Dawid Podsiadło przyjął wyzwanie i dołączył do #Hot16Challenge2

Podziel się newsem:

Na tę odpowiedź wszyscy czekali. Nominowany przez duet Taconafide, Dawid Podsiadło dołączył do #Hot16Challenge2. I zrobił to naprawdę dobrze!

W ostatnich dniach polski Internet zalała fala nagrań z drugiej edycji wyzwania #Hot16Challenge. Akcja ma na celu wsparcie zbiórki na rzecz pomocy służbom medycznym w walce z koronawirusem. Nic więc dziwnego, że do challenge’u dołącza coraz większa liczba artystów, już nie tylko ze środowiska rapowego, jak to miało miejsce 6 lat temu, podczas pierwszej odsłony hot16.

Jeśli nie chcecie przegapić żadnej szesnastki, sprawdźcie naszą oś czasu, którą na bieżąco aktualizujemy:

Oś czasu #Hot16Challenge

Oś czasu #Hot16Challenge2

Dawid Podsiadło o Taconafide i Bitaminie w odpowiedzi na #Hot16Challenge2

Swoje zwrotki nagrywają także popowi wokaliści. Otrzymaliśmy już hot16 od Pawła Domagały czy Igora Herbuta. Wczoraj swoją odpowiedź wrzucił także najpopularniejszy polski wokalista młodego pokolenia, Dawid Podsiadło. Artysta otrzymał nominację od duetu Taconafide.

Nie będę rapował, bo nie umiem rapować, chociaż mnie nominował największy rapowy boysband.

W utworze, Dawid nawiązuje do zwrotek Taco Hemingwaya i Quebonafide, a w refrenie zachęca do posłuchania utworu Bitaminy Dom.

Nie zabrakło także podziękowań i wyrazów podziwu dla służby zdrowia. Nominacje natomiast trafiły do Brodki, Darii Zawiałow, Meek, Oh Why? oraz Michała Kempy.

Posłuchajcie #Hot16Challenge w wykonaniu Dawida Podsiadło:

Dawid Podsiadło #hot16challenge2

#Hot16Challenge2 zdominował polskiego YouTube’a

Nagrania z #Hot16Challenge zalały polskiego YouTube’a. O tym, jak dużą popularnością cieszy się akcja, może świadczyć to, że zdecydowana większość pozycji z karty Na Czasie, to właśnie filmy z tym wyzwaniem.

Na tę odpowiedź wszyscy czekali. Nominowany przez duet Taconafide, Dawid Podsiadło dołączył do #Hot16Challenge2. I zrobił to naprawdę dobrze! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex W ostatnich […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →