Będzie reedycja albumu „Helsinki”! Daria Zawiałow zdradza szczegóły


10 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Daria Zawiałow zapowiadała wiele niespodzianek muzycznych na ten rok. Podczas koncertu Męskie Granie w Domu powiedziała o jednej z nich. Będzie to reedycja albumu Helsinki.

Koncert online – Męskie Granie w domu z Darią Zawiałow

Daria zagrała wczoraj swój koncert w ramach akcji Męskie Granie w domu. Artystka zaprosiła na swój dywan imitujący scenę byłego gitarzystę swojego zespołu – Krzysztofa Łochowicza, z którym zagrała akustycznie przekrój materiału ze swoich dwóch albumów A Kysz! oraz Helsinki.

Daria Zawiałow Męskie gRanie w domu

Koncerty sygnowane marką Męskie Granie w domu to wyjątkowe wydarzenia, które są bardzo profesjonalnie wyprodukowane i mimo, że są transmitowane online – świetnie brzmią. Daria zdradziła zresztą, że pod jej dom podjechał specjalny wóz transmisyjny, który na żywo miksował streamowany materiał. Wszystko oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa i obowiązujących zasad. Sam sprzęt artystka musiała wnosić przez balkon!

Podczas tego wyjątkowego i niecodziennego dla Darii koncertu nie zabrakło oczywiście niespodzianek. Wśród nich znalazł się cover zespołu RadioheadCreep oraz uwielbiane przez fanów Jeszcze w zielone gramy, którego Daria nie gra aktualnie na swoich koncertach.

Obejrzyj koncert Darii Zawiałow – Męskie Granie w Domu

Jeśli przegapiliście koncert Darii w domu, to koniecznie nadróbcie zaległości! Transmisja będzie dostępna na platformie YouTube dziś, do godziny 20:00.

Daria Zawiałow zdradza szczegóły reedycji albumu Helsinki

Na koniec artystka zdradziła również, że jedną z muzycznych niespodzianek jakie przygotowała na ten rok, będzie reedycja albumu Helsinki, która ukaże się jesienią. Wydawnictwo będzie zawierało zupełnie nowe utwory!

Przypomnijmy, że artystka wraz ze swoim producentem Michałem Kushem zaczęła również pracę nad swoim trzecim albumem. Daria idzie jak burza!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Daria Zawiałow - Poznań, Nocny Targ Towarzyski | 30.07.2020

Biletomat.pl
od 70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.