Daria Zawiałow prezentuje teledysk z Helsinek


20 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow zaprezentowała długo wyczekiwany teledysk, który nagrała w Helsinkach. Zobaczcie, jak wygląda ta magiczna kraina oczami Darii!

Daria Zawiałow zaszyła się w Helsinkach

Nie jest tajemnicą, że Daria Zawiałow już rok temu, wraz z marką Nokia, poleciała do swoich wymarzonych Helsinek, o których śpiewa na drugim albumie. Artystka zdradziła, że nagrała tam specjalny teledysk, który właśnie się ukazał.

Daria Zawiałow Helsinki

Stolica Finlandii, jak i cała kultura tego kraju, poczynając od języka i literatury, po bajkowe Muminki były dla Darii ogromną inspiracją przy tworzeniu koncepcji jej drugiego albumu – Helsinki. Jego nazwa zresztą też nie jest przypadkowa. W tytułowym utworze z tej płyty Daria śpiewa bowiem:

W Helsinkach zaszyję się, to daleko jest
Może jak zorze świat mi zaświeci się

To właśnie do tego utworu Daria Zawiałow nagrała teledysk w Helsinkach. Nie mogło być zresztą inaczej! Zobaczcie efekty współpracy artystki z firmą Nokia i reżyserem Karolem Łakomcem z tej malowniczej fińskiej krainy!

Daria Zawiałow – wywiad prosto z Helsinek

Helsinki stały się kolejnym singlem Darii Zawiałow (ponoć ostatnim, ale kto wie… :D), a więc od tej pory możecie wysłuchiwać utworu w swoich ulubionych stacjach radiowych. Dodatkowo, artystka udzieliła wyjątkowego wywiadu w Helsinkach, w którym zdradziła, co ją tak bardzo oczarowało właśnie w tym miejscu. Zobaczcie!

Daria Zawiałow zaprezentowała długo wyczekiwany teledysk, który nagrała w Helsinkach. Zobaczcie, jak wygląda ta magiczna kraina oczami Darii! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Daria Zawiałow zaszyła […]

Daria Zawiałow - Poznań, Nocny Targ Towarzyski | 30.07.2020

Biletomat.pl
od 70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →