kadr z klipu do utworu "The Game"

Pezet wchodzi na rynek gamingowy za sprawą „Rap Game: The Strife” i singla „Rap Game”


15 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pezet prezentuje nowy singiel Rap Game, promujący jego własną grę mobilną zatytułowaną Rap Game: The Strife.

Pezet w świecie gamingu

Ledwie ucichły echa ostatniej płyty Pezeta, Muzyki Komercyjnej, a już dostajemy od niego nową muzykę. Utwór Rap Game jest jednak dość wyjątkowy. Choć do współpracy raper zaprosił swoich starych znajomych Auera i DJ-a Pandę, rzecz, którą promuje, nie jest czymś codziennym. Pezet przedstawia bowiem… swoją grę mobilną. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej:

Rap Game: The Strife została stworzona z zamiłowania do muzyki, kultury hip-hopowej i gier mobilnych. Cała gra luźno nawiązuje do postaci Pezeta oraz jego historii na polskiej scenie muzycznej. To historia rapera rozpoczynającego swoją drogę muzyczną i metaforyczny obraz drogi na szczyt w branży muzycznej, w której podkreślane jest zamiłowanie do rapu i hip-hopowy klimat. 

Paroma słowami dotyczącymi Rap Game: The Strife podzielił się także sam Pezet:

Rap Game: The Strife to gra, która bynajmniej nie jest żadnym rap battle. To fajna gierka na telefon, trochę  „bijatyka”,  trochę przygodówka z na wpół otwartym światem. Mega mnie cieszy i jara, to, że spróbowaliśmy z chłopakami zrobić coś całkowicie innego niż dotychczas, a jednak bardzo spójnego z moją osobowością i charakterem. Mam nadzieję, że sporo ludzi będzie w nią grało i będzie miało taki sam albo nawet większy fun niż ja.

Pezet – Rap Game (prod. Auer, cuty: DJ Panda)

Muzyka Komercyjna

Muzyka Komercyjna ukazała się 30 września i była powrotem Pezeta po 3 latach od wydania Muzyki Współczesnej. Na łamach naszego portalu pisaliśmy o tym albumie w następujący sposób:

Pezet tą płytą stracił duży kredyt zaufania jaki miał, przynajmniej u mnie. Do reszty prysnął czar gościa, który nagrał albumy z Noonem, a nawet tego, który zachwycał mnie Intrem czy Nauczysz się czekać na Muzyce Współczesnej. Postaraj się pan, panie Pezet, następnym razem, bo jesteś zbyt ważną postacią w historii polskiego rapu, żeby kazać słuchaczom oglądać jak odcinasz kupony. A zdaje się, że jesteśmy od tego o krok.

Grafika promująca Rap Game: The Strife

Pezet wchodzi na rynek gamingowy za sprawą  „Rap Game: The Strife” i singla „Rap Game”

Pezet prezentuje nowy singiel Rap Game, promujący jego własną grę mobilną zatytułowaną Rap Game: The Strife. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Pezet w świecie gamingu Ledwie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →