fot. materiały prasowe

Fundacja Academica zaprasza na koncertową jesień w Krakowie. W ramach wydarzenia wystąpią między innymi Daria Zawiałow i Ralph Kaminski


18 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Fundacja Academica zaprasza nas na koncertową jesień. Do Krakowa zawitają między innymi Daria Zawiałow i Ralph Kaminski.

Zaplanuj sobie koncertową jesień w Krakowie

Fundacja Academica zaprasza nas na koncertową jesień, która już niedługo rozpocznie się w Krakowie. Dla fanów muzyki, ale i nie tylko zostało przygotowane naprawdę wiele atrakcji. Zobaczcie, czym przywita Was stolica Małopolski.

ImroFest podbije Kraków

Jeden z pierwszych festiwali w naszym kraju, w ramach którego zaprezentują się jedne z najlepszych grup improwizatorskich na całym świecie. Podczas każdego z występów spektakle, skecze, piosenki tworzone są spontanicznie, w oparciu o ustalone zasady i sugestie widowni. Uczestnicy mają więc pełnię władzy nad tym, co dzieje się na scenie. Gośćmi specjalnymi będą znakomici improwizatorzy z Francji, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Wydarzenie odbędzie się w krakowskim Klubie Studio (4-6.11), a wydarzenia towarzyszące odbędą się w klubie Zaścianek 2 i 3 listopada. Karnety w cenie 159 zł możecie kupić już teraz – TUTAJ.

Karnet na festiwal obejmuje:

  • 02.11 śr. 21.30 “Stary, dobry dżem (Komedia improwizowana)” – Klub Zaścianek
  • 03.11 czw. 21.30 “Bój zażarty! (improwizowany turniej komediowy)” – Klub Zaścianek
  • 04.11 pt. 18.00 “ImproFest – Piątek” – Klub Studio
  • 04.11 pt. 22.30 “Nocne improwizacje” – Klub Studio
  • 05.11 pt. 18.00 “ImproFest – Sobota” – Klub Studio
  • 05.11 pt. 22.30 “Nocne improwizacje” – Klub Studio
  • 06.11 pt. 17.00 “ImproFest – Niedziela” – Klub Studio
Fundacja Academica
fot. materiały prasowe

Ralph Kaminski i jego krakowski bal

Wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków, który w tym roku zaprezentował nam będący urzeczywistnieniem ducha retro klimatów album Bal u Rafała. Ralph otrzymał również Fryderyki podczas tegorocznej edycji wydarzenia. Do jego rąk powędrowały nagrody za album KORA, który został uznany za najlepszą płytę w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, a sam Ralph został również uznany za artystę roku. Bilety na jego krakowskie wydarzenie, które odbędzie się już 9 grudnia, możecie kupić – TUTAJ.

Fundacja Academica, Ralph Kaminski
fot. materiały prasowe

Organek zaprasza na muzyczną ucztę

Organek to twórca jednych z najlepszych tekstów w naszym kraju, które bardzo często opowiadają o trudnych międzyludzkich relacjach, które toczą się na tle żyjącej pełnią życia społeczności w naszym kraju. Zespół, któremu przewodzi, poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny. Sięgnął do wpływów post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70.

Retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język

– mówi o nowej drodze Tomasz Organek.

Nic więc dziwnego, że trasa Na razie stoję, na razie patrzę, jest jedną z najbardziej wyczekiwanych wśród wszystkich tegorocznych tournée. Bilety na nią możecie kupić już teraz – TUTAJ.

Fundacja Academica, Organek
fot. materiały prasowe

Besides powracają po przerwie

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż po pandemicznej przerwie wyruszamy w trasę. Już tej jesieni pojawimy się w Polsce i za granicą prezentując m.in. materiał z płyty Bystanders, która doczeka się w końcu właściwej premiery na koncertach :) Pojawi się też zupełnie nowy numer, zamykający tematykę Bystanders. Nie możemy się już doczekać spotkań z Wami oraz wspólnego przeżywania emocji. Zapraszamy!

I co tu dużo mówić – zespół sam zaprasza was do wzięcia udziału w aż siedmiu koncertach, które zostały przez niego przygotowane. Bilety na krakowski spektakl znajdziecie – TUTAJ.

10.09.2022 – Bielsko-Biała, Rude Boy Club 23.09.2022 – Elbląg, Mjazzga

24.09.2022 – Olsztyn, Las

30.09.2022 – Częstochowa, Muzyczna Meta

07.10.2022 – Poznań, SARP

08.10.2022 – Wrocław, Alive

14.10.2022 – Rzeszów, Pub Spółdzielczy

22.10.2022 – Kraków, Zaścianek

Daria Zawiałow rozpęta jeszcze jedną wojnę

Trasa Metropolis… wojen nie będzie, będąca pożegnaniem Darii ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok, nie mogła pominąć Krakowa. W nadchodzącym repertuarze koncertowym fani wokalistki znajdą piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli z A Kysz! i Helsinki. Jeśli więc chcecie poczuć swego rodzaju powiew nostalgii, to zapraszamy Was na koncert Darii Zawiałow 21 października w Krakowie. Bilety otrzymacie – TUTAJ.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Fundacja Academica zaprasza nas na koncertową jesień. Do Krakowa zawitają między innymi Daria Zawiałow i Ralph Kaminski. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Zaplanuj sobie koncertową jesień w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →