Dwie platynowe płyty dla Darii Zawiałow


19 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow wystąpiła podczas 14. Offensywy De Luxe na antenie Trójki Polskiego Radia. Podczas koncertu odebrała aż dwie platynowe płyty.

2019 – czyli rok Darii Zawiałow

To, że 2019 rok muzycznie należał w Polsce do Darii Zawiałow przyzna chyba każdy. Premiera świetnie przyjętego drugiego albumu Helsinki, niemal w całości wyprzedane obie trasy Helsinki Tour, występy na głównych scenach największych festiwali, takich jak Open’er czy Fest Festival i podbijanie list przebojów największych stacji radiowych w Polsce to tylko kila z sukcesów, które artystce udało się osiągnąć w niespełna 12 miesięcy.

Dzięki temu Daria od jakiegoś czasu przez wielu zaczęła być określana jako najważniejsza polska artystka XXI wieku. I chyba nie na wyrost to miano jest jej nadawane, bo z każdym kolejnym krokiem wokalistka potwierdza, że tak faktycznie jest.

Daria Zawiałow w nowym , akustycznym wydaniu

Na 2020 rok Daria zapowiedziała wiele niespodzianek. Jedną z nich był występ na żywo na antenie radiowej Trójki podczas 14. Offensywy De Luxe. Nie był to jednak zwykły koncert, gdyż artystka zaprezentowała się w nowej, akustycznej formule i zaśpiewała swoje największe przeboje w towarzystwie gitarzysty Piotra Rubika.

Artyści tradycyjnie otrzymali od prowadzącego audycję Piotra Stelmacha, symboliczne szczoty, będące symbolem „pozamiatania” dziennikarza swoją muzyką. To jednak nie jedyne wyróżnienia, jakie artyści otrzymali tego wieczoru.

offensywa de luxe daria zawiałow

Daria Zawiałow z dwoma platynowymi płytami

Po koncercie Darii na scenie Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej pojawił się szef Sony Music Poland, Maciej Woć, który wręczył artystce aż dwie platynowe płyty – za debiutancki album A Kysz! oraz najnowszy Helsinki. Te nagrody w Polsce przysługują za sprzedaż 30 tysięcy egzemplarzy danej płyty. Gratulujemy Darii tych niesamowitych wyników!

Daria Zawiałow platynowa płyta

Zapis całej 14. Offensywy De Luxe, podczas której oprócz Darii Zawiałow wystąpili również NOŻE, Radio Slam oraz Kasia Sochacka możecie już teraz odsłuchać w serwisie Spotify i na stronie radiowej Trójki.

Daria Zawiałow wystąpiła podczas 14. Offensywy De Luxe na antenie Trójki Polskiego Radia. Podczas koncertu odebrała aż dwie platynowe płyty. 2019 – czyli rok Darii Zawiałow To, że 2019 rok muzycznie należał w Polsce do Darii Zawiałow przyzna chyba każdy. Premiera świetnie przyjętego drugiego albumu Helsinki, niemal w całości wyprzedane obie trasy Helsinki Tour, występy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty pop / rock

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.