Dawid Podsiadło zapowiada kolejną trasę koncertową! Tym razem będzie kameralnie.


20 grudnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po Małomiasteczkowej Trasie nadszedł czas na tę Wielkomiejską!

Po fenomenalnym sukcesie „Małomiasteczkowej Trasy” Dawid Podsiadło zapowiada kolejne koncerty! Po wyprzedanych koncertach w największych miastach Polski Podsiadło w 2019 roku zagra bardziej kameralnie – „Wielkomiejski Tour to nie mniej niż 31 koncertów w około 31 miastach i miasteczkach, gdzie najmniejsza sala mieści tylko 288 osób.”

Pierwszy koncert Dawida Podsiadło odbędzie się 3 lutego w Cieszynie, a „Wielkomiejski Tour” zakończy 12 maja występ w małopolskim Wolbromiu. Na trasie pojawiły się też takie miejscowości, jak Kielce, Kutno i Żyrardów, a kawałki Dawida Podsiadło z „Małomiasteczkowego” albumu wybrzmią w lokalnych domach kultury, filharmoniach i teatrach.

Jak sugeruje sam Dawid Podsiadło na Facebooku na koncerty w ramach trasy „Wielkomiejski Tour” najlepiej wybrać się PKSem. :)

Małomiasteczkowa Trasa dobiegła końca! Zagraliśmy dla ponad stu tysięcy osób – wielu z Was informuje nas, że to były przepiękne chwile, że wszystko to ma sens – bardzo to potrzebne słowa i dziękuję za to, że je mówicie. (…) W międzyczasie jednakże, jako że wszyscy tu w naszej lapońskiej siedzibie uważamy, iż koniec jest jedynie początkiem, ogłaszamy uroczyście drugi krok po pierwszym kroku czyli… Wielkomiejski Tour 2019 !!! Zapraszamy do siadania na tych pięknych szarych (z takimi niebieskimi i czerwonymi zjawiskami graficznymi) fotelach w PKSie i proszę zajechać do nas.

Start sprzedaży biletów rusza w piątek 21 grudnia o godz. 14:00. Przy okazji czekamy na DVD z fenomenalnej „Małomiasteczkowej Trasy”. Nowy album ma już potrójną platynę (ponad 90 tyś. sprzedanych sztuk), więc warto by uczcić taki sukces. :D

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: