Peja/Slums Attack z kolejnym singlem i nowym ogłoszeniem Hip-Hop Fever 2


21 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Do premiery najnowszej płyty poznańskiego rapera pozostał już tylko miesiąc. Peja zaprezentował trzeci singiel, który ją zapowiada - Wprowadzenie. Jest też kolejne ogłoszenie festiwalu Hip-Hop Fever 2.

Peja/Slums Attack 21 września wyda swoją najnowszą płytę – G.O.A.T., którą w całości wyprodukował Magiera. W ostatnim czasie poznański raper sukcesywnie odkrywa kolejne karty, prezentując single z nadchodzącego wydawnictwa. Poznaliśmy już Jakieś pytania? z gościnnym udziałem Grizzleego i Hansa oraz Bolesne powroty.

Kolejnym singlem, który pojawi się na albumie jest Wprowadzenie. Jest to utwór otwierający, wprowadzający słuchaczy w świat płyty. Do tego kawałka pojawił się także teledysk.

Peja/Slums Attack – Wprowadzenie

Dodatkowo, w najbliższy piątek pojawi się klip do kolejnego singla – Akacja. Coś nam mówi, że nie będzie to ostatni kawałek, który usłyszymy jeszcze przed premierą płyty.


Hip-Hop Fever 2 – kolejne ogłoszenie

W dzień premiery płyty, czyli 21 września, w poznańskiej Arenie odbędzie się druga odsłona festiwalu Hip-Hop Fever. Dotychczas ogłoszono kilku polskich artystów: Hemp Gru, Lukasyno, Pih, Young Igi i Kaz Bałagane. Dziś do tego grona dołączyli kolejni: Patokalipsa oraz goście z Niemiec – Azyl i Blokkmonsta, którzy gościnnie udzielili się w utworze Na tych ulicach z płyty 25_godzin.

peja hip-hop fever 2

Oprócz tego, jesienią odbędzie się także kilka klubowych koncertów Peji. Bilety na koncerty w Krakowie (27 września), Zabrzu (28 września) i Warszawie (4 października) znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
30-35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.