Płomień 81 gościem specjalnym na Hip-Hop Fever 2


10 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Do grona artystów, którzy wystąpią podczas drugiej edycji festiwalu Hip Hop Fever dołączył dziś legendarny Płomień 81. Tym samym znamy już cały line-up koncertu w poznańskiej Arenie.

Hip Hop Fever 2 to impreza, w ramach której 21 września w poznańskiej Arenie będzie można usłyszeć i zobaczyć czołowych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej oraz gości z zagranicy.

W trakcie festiwalu swoje 43. urodziny obchodzić będzie Rychu Peja. Data wydarzenia zbiega się także z premierą jego najnowszej płyty – G.O.A.T. To jeszcze nie wszystko.

Podczas koncertu będzie miała miejsce również ceremonia wręczenia Złotej Płyty za poprzedni album Peji25 godzin. Dlatego też swój udział w festiwalu zapowiedziało wielu artystów, którzy gościnnie udzielili się w poprzednim wydawnictwie rapera.

Hip Hop Fever 2 – line-up

Skład Hip-Hop Fever 2 prezentuje się następująco: Hemp Gru, Lukasyno, PiH, Young Igi, Kaz Bałagane, Patokalipsa, Azyl, Blokkmonsta, Jongmen, Logo Dzielnicy, Kaczor BRS, Respo & Upojeni, Gandzior, DVJ Rink, Kobra, Lasio Companija, Bandura x Hellfield, DJ Danek.

hip-hop fever 2 line-up płomień 81

Dodatkowo dziś ogłoszono także gościa specjalnego.

Płomień 81 na Hip Hop Fever 2

W poznańskiej Arenie wystąpi także zespół Płomień 81, który w tym roku świętuje 20-lecie swojej działalności. Będzie to ich pierwszy koncert w Poznaniu od dziesięciu lat. Niedawno formacja zapowiedziała wydanie nowego albumu, po 14 latach przerwy. Zapowiadający go singiel Maradona w niecałe da tygodnie zebrał ponad milion wyświetleń na YouTube.

Swoją karierę reaktywuje również Pezet, jeden z członków Płomienia 81. 27 września ukaże się jego nowa płyta – Muzyka Współczesna. Pojawił się też u boku Taco Hemingwaya, jako gość na jego nowej płycie. Hip Hop Fever 2 będzie doskonałą okazją, aby usłyszeć go na żywo wraz z Onarem.

Płomień 81 – Maradona

Do grona artystów, którzy wystąpią podczas drugiej edycji festiwalu Hip Hop Fever dołączył dziś legendarny Płomień 81. Tym samym znamy już cały line-up koncertu w poznańskiej Arenie. Hip Hop Fever 2 to impreza, w ramach której 21 września w poznańskiej Arenie będzie można usłyszeć i zobaczyć czołowych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej oraz gości z zagranicy. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: