Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wyprzedali Stadion Narodowy!

Obserwuj nas na instagramie:

Zaledwie kilka dni temu ruszyła sprzedaż biletów na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym, a już wyprzedały się wszystkie wejściówki.

28 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwszy wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Dla obu artystów będzie to jednocześnie ostatni występ w tym roku!

15 maja, kiedy ruszyła przedsprzedaż, bilety z puli przeznaczonej dla użytkowników Allegro wyprzedały się w ciągu kilku pierwszych minut. Regularna sprzedaż rozpoczęła się dwa dni później – 17 maja i, na chwilę obecną, nie ma już ani jednego dostępnego biletu. Wyprzedały się nawet trybuny VIP. Do tej pory nie udało się to jeszcze żadnemu polskiemu artyście.

Dawid Podsiadło podczas zeszłorocznej rekordowej Małomiasteczkowej Trasy w największych halach koncertowych w Polsce zgromadził łącznie ponad 110 tysięcy publiczności.

To, że koncert będzie się cieszył dużą popularnością było wiadome już od początku. Na wydarzenie na Facebooku zapisało się już ponad 100 tys. osób, a to więcej niż może pomieścić Stadion Narodowy.

To nie koniec wieści! Jutro – 23 maja, Dawid Podsiadło będzie obchodził 26-te urodziny. Z tej okazji artysta zapowiedział premierę klipu do utworu Trofea. Wystąpią w nim znani polscy aktorzy: Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr.

Podsiadło poinformował także, że album Małomiasteczkowy uzyskał status Diamentowej Płyty.

Zaledwie kilka dni temu ruszyła sprzedaż biletów na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym, a już wyprzedały się wszystkie wejściówki. 28 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwszy wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Dla obu artystów będzie to jednocześnie ostatni występ w tym roku! Zobacz także Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →