Dawid Podsiadło ogłasza kolejne miasta i daty w ramach “Wielkomiejski Tour”!


10 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

To ostatnia szansa, by złapać wejściówki na koncerty promujące “Małomiasteczkowy” album!

W pierwotnej wersji miało być 31, są – 53! Tyle koncertów Dawid Podsiadło zagra od lutego do maja w ramach trasy “Wielkomiejski Tour”.

Po zeszłorocznych (również wyprzedanych) koncertach w największych miastach Polski, Dawid Podsiadło postanowił zagrać również dla publiczności z mniejszych miejscowości. Z tej okazji pojawi się w aż 32 miastach i miasteczkach, by zagrać kawałki ze swojej ostatniej płyty w tamtejszych domach kultury, pijalniach i filharmoniach.

Trasa rozpocznie się 3 lutego w Cieszynie i zakończy 18 maja koncertem w Oławie. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będzie można usłyszeć Dawida Podsiadło na żywo!

Sprzedaż biletów na dodatkowe koncerty Dawida Podsiadło w ramach “Wielkomiejski Tour” rusza w piątek 11 stycznia o godz. 12:00 na www.goodtaste.pl/dawidpodsiadlo. A ponieważ bilety znikają w mgnieniu oka (dosłownie w kilka minut) sugerujemy nie zwlekać z zakupem. ;)

To ostatnia szansa, by złapać wejściówki na koncerty promujące “Małomiasteczkowy” album! W pierwotnej wersji miało być 31, są – 53! Tyle koncertów Dawid Podsiadło zagra od lutego do maja w ramach trasy “Wielkomiejski Tour”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →