty w Chorzowie, Gdańsku i Wrocławiu. Niestety wybuch epidemii i zakaz organizacji imprez masowych zmusiły nas do zmiany planów i przełożenia tych wyprzedanych już koncertów na przyszły rok.
Wszystkim którzy byli na wrześniowym koncercie w Warszawie chcemy przypomnieć wyjątkową atmosferę tego wydarzenia i choć obraz tego nie oddaje, mamy nadzieję że przywoła wspomnienia tego wyjątkowego wieczoru.
A tym z Was którzy dopiero wybierają się na stadionowe koncerty, obiecujemy że warto na nie poczekać.

Zobaczcie nagranie:

Dawid Podsiadło – Nieznajomy (na żywo z PGE Narodowego, 28.09.2019)

Kilka miesięcy temu w sieci pojawił się także filmik pokazujący kulisy tego wydarzenia.

fot. Michał Murawski/ishootmusic.eu

Dawid Podsiadło udostępnił właśnie nagranie z koncertu, który wraz z Taco Hemingwayem, zagrał na Stadionie Narodowym w Warszawie. Posłuchajcie utworu Nieznajomy w wersji live. Zgodnie z zapowiedziami, Dawid Podsiadło regularnie dzieli się niepublikowanymi wcześniej materiałami. W ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć kulisy trasy koncertowej Leśna Muzyka oraz making of teledysku do Trofeów, w gwiazdorskiej obsadzie. Dawid […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.