Płomień 81 powraca z nowym singlem – “Maradona”


27 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Płomień 81 zapowiada nowy, pierwszy od 14 lat album, który ukaże się już wkrótce. Posłuchajcie premierowego singla Maradona.

Płomień 81 to legendarna formacja hip-hopowa, tworzona przez Pezeta i Onara. Dokładnie 20 lat temu – 27 sierpnia 1999 roku, ukazał się, jeszcze na kasecie, ich legalny debiut pt. Na zawsze będzie płonął. Z okazji okrągłej rocznicy, grupa zapowiada pierwsze od 14 lat wydawnictwo, które ma ukazać się wkrótce. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery krążka.

Możemy posłuchać już pierwszej zapowiedzi nadchodzącego albumu. Bit do kawałka Maradona wyprodukował PSR. Teledysk realizowany był w większości w Neapolu – mieście, z którym szczególnie związany był tytułowy Maradona.

Płomień 81 – Maradona


Pezet Muzyka Współczesna

Niebawem ukaże się także nowy solowy album jednego z członków PłomieniaPezeta. Muzyka Współczesna ukaże się za dokładnie miesiąc – 27 września. Do tej pory poznaliśmy dwa utwory, które znajdą się na płycie – Obrazy Pollocka i Intro. Ten drugi jest hołdem dla oldschoolowych brzmień lat 90.

Z mojej strony ten utwór to hołd dla starych czasów i starego hip-hopu, lat 90-tych, a co za tym idzie do całej mojej już praktycznie 20-letniej drogi. Często to była ścieżka po nowe życie, pełna upadków i wzlotów. Łatwo mieć 5 minut sławy, ciężej upadać, podnosić się i znów być mistrzem. Tak w kółko. Ja zawsze chciałem być najlepszy, mierzyłem wysoko i niejednokrotnie wątpiłem i napotykałem przeszkody, co nie jest niczym dziwnym bo takie jest życie.

Płomień 81 zapowiada nowy, pierwszy od 14 lat album, który ukaże się już wkrótce. Posłuchajcie premierowego singla Maradona. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Płomień 81 to legendarna […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →