O.S.T.R. i Magiera nagrali wspólną EPkę. Jest pierwszy singiel – „A₵ID”


08 października 2019

Podziel się newsem:

O.S.T.R. i Magiera niezapowiedzianie wydają wspólny projekt. EPka Arhytmogenic ukaże się już za dwa dni – 10 października i zapowiada ją singiel A₵ID. Posłuchajcie.

O.S.T.R. i Magiera bez wcześniejszych zapowiedzi nagrali wspólną EPkę – Arhytmogenic. Na krążku znajdzie się 8 premierowych utworów. Można go już zamawiać w preorderze. Jego fizyczna wersja wydana będzie w limitowanej ilości 5000 egzemplarzy.

Drop O.S.T.R. i Magiery pojawił się właściwie znikąd. To znaczy pojawił się z pasji. Do muzyki. Kilka telefonów, wymiana zdań i jak to u jednego i drugiego bywa – nagle mamy gotowe dzieło, któremu przyświeca jeden motyw – po co zmieniać coś co było dobre? Staroszkolny i autentyczny charakter nagrań narzuca klimat, do którego dostosował się też teledysk i okładka płyty – wykonane analogowymi środkami niepamiętającymi smartfonów.

Za teksty i rap na płycie odpowiada Ostry, za produkcją stoi Magiera, natomiast mixem i masteringiem zajął się DJ Haem. Jeżeli chodzi o aspekt wizualny, to okładkę i oprawę graficzną projektu stworzyła grupa Connect The Dots.

O.S.T.R. & Magiera – Arhytmogenic – tracklista

O.S.T.R. & Magiera - Arhytmogenic
  1. $TARTrack (071/042)
  2. A₵ID
  3. MaMoNa Li$a
  4. $KUR***£¥ WaJB
  5. UNIV€R$UM
  6. AND€R$ON $ILVA
  7. Ni₵
  8. DR€AM$

O.S.T.R., Magiera – Arhytmogenic – odsłuch

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na najbliższy czwartek, 10 października. Do sieci trafił już pierwszy singiel – A₵ID. Teledysk w reżyserii Bartka Szydłowskiego został zrealizowany przez thunder cut. Zobaczcie:

O.S.T.R. & Magiera – A₵ID

O.S.T.R. – koncert w Olsztynie

17 listopada O.S.T.R. zagra koncert w olsztyńskim Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych. Zaprezentuje tam materiał ze swojej najnowszej płyty – Instrukcja Obsługi Świrów. Nie wykluczone, że pojawią się także kawałki z EPki Arhytmogenic. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

O.S.T.R. i Magiera niezapowiedzianie wydają wspólny projekt. EPka Arhytmogenic ukaże się już za dwa dni – 10 października i zapowiada ją singiel A₵ID. Posłuchajcie. O.S.T.R. i Magiera bez wcześniejszych zapowiedzi nagrali wspólną EPkę – Arhytmogenic. Na krążku znajdzie się 8 premierowych utworów. Można go już zamawiać w preorderze. Jego fizyczna wersja wydana będzie w limitowanej […]

O.S.T.R - Olsztyn, CEiK | 17.11.2019

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →