Dawid Podsiadło z kolejnym singlem. Zobacz teledysk “Trofea”

Obserwuj nas na instagramie:

Trofea to kolejny, po Małomiasteczkowym i Nie ma fal, singiel z najnowszego albumu Dawida Podsiadło. Właśnie pojawił się klip do utworu w gwiazdorskiej obsadzie.

Dawid Podsiadło kończy dziś 26 lat. Wokalista wczoraj dostał już prezent w postaci Diamentowej Płyty dla najnowszego albumu Małomiasteczkowy. Natomiast sam Dawid postanowił z tej okazji podzielić się klipem do kolejnego utworu – Trofea.

Dawid Podsiadło – Trofea

W teledysku do singla Trofea pojawiła się plejada polskich aktorów. W klipie, w formie kryminalnej historii, wystąpili: Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr. Został on zrealizowany przez Papaya Films. Natomiast za reżyserię odpowiada Daniel Jaroszek.

Trofea to największa produkcja teledyskowa jaką zrealizowaliśmy do tej pory. Ogromna ekipa, kilka dni zdjęciowych, horrendalna ilość pracy. Czuję się obłędnie wyróżniony tym, że tak wiele fantastycznych osób z produkcji i tylu znakomitych aktorów wzięło udział w tej przygodzie.

Sprawdźcie jak wyszło:

Dawid Podsiadło – koncerty

Dawid Podsiadło w dalszym ciągu utrzymuje się “na fali”. Dwie wyprzedane trasy promujące najnowszy album – Małomiasteczkowy Tour i Wielkomiejski Tour. Natomiast wczoraj okazało się, wyprzedał się także jego wspólny koncert z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym. 

Z okazji urodzin życzmy mu dalszych sukcesów, choć można powoli odnosić wrażenie, że w muzyce osiągnął już wszystko ;)

Trofea to kolejny, po Małomiasteczkowym i Nie ma fal, singiel z najnowszego albumu Dawida Podsiadło. Właśnie pojawił się klip do utworu w gwiazdorskiej obsadzie. Dawid Podsiadło kończy dziś 26 lat. Wokalista wczoraj dostał już prezent w postaci Diamentowej Płyty dla najnowszego albumu Małomiasteczkowy. Natomiast sam Dawid postanowił z tej okazji podzielić się klipem do kolejnego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →