Znamy szczegóły koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya!

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to obecnie najbardziej popularni przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. Artyści wystąpią razem na wspólnym koncercie i dla obu będzie to ostatni koncert w tym roku.

Dawid Podsiadło – Wielkomiejski Tour

18 maja odbędzie się ostatni koncert Dawida Podsiadło w ramach trasy Wielkomiejski Tour. Artysta w ciągu 3 miesięcy zagrał ponad 50 koncertów w około 32 miastach i miasteczkach. Po tak intensywnych miesiącach czas na przerwę.

Wielkomiejskie spotkania z Wami powoli dobiegają końca i za niecałe dwa tygodnie zagramy dla Was ostatni koncert w tej podróży. Kto był ten wie jak dobrze się spotykać w takich małych przestrzeniach.

Pierwszy i ostatni koncert Taco Hemingwaya w tym roku

Taco Hemingway po ubiegłorocznych sukcesach Taconafide i wydaniu solowego albumu Cafe Belga także postanowił zrobić sobie przerwę. Koncert z Dawidem będzie pierwszym po dłuższej przerwie i, jak zapowiada, jedynym w tym roku.

Co prawda pojawiały się plotki, że raper pracuje nad nowym materiałem, jednak wychodzi na to, że będziemy musieli na to jeszcze trochę poczekać.

Zarówno Dawid Podsiadło jak i Taco Hemingway biją rekordy w serwisach streamingowych i wyprzedają trasy. Przypominamy, że bilety na ostatnią trasę Dawida wyprzedały się w ciągu 4 minut. Również wszystkie koncerty Taco Hemingwaya wyprzedawały się w krótkim czasie. Nie mamy wątpliwości, że chętnych na ich wspólny koncert nie zabraknie!

Jedyny taki koncert odbędzie się 28 września na stadionie PGE Narodowy. Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się 17 maja. Natomiast użytkownicy Allegro będą mogli je nabyć w  przedsprzedaży  już od 15 maja.  Znajdziecie je na stronie ebilet.pl.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to obecnie najbardziej popularni przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. Artyści wystąpią razem na wspólnym koncercie i dla obu będzie to ostatni koncert w tym roku. Dawid Podsiadło – Wielkomiejski Tour 18 maja odbędzie się ostatni koncert Dawida Podsiadło w ramach trasy Wielkomiejski Tour. Artysta w ciągu 3 miesięcy zagrał ponad 50 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →