Peja zapowiada nowy album i drugą odsłonę festiwalu Hip-Hop Fever


20 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wydany pod koniec ubiegłego roku album - 25_godzin uzyskał status Złotej Płyty. Poznański raper nie zwalnia tempa i zapowiada nowy album, który ukaże się w tym roku.

14 grudnia 2018 roku do sprzedaży trafił ostatni krążek Peji – 25_godzin, który powstał we współpracy z Magierą. Album sprzedał się już w ilości kwalifikującej go do uzyskania statusu Złotej Płyty.

Miło mi poinformować, iż zupełnie niedawno uzyskaliśmy sprzedaż fizyczną albumu 25_godzin w ilości uprawniającej nas do zgłoszenia jej w ramach przyznania statusu złotej płyty:) Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie swoim talentem i doświadczeniem podczas pracy nad krążkiem:) Dziękuję również prawdziwym fanom za zaufanie i wsparcie – to chyba 14 złote wyróżnienie – ale jakieś emocje zawsze są.

Poznański raper poinformował o tym przy okazji zapowiedzi nowego wydawnictwa, które ma się ukazać w tym roku. Premiera płyty G.O.A.T. zapowiedziana jest na 21 września. Tego samego dnia odbędzie się także druga edycja festiwalu Hip-Hop Fever, który ponownie zawita do poznańskiej Areny.

Podczas tego wydarzenia wystąpi wielu wykonawców polskiej sceny hip-hopowej. Oprócz koncertów, będzie to także okazja do świętowania wydania nowej płyty oraz 43 urodzin Peji.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: