Peja zaprezentował promo-mix i kolejny singiel z nadchodzącego albumu


04 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Do premiery najnowszego albumu Peja/Slums Attack - G.O.A.T. pozostały już tylko nieco ponad dwa tygodnie. Posłuchajcie fragmentów nadchodzącego wydawnictwa.

Peja w ostatnim czasie nie próżnuje i niecały rok po premierze płyty 25_godzin już wkrótce będziemy mogli posłuchać nowego materiału od poznańskiego rapera.

21 września swoją premierę będzie miała najnowsza płyta Peji G.O.A.T. Poznański raper systematycznie odkrywa karty, publikując kolejne single, które pojawią się na krążku. Poznaliśmy już pięć utworów: Jakieś pytania?, Bolesne powroty, Wprowadzenie, Akacja oraz najnowszy Game Changer.

Peja/Slums Attack – Game Changer

Oprócz tego, raper podzielił się również promo-mixem, w którym możemy posłuchać fragmentów płyty. Posłuchajcie:

Peja/Slums Attack – G.O.A.T. Promo-mix

Hip-Hop Fever 2

W dniu premiery płyty, w poznańskiej Arenie odbędzie się druga odsłona festiwalu Hip-Hop Fever, podczas której Peja świętować będzie wydanie nowego krążka oraz swoje urodziny.

Dodatkowo podczas koncertu będzie miała miejsce ceremonia wręczenia Złotej Płyty za album 25 godzin. Dlatego też swój udział w festiwalu zapowiedziało wielu artystów, którzy gościnnie udzielili się w poprzednim wydawnictwie Peji.

Na scenie poznańskiej Areny pojawią się między innymi KAZ BAŁAGANE, HEMP GRU, LUKASYNO, PIH i wielu innych. Nie zabraknie oczywiście i samego Rycha, który wystąpi wraz z RPS BAND.

Peja/Slums Attack – jesienna trasa koncertowa

Przypominamy również, że jesienią Peja ruszy w klubową trasę, która na ten moment prezentuje się następująco:

27.09. – Kraków, Kwadrat
28.09. – Zabrze, CK Wiatrak
04.10. – Warszawa, IKSRA Pole Mokotowskie
05.10. – Lublin, Graffiti
18.10. – Stargard, Eclipce Klub
19.10. – Kołobrzeg, Centrala
08.11. – Ciechanów, Fabryka Kultury Zgrzyt
16.11. – Wałcz
06.12. – Bydgoszcz, Estrada stagebar
13.12. – Gorzów Wlkp., C-60
14.12. – Szczecin, Kosmos

Na koncerty w Krakowie, Zabrzu i Warszawie bilety kupicie na stronie Biletomat.pl.

Do premiery najnowszego albumu Peja/Slums Attack – G.O.A.T. pozostały już tylko nieco ponad dwa tygodnie. Posłuchajcie fragmentów nadchodzącego wydawnictwa. Peja w ostatnim czasie nie próżnuje i niecały rok po premierze płyty 25_godzin już wkrótce będziemy mogli posłuchać nowego materiału od poznańskiego rapera. 21 września swoją premierę będzie miała najnowsza płyta Peji – G.O.A.T. Poznański raper […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Peja/Slums Attack - Kraków, Zabrze, Warszawa

Biletomat.pl
od 30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.