Dawid Podsiadło ogłasza kolejne miasta i daty w ramach „Wielkomiejski Tour”!


10 stycznia 2019

Podziel się newsem:

To ostatnia szansa, by złapać wejściówki na koncerty promujące „Małomiasteczkowy” album!

W pierwotnej wersji miało być 31, są – 53! Tyle koncertów Dawid Podsiadło zagra od lutego do maja w ramach trasy „Wielkomiejski Tour”.

Po zeszłorocznych (również wyprzedanych) koncertach w największych miastach Polski, Dawid Podsiadło postanowił zagrać również dla publiczności z mniejszych miejscowości. Z tej okazji pojawi się w aż 32 miastach i miasteczkach, by zagrać kawałki ze swojej ostatniej płyty w tamtejszych domach kultury, pijalniach i filharmoniach.

Trasa rozpocznie się 3 lutego w Cieszynie i zakończy 18 maja koncertem w Oławie. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będzie można usłyszeć Dawida Podsiadło na żywo!

Sprzedaż biletów na dodatkowe koncerty Dawida Podsiadło w ramach „Wielkomiejski Tour” rusza w piątek 11 stycznia o godz. 12:00 na www.goodtaste.pl/dawidpodsiadlo. A ponieważ bilety znikają w mgnieniu oka (dosłownie w kilka minut) sugerujemy nie zwlekać z zakupem. ;)

To ostatnia szansa, by złapać wejściówki na koncerty promujące „Małomiasteczkowy” album! W pierwotnej wersji miało być 31, są – 53! Tyle koncertów Dawid Podsiadło zagra od lutego do maja w ramach trasy „Wielkomiejski Tour”. Po zeszłorocznych (również wyprzedanych) koncertach w największych miastach Polski, Dawid Podsiadło postanowił zagrać również dla publiczności z mniejszych miejscowości. Z tej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →