Peja zapowiada nowy album, EP-kę i trasę koncertową


08 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Peja kilka miesięcy po premierze albumu G.O.A.T. zapowiada kolejny. Najpierw jednak światło dzienne ujrzy limitowana EP-ka. Sprawdźcie szczegóły.

Peja – G.O.A.T.

21 września 2019 roku swoją premierę miał następca wydanego w 2018 roku albumu 25_godzin, zatytułowany G.O.A.T., wyprodukowany tak samo jak poprzedni krążek, w całości przez Magierę. Na nowy album Peja zaprosił między innymi PIH’a, Avi’ego czy chociażby Hansa z 52 Dębiec. G.O.A.T. okazało się sporym sukcesem wśród słuchaczy i dotarło do pierwszego miejsca na listy OLiS.

peja nowa płyta g.o.a.t.

Premiera albumu zbiegła się także z festiwalem Hip-Hop Fever 2 organizowanym przez rapera. Podczas imprezy Peja świętował swoje 43. urodziny.

Peja – Game Changer

Plany na 2020? EP-ka i kolejny album

Raper już jakiś czas temu zapowiadał, że na początku tego roku światło dzienne ujrzy jego EP-ka pt. 2050. Dziś dowiedzieliśmy się, że będzie to limitowany materiał do ilości 5020 sztuk. Zamówić go będziecie mogli jedynie ze strony www.pejaslumsattack.com.

Oprócz limitowanej EP-ki, w 2020 roku dostaniemy także kolejny longplay od poznańskiego rapera. Black Album zadebiutuje jesienią, a jego premiera prawdopodobnie będzie pokrywała się z zapowiadaną niedawno biografią Peji. Na ten moment nie ma szczegółów dotyczących dokładnych premier obu krążków. Jednak gdy pojawią się jakiekolwiek informacje, na pewno będziemy Was informować.

Peja – trasa koncertowa w 2020 roku

Po premierze G.O.A.T. artysta wyruszył w trasę koncertową. Podczas jej pierwszej części odwiedził między innymi Kraków i Warszawę. W 2020 roku Peja powraca do koncertowania i zagra odpowiednio w Radomiu, Żaganiu, Gubinie i na zakończenie trasy we Wrocławiu. Bilety na te koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Peja kilka miesięcy po premierze albumu G.O.A.T. zapowiada kolejny. Najpierw jednak światło dzienne ujrzy limitowana EP-ka. Sprawdźcie szczegóły. Peja – G.O.A.T. 21 września 2019 roku swoją premierę miał następca wydanego w 2018 roku albumu 25_godzin, zatytułowany G.O.A.T., wyprodukowany tak samo jak poprzedni krążek, w całości przez Magierę. Na nowy album Peja zaprosił między innymi PIH’a, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Peja & Slums Attack - trasa koncertowa

Biletomat.pl
od 30 zł PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.