fot. materiał organizatora

Męskie Granie 2023 ogłasza! W tym roku 7 miast i 14 koncertów


06 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Popularna trasa festiwalowa Męskie Granie powraca. W tym roku odbędzie się czternasta już edycja imprezy.

Sprawdzona formuła koncertowa

Męskie Granie to najpopularniejsza trasa koncertowa w Polsce. Co roku bilety na to wydarzenie wyprzedają się w mgnieniu oka, a single promujące trasę mają po kilkadziesiąt (a nawet kilkaset) milionów odsłuchań na YouTube. W zeszłym roku w line-upie wydarzenia znalazło się w sumie ponad 80 wykonawców, którzy zagrali aż 180 koncertów.

Męskie Granie 2023 – w jakich miastach odbędą się koncerty?

Męskie Granie 2023 nie tylko zawita do wielu polskich miast, ale w każdym z nich zostanie po dwa dni. „Siedem miast, 14 koncertów i tysiące fanów pod sceną” – piszą organizatorzy. Gdzie w tym roku można się więc spodziewać występów czołowych polskich artystów? Żywcowa ekipa po dwa razy zawita do Szczecina, Poznania, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Żywca.

Męskie Granie 2023

Kiedy w którym mieście?

Dokładna rozpiska Męskiego Grania 2023, przebiegająca pod hasłem „Cho na Ż w trasie”, przedstawia się następująco: wszystko zacznie się w Szczecinie 16 i 17 czerwca 2023 roku. Następnie ekipa przeniesie się do Poznania (23-24 czerwca), a potem kolejno wystąpi w Warszawie (7-8 lipca), Gdańsku (21-22 lipca), Krakowie (4-5 sierpnia) i Wrocławiu (11-12 sierpnia). Wszystko zakończy się w Żywcu 25 i 25 sierpnia). Jeśli ktoś jest więc wielkim fanem tej inicjatywy, to może zaplanować sobie pod Męskie Granie 2023 calutkie wakacje.

Skład już wkrótce

Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Męskiego Grania? Tego póki co nie wiadomo. Tradycyjnie artyści, którzy zagrają, ogłaszani są mniej więcej po miesiącu od informacji o miastach. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość. Fani imprezy mogę jednak mieć raczej pewność, że skład ich nie zawiedzie. W zeszłym roku był rekordowy i różnorodny, mocno ukierunkowany rapowo. Na scenach Męskiego Grania pojawili się m.in. Sobel, Bedoes, Jan-Rapowanie, Tymek, Kortez i Miuosh. Czy w tym roku w line-upie pojawią się inni raperzy? Czy będzie to np. Jakub z Ciechanowa, który kilka dni temu został Młodszym Specjalistą do spraw Ż? Poczekamy, zobaczymy. Wszystko okaże się pewnie po majówce.

Poniżej znajdziesz listę poszczególnych wydarzeń w ramach trasy Męskie Granie 2023:

Żywiec Męskie Granie 2023 – SZCZECIN (dzień pierwszy)

Żywiec Męskie Granie 2023 – SZCZECIN (dzień drugi)

Żywiec Męskie Granie 2023 – POZNAŃ (dzień pierwszy)

Żywiec Męskie Granie 2023 – POZNAŃ (dzień drugi)

Żywiec Męskie Granie 2023 – WARSZAWA (dzień pierwszy)

Żywiec Męskie Granie 2023 – WARSZAWA (dzień drugi)

Żywiec Męskie Granie 2023 – GDAŃSK (dzień pierwszy)

Żywiec Męskie Granie 2023 – GDAŃSK (dzień drugi)

Żywiec Męskie Granie 2023 – KRAKÓW (dzień pierwszy)

Żywiec Męskie Granie 2023 – KRAKÓW (dzień drugi)

Żywiec Męskie Granie 2023 – WROCŁAW (dzień pierwszy)

Żywiec Męskie Granie 2023 – WROCŁAW (dzień drugi)

Żywiec Męskie Granie 2023 – ŻYWIEC (dzień pierwszy)

Żywiec Męskie Granie 2023 – ŻYWIEC (dzień drugi)

Popularna trasa festiwalowa Męskie Granie powraca. W tym roku odbędzie się czternasta już edycja imprezy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Sprawdzona formuła koncertowa Męskie Granie to […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →