Peja – pierwszy singiel z nadchodzącego albumu i start preorderu

Obserwuj nas na instagramie:

W niedzielę, 21 lipca ruszył preorder najnowszego krążka Peja/Slums Attack, o tytule G.O.A.T. Jednocześnie raper zaprezentował także pierwszy singiel – Jakieś pytania? z gościnnym udziałem Hansa i Grizzlee’ego.

Peja/Slums Attack – nowa płyta G.O.A.T., premiera 21 września

Już niebawem do sprzedaży trafi najnowsza płyta Peji, zatytułowana G.O.A.T. W sieci pojawiało się wiele spekulacji dotyczących rozwinięcia tego skrótu. Jak wyjaśnia raper, akronim oznacza słowa “Gnój Oczywiście Atakuje Twardo”. Tak, jak w przypadku poprzedniego albumu Rycha, również tutaj za produkcję albumu w całości odpowiada Magiera.

Tak o nadchodzącej płycie mówi Peja:

Nagrałem ten album w ciągu 37 studyjnych godzin w 6/8 sesjach począwszy od 28 maja poprzestając na 15 lipca. Tempo ekspres ale forma znakomita. Przede wszystkim zgrany zespół, który prowadzi się po prostu bez wysiłku. Jako producent wykonawczy mogę polegać na zaufaniu Magiery, Arka Namysłowskiego, Pawła Niegowskiego, Macieja Tortyny, Marcina Antoniewicza i jeszcze kilku ważnych i utalentowanych osobach, których jeszcze teraz wymienić nie mogę. G.O.A.T.

peja nowa płyta g.o.a.t.

Peja/Slums Attack – G.O.A.T. – tracklista

 1. Wprowadzenie
 2. Akacja
 3. Oczekiwania feat?
 4. Bolesne powroty
 5. Game Changer
 6. Big Rich
 7. G.O.A.T.
 8. Kiedyś to było
 9. Money Talks
 10. Ten typ tak ma
 11. Jakieś pytania? feat. Hans & Grizzlee
 12. Kiedy rozum śpi feat?
 13. Krew (roboczo)
 14. Happy End feat?

Wersja preorderowa zawierać będzie dodatkowe utwory. Płytę możecie zamówić tutaj.

Peja/Slums Attack – Jakieś pytania?

Wraz ze startem przesprzedaży płyty, pojawił się także pierwszy singiel. W kawałku gościnnie udzielili się Hans i Grizzlee. Posłuchajcie utworu Jakieś pytania?:

Hip-Hop Fever 2

Płyta pojawi się w sprzedaży i w serwisach streamingowych 21 września. Tego samego dnia odbędzie się druga edycja festiwalu Hip-Hop Fever. Podczas imprezy będzie można usłyszeć wielu przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej, którzy z okazji urodzin Rycha pojawią się w poznańskiej Arenie. Bilety kupicie klikając tutaj.


Peja/Slums Attack – jesienne koncerty

Oprócz festiwalu Hip-Hop Fever 2, jesienią czeka nas także kilka klubowych koncertów poznańskiego rapera. Peja wystąpi m.in.:

27.09. – Kraków, Kwadrat
28.09. – Zabrze, CK Wiatrak
04.10. – Warszawa, Iskra Pole Mokotowskie

Bilety na te wydarzenia są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

W niedzielę, 21 lipca ruszył preorder najnowszego krążka Peja/Slums Attack, o tytule G.O.A.T. Jednocześnie raper zaprezentował także pierwszy singiel – Jakieś pytania? z gościnnym udziałem Hansa i Grizzlee’ego. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →