kadr z teledysku „FIFI HOLLYWOOD”

Daria Zawiałow wraca z letnim utworem „FIFI HOLLYWOOD


12 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Po prawie dwóch latach od ostatniego albumu studyjnego Daria Zawiałow wraca z singlem, zwiastującym nowy materiał. Posłuchajcie wakacyjnego FIFI HOLLYWOOD.

Nowy singiel Darii Zawiałow

Daria Zawiałow nie zatrzymuje się twórczo i zapowiada nowy materiał. To trzecia płyta artystki, na której kontynuuje ona swoją popową estetykę z albumów Helsinki oraz Wojny i Noce. Od czasu debiutu Zawiałow zdążyła wystąpić na wielkich scenach w Polsce, a także zdobyć trzy Fryderyki i współtworzyć jeden z najsłynniejszych singli Męskiego Grania, I Ciebie też, bardzo z Dawidem Podsiadło oraz Vito Bambino.

Płytę zapowiada energiczny singiel FIFI HOLLYWOOD, którą wyprodukował Bartosz Dziedzic – odpowiadający m.in. za sukces Grandy Brodki.

Daria Zawiałow w amerykańskim teledysku

Artystka zapewniła słuchaczom dawkę wizualnych wrażeń, wzbogacających zapowiedź nadchodzącego krążka. Klip w reżyserii Nikodema Marka oraz zdjęcia do FIFI HOLLYWOOD powstały w Los Angeles, do którego Zawiałow odnosi się też w utworze. Podróże są istotnym elementem muzyki Darii – wcześniej mogliśmy przenieść się na jej płytach do Helsinek, czy Japonii, dzięki licznym nawiązaniom kulturowym.

Jak zapowiedziała Daria Zawiałow, nowa płyta zostanie wydana jesienią. Znajdą się na niej teksty, które w porównaniu z jej poprzednimi utworami mają być bardziej bezpośrednie, niż dotychczas i oprą się na osobistych przeżyciach.

materiały pomocyjne

Więcej premierowych utworów z albumu Daria Zawiałow zagra na koncercie w Warszawie podczas Orange Warsaw Festival 3 czerwca. Tego samego dnia wystąpią tam tacy artyści jak 1975, Ellie Goulding, czy Oki.

Po prawie dwóch latach od ostatniego albumu studyjnego Daria Zawiałow wraca z singlem, zwiastującym nowy materiał. Posłuchajcie wakacyjnego FIFI HOLLYWOOD. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy singiel Darii Zawiałow […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →