Pezet z nowym singlem, będącym hołdem dla oldschoolowego brzmienia


16 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pezet zaprezentował drugą zapowiedź nadchodzącego albumu - Muzyka Współczesna. Utwór Intro zaskakuje brzmieniem lat. 90. Posłuchajcie.

Pezet – Muzyka Współczesna

W najbliższym czasie możemy spodziewać się dwóch nowych wydawnictw od Pezeta – solowego albumu oraz płyty zespołu Płomień 81.

Póki co, więcej wiemy o tym pierwszym. Krążek Muzyka Współczesna ukaże się już 27 września. Zamawiając go w przedsprzedaży, dostajemy dodatkowe utwory oraz film dokumentalny o powstawaniu albumu.

Płyta jest inspirowana latami 90-tymi. Nie jest to jednak boom bap rap, to mieszanka brzmień z tamtych lat, różnych i w nowej odsłonie

Niedawno pisaliśmy o pierwszym singlu Obrazy Pollocka, który zapowiada płytę. Teraz w sieci pojawił się kolejny.

Pezet – Intro

Utwór Intro zaskakuje oldschoolowym brzmieniem rodem z Muzyki Klasycznej czy Muzyki Poważnej. Za klimatyczny, czarno-biały teledysk odpowiada Andiamo.

Tak o nowym singlu mówi Pezet:

Z mojej strony ten utwór to hołd dla starych czasów i starego hip-hopu, lat 90-tych, a co za tym idzie do całej mojej już praktycznie 20-letniej drogi. Często to była ścieżka po nowe życie, pełna upadków i wzlotów. Łatwo mieć 5 minut sławy, ciężej upadać, podnosić się i znów być mistrzem. Tak w kółko. Ja zawsze chciałem być najlepszy, mierzyłem wysoko i niejednokrotnie wątpiłem i napotykałem przeszkody, co nie jest niczym dziwnym bo takie jest życie.

Teledysk powstał we współpracy z marką STR8, której filozofia „Go for Great” idealnie pasuje do tekstu nowego utworu Pezeta.

Pezet zaprezentował drugą zapowiedź nadchodzącego albumu – Muzyka Współczesna. Utwór Intro zaskakuje brzmieniem lat. 90. Posłuchajcie. Pezet – Muzyka Współczesna W najbliższym czasie możemy spodziewać się dwóch nowych wydawnictw od Pezeta – solowego albumu oraz płyty zespołu Płomień 81. Póki co, więcej wiemy o tym pierwszym. Krążek Muzyka Współczesna ukaże się już 27 września. Zamawiając […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: