Peja/Slums Attack z kolejną zapowiedzią nowego albumu. Posłuchajcie singla „Bolesne powroty”


12 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

We wrześniu do sprzedaży trafi najnowszy album Peji - G.O.A.T. W sieci pojawił się właśnie drugi singiel zatytułowany Bolesne powroty. Znamy także kilku wykonawców, którzy wystąpią podczas Hip-Hop Fever 2.

Poznański raper Peja przygotowuje się do wydania swojej kolejnej płyty – G.O.A.T. Album ukaże się już 21 września i będzie w całości wyprodukowany przez Magierę, który współpracował z Peją także przy poprzednim krążku.

Jakiś czas temu poznaliśmy pierwszy singiel zatytułowany Jakieś pytania?, w którym gościnnie udzielili się Hans i Grizzlee. Wraz z premierą singla pojawiła się także tracklista albumu oraz ruszyła jego przedsprzedaż.

W piątek w sieci pojawił się drugi singiel, który trafi na nadchodzący krążek. Tym razem w utworze możemy usłyszeć tylko Rycha. Sprawdźcie, jak brzmią Bolesne powroty.

Peja/Slums Attack – Bolesne powroty

Album G.O.A.T. trafi do sprzedaży 21 września, jednak już teraz można go zamówić w preorderze.


Hip-Hop Fever 2 – ogłoszeni artyści

Z okazji wydania nowej płyty oraz 43. urodzin Rycha, odbędzie się druga odsłona festiwalu Hip-Hop Fever. 21 września, czyli w dzień premiery G.O.A.T., w poznańskiej Arenie wystąpią przedstawiciele polskiej sceny hip-hopowej.

Znamy już kilku raperów, którzy pojawią się w Poznaniu, będą to: Young Igi, Pih, Kaz Bałagane, Lukasyno oraz Hemp Gru.


Peja/Slums Attack – jesień 2019

Na jesień zaplanowano także kilka klubowych koncertów poznańskiego rapera. Trasa na ten moment prezentuje się następująco:

27.09. – Kraków, Kwadrat
28.09. – Zabrze, CK Wiatrak
04.10. – Warszawa, IKSRA Pole Mokotowskie
05.10. – Lublin, Graffiti
18.10. – Stargard, Eclipse
19.10. – Kołobrzeg, Centrala
08.11. – Ciechanów, Fabryka Kultury Zgrzyt

Bilety na koncerty w Zabrzu, Warszawie i Krakowie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Peja/Slums Attack jesień 2019

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.