Żywiec Męskie Granie 2023 - SZCZECIN

Żywiec Męskie Granie 2023 – SZCZECIN

17 czerwca 2023, Sobota

Aeroklub Szczeciński

Przestrzenna 10, Szczecin

Start: godz. 16:00

Podziel się:

Męskie Granie 2023 – gdzie koncerty i kto zagra na festiwalu?

Męskie Granie 2023 ogłosiło trasę obejmującą 7 miast i 14 koncertów. Bilety cieszą się dużym zainteresowaniem, więc warto zająć się ich nabyciem już teraz, przed ogłoszeniem oficjalnego składu artystów. W ramach trasy odwiedzą Szczecin (16 i 17 czerwca), Poznań (23 i 24 czerwca), Warszawę (7 i 8 lipca), Gdańsk (21 i 22 lipca), Kraków (4 i 5 sierpnia), Wrocław (11 i 12 sierpnia) oraz Żywiec (25 i 26 sierpnia). Wkrótce poznamy nazwiska artystów, którzy wystąpią na tym muzycznym wydarzeniu, ponieważ ogłoszenie składu odbędzie się już w maju.

Na poprzedniej edycji Męskiego Grania w 2022 roku, na scenie wystąpili m.in. Sanah, Ralph Kaminski, Mrozu, Mery Spolsky, Daria Zawiałow, Bedoes, Szczyl, Zdechły Osa, Brodka, Zalewski, Król, Ørganek, Waluś Kraksa Kryzys oraz Rubens. Jednak każda edycja to także okazja do odkrycia nowych, obiecujących artystów, którzy zaskoczą publiczność. W zeszłym roku na Męskim Graniu wystąpiło ponad 80 wykonawców.

🤘 PIĄTEK:
SCENA GŁÓWNA:
JULIA PIETRUCHA
KARAŚ / ROGUCKI
PAKTOFONIKA: RETROSPEKCJE
ZALEWSKI
MĘSKIE GRANIE PRZESTAWIA: NOSOWSKA – KRÓL

SCENA Ż:
PAULA ROMA
OYSTERBOY
ROSALIE
PALUCH FEAT. SŁOŃ
SARSA
🤘 SOBOTA:
SCENA GŁÓWNA:
SZCZYL: 8171 LIVE
RUBENS „POLSKA MUZYKA ’83” FEAT. BRODKA, MERY SPOLSKY, WALUŚKRAKSAKRYZYS, WOJCIECH WAGLEWSKI, ZBIGNIEW HOŁDYS
VITO BAMBINO
BRODKA
MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2023

SCENA Ż:
VERDE
LXS
DARIA ZE ŚLĄSKA
GIBBS
BAASCH

Trasa koncertowa Męskie Granie

Męskie Granie jest jednym z najbardziej pożądanych festiwali muzycznych w Polsce od 2010 roku. To wyjątkowe wydarzenie oferuje publiczności niezwykle zróżnicowany repertuar, łącząc w sobie największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz nowe talenty. Męskie Granie to prawdziwe święto muzyki, oferujące słuchaczom szeroki wachlarz gatunków muzycznych.

Do stałych elementów programu festiwalu należy prezentacja hymnu Męskiego Grania, którego wykonanie powierzone jest wybranym artystom na każdej edycji festiwalu. Wcześniej na scenie gościli m.in. Bedoes, Krzysztof Zalewski i Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Męskie Granie Orkiestra, tworzona przez wybitnych polskich artystów, także zaprezentuje specjalny koncert podczas festiwalu, na którym zagrają covery utworów polskich artystów oraz premiery głównej kompozycji.

 

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →