Zobacz kulisy trasy “Leśna Muzyka” Dawida Podsiadło

Obserwuj nas na instagramie:

Zgodnie z zapowiedziami, Dawid Podsiadło podzielił się niepublikowanym wcześniej nagraniem zza kulis trasy Leśna Muzyka. Zobaczcie.

Dawid Podsiadło pokazał kulisy trasy Leśna Muzyka

Trasa Leśna Muzyka Dawida Podsiadło to dobrze znane utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Jeszcze przed odwołaniem imprez masowych w związku z pandemią koronawirusa, artysta zdążył zagrać kilka koncertów w ramach trasy. Dziś do sieci trafiło nagranie z tych wydarzeń. Możemy w nim podpatrzeć, jak wyglądają kulisy przedsięwzięcia i jaka atmosfera panuje wśród osób nad nim pracujących. Oprócz tego, w nagraniu możemy usłyszeć także utwór Najnowszy Klip w koncertowej wersji.

Spędziliśmy długie miesiące przygotowując wszystkie elementy, od zupełnie nowych aranżacji z udziałem nowych muzyków w naszym zespole, przez projekty scenograficzne, oświetleniowe czy produkcję dźwięku.
Wszyscy odliczamy dni do momentu, kiedy znów będziemy mogli wrócić do grania na żywo i spotkań z publicznością.
Mamy nadzieję że te kilka obrazów i nowa, leśna wersja Najnowszego Klipu, zarejestrowana na żywo podczas jednego z koncertów na trasie, umilą to oczekiwanie także Wam.

Dawid Podsiadło zapowiada nowości

Koncerty z trasy, które nie mogły się odbyć, zostały przeniesione na jesień. Dawid Podsiadło, aby umilić ten czas oczekiwania, zapowiedział na najbliższy czas trochę niespodzianek. Oprócz nagrania z trasy, które właśnie otrzymaliśmy, mają pojawiać się także nowe utwory oraz koncertowy album. Czekamy!

Zgodnie z zapowiedziami, Dawid Podsiadło podzielił się niepublikowanym wcześniej nagraniem zza kulis trasy Leśna Muzyka. Zobaczcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dawid Podsiadło pokazał kulisy trasy Leśna Muzyka Trasa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →