Dawid Podsiadło zdradza, jak powstawał teledysk do utworu „Trofea

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jak powstał wyjątkowy teledysk Dawida Podsiadło do piosenki Trofea? Zobaczcie making of tego muzycznego przedsięwzięcia!

Urodzinowy prezent od Dawida Podsiadło

Kilka dni temu, Dawid Podsiadło obchodził swoje 27. urodziny. Z tej okazji muzyk nie tylko odbierał wiele życzeń i prezentów, ale jeden podarował również swoim fanom. To making of teledysku do utworu Trofea.

Trzeci singiel z najnowszego albumu Dawida PodsiadłoMałomiasteczkowy, doczekał się wyjątkowego teledysku, a właściwie mini filmu, którym artysta ponownie zawiesił wysoko poprzeczkę – tym razem nie tylko muzyczną, ale również wizualną.

Klip w gwiazdorskiej obsadzie (Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna, Jerzy Stuhr) udowodnił, że teledyski do utworów, to nie tylko ładny dodatek, ale mogą też być niezwykle spójną i angażującą widzów częścią wizerunku artysty.

Dawid Podsiadło Trofea making of

O czym opowiada teledysk Dawida Podsiadło do utworu Trofea? Zobacz making of!

Przy teledysku do Trofeów, Dawid Podsiadło pracował z reżyserem Danielem Jaroszkiem z Papaya Records. Z tej współpracy powstała utrzymana w bajkowej scenerii opowieść o kolekcjonowaniu tytułowych trofeów, w której artysta wcielił się w rolę detektywa.

Klip, do którego pomysł powstał tuż po wprowadzeniu przez władze naszego kraju kontrowersyjnego, masowego polowania na dziki, szybko zyskał również drugie dno. Na koniec historii role się odwracają i trofeami dzika stają się ludzie.

O tym i wielu innych historiach związanych z nagrywaniem teledysku do piosenki Trofea dowiecie się jeszcze więcej w The Making Of Video. Zobaczcie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.