„2050 EP” już w sieci! Posłuchajcie najnowszego minialbumu Peji

Podziel się newsem:

Wyczekiwana EPka poznańskiego rapera już dostępna. 2050 to jednak rozgrzewka przed nowym, długogrającym materiałem, jaki Peja ma zamiar zaserwować swoim fanom w tym roku.

20 lat współpracy

2050 to efekt współpracy Peji i Magiery. Panowie współpracują ze sobą już blisko 20 lat. Ich ostatnim wspólnym albumem było G.O.A.T. wydane w 2019 roku. Sam krążek spotkał się ze sporym entuzjazmem wśród fanów poznańskiego rapera. Ponadto na G.O.A.T. gościnnie udzielili się Hans, Grizzlee, Avi, Sobota, Kacper HTA, Chi Ali, Pih, Dziun, DVJ. Rink oraz Falcon1.

Magiera natomiast ubiegły rok może zaliczyć do bardzo pracowitych. W 2019 roku producent współpracował między innymi z Ostrym, czy OKIm.

Najnowsza EP-ka to zestaw luźno zarejestrowanych kawałków. Należy jednak zwrócić uwagę, że pomimo luźnego charakteru, materiał jest dopracowany w każdym calu. Pierwszym udostępnionym utworem był SMOG, a na przestrzeni całego materiału Peja pojawiają się także numery które utrzymane są w nowszej, nieco bardziej przystępnej dla młodego słuchacza stylistyce. I trzeba przyznać, że raper bardzo dobrze się na takich bitach odnajduje.

Peja/Slums Attack – SMOG

2050 to tylko rozgrzewka

peja 2050
2050 – okładka albumu

Jak zapowiada sam Peja, 2050 to tylko rozgrzewka przed długogrającym albumem, który ukazać ma się jesienią tego roku. Najbardziej prawdopodobne jest również to, że jego premiera pokrywać się będzie z zapowiedzianą biografią rapera. Na ten moment musicie zadowolić się EPką, w której skład wchodzi 9 nowych utworów. Całość dostępna jest już we wszystkich serwisach streamingowych.

Peja & Magiera – 2050 EP – posłuchaj albumu

Warto też przypomnieć, że limitowaną wersję fizyczną minialbumu możecie jeszcze zamawiać ze strony pejaslumsattack.com.

Wyczekiwana EPka poznańskiego rapera już dostępna. 2050 to jednak rozgrzewka przed nowym, długogrającym materiałem, jaki Peja ma zamiar zaserwować swoim fanom w tym roku. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał 20 lat współpracy […]

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →