Dawid Podsiadło ogłasza nowe daty koncertów i zapowiada nowości

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty warszawskich koncertów w ramach trasy Leśna Muzyka. Zapowiedział także, że niebawem możemy spodziewać się nowości.

Poznaliśmy nowe daty koncertów Dawida Podsiadło w Warszawie

Nowe daty większości koncertów z trasy Leśna Muzyka Dawida Podsiadło poznaliśmy krótko po odwołaniu imprez masowych. Jednak dopiero teraz artysta ogłosił zmienione terminy występów w warszawskim Torwarze. Sprawdźcie, na kiedy zostały one przełożone:

  • 08.12 – przeniesiony z 15.05
  • 09.12 – przeniesiony z 16.05
  • 10.12 – przeniesiony z 17.05

W najbliższych dniach poznamy też nowe daty koncertów stadionowych. Przypominamy, że w czerwcu Dawid miał wystąpić na Stadionie Energa w Gdańsku, na Stadionie Wrocław oraz na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Dawid Podsiadło zapowiada nowe utwory

Aby umilić czas oczekiwania na przełożone koncerty, wokalista zdradził, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się kilku wcześnie nie publikowanych relacji z poprzednich wydarzeń a także nowych piosenek!

Żeby jednak umilić nam wszystkim czekanie na spotkania na żywo, postanowiliśmy przegrzebać nasze koncertowe archiwa i już niedługo podzielimy się z Wami kilkoma relacjami, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego.
No i spodziewajcie się nowych piosenek.

Dawid Podsiadło podziękował również za dobry odbiór jego odpowiedzi na #Hot16Challenge2. Jego nagranie niedługo przekroczy 5 milionów wyświetleń.

Bardzo dziękuję za świetne przyjęcie mojego nierapowego #hot16. Tylu fantastycznych ludzi się zaangażowało (i kilku mniej fantastycznych) i taką pomoc udało się zebrać, że jestem naprawdę zbudowany.

Dawid Podsiadło #Hot16Challenge2

Sprawdźcie także: #Hot16Challenge2 – oś czasu

fot. Michał Murawski/ ishootmusic.eu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.