Wydarzenia

Sobota 25 stycznia

centrum spotkania kultur

Błąd systemu, reż. Nora Fingscheidt

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany (25.01) Barka Wisława

Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany (25.01) Barka Wisława

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Barka Wisława, Warszawa

NIECH ŻYJE BAL!

NIECH ŻYJE BAL!

Sobota, 25.01, godz: 20:00 BARdzo Bardzo, Warszawa

centrum kultury w lublinie

Karnawał Teatralny - Chybanieja

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

dragon

Przepych / Ukryte Zalety Systemu / Zdrój // 25.01.2020

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Klub Dragon, Poznań

ck zamek

Gramy u Siebie - edycja 2020 /przesłuchanie konkursowe #1

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Jednoosobowa Banda Kretynów Zacier w Od Nowie

Jednoosobowa Banda Kretynów Zacier w Od Nowie

Sobota, 25.01, godz: 20:00 OD NOWA, Toruń

The HU : 25 I : Warszawa

The HU / 25 I / Warszawa

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Palladium, Warszawa

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Sobota, 25.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

klub pod minogą

Female Metal Voices Festival vol 4 - Poznań

Sobota, 25.01, godz: 19:30 Klub pod Minogą, Poznań

blue note

Kubański karnawał: Yaremi Kordos & The Cuban Latin Jazz

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

young igi bielsko-biała

Young Igi / Bielsko-Biała / Skan Myśli Tour / Rudeboy Club

Sobota, 25.01, godz: 22:30 RUDEBOY CLUB, Bielsko-Biała

Kup bilet

Bakajlando - Warszawa

Sobota, 25.01, godz: 20:00 ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa

Kaz Bałagane

Kaz Bałagane - Polska Gotówkowa / Katowice 25.01 P23

Sobota, 25.01, godz: 20:00 P23 Katowice, Katowice

klub muzyczny b17

Shellerini - 25 I 01 I 2020 I Poznań I B17

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Klub Muzyczny B17, Poznań

Kup bilet

Richard Durand

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Miasto Poznań, Poznań

Dubtwice Hi Fi inna '90s UK style // Chalawah // Bart Herbsman

Sobota, 25.01, godz: 23:00 STK 47 - Warehouse, Kraków

Unfold press DJ TAG

Unføld press DJ TAG (Tresor/Berlin)

Sobota, 25.01, godz: 22:00 BarKa / Kraków, Kraków

Ciało Parallx

Ciało: Parallx

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Kup bilet

Catz ‘N Dogz x Prozak 2.0

Sobota, 25.01, godz: 23:30 Prozak 2.0, Kraków

Kup bilet

Dyskoteka Szkolna 2000 | Urodzinowe MELO

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

Galaxy 2020! Kosmiczne Roller DISCO z 3city Piranhas!

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Protokultura, Gdańsk

Impérial Night by Moët & Chandon - Second time in Poland

Impérial Night by Moët & Chandon - Second time in Poland

Sobota, 25.01, godz: 22:00 The View, Warszawa

TFR Residents Night

TFR Residents Night

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

próżność

Żyrandole z Papieru #2 | Rubin Robi Raban

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Gordon Grdina Quartet

Gordon Grdina Quartet

Sobota, 25.01, godz: 19:30 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Podrap mnie w Składzie Butelek

Podrap mnie w Składzie Butelek

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Skład Butelek, Warszawa

NOON | Lab 4

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Kup bilet

Wilki - Niebieska Trasa - Warszawa

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Progresja, Warszawa

Daria Zawiałow | Helsinki Tour 3.0 - Siemianowice Śląskie

Daria Zawiałow | Helsinki Tour 3.0 - Siemianowice Śląskie

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Siemianowickie Centrum Kultury, Park Tradycji, Siemianowice Śląskie

Clan Of Xymox // 25.01 // Proxima, Warsaw

Clan Of Xymox // 25.01 // Proxima, Warsaw

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Atmasfera Exclusive - Cugowski, Szpak, Kwiatkowski / Katowice

Atmasfera Exclusive - Cugowski, Szpak, Kwiatkowski / Katowice

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Spodek, Katowice

The Cuffs + Poison Heart, Lazy Jack and the Spinning Jenny

The Cuffs + Poison Heart, Lazy Jack and the Spinning Jenny

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Dwa Światy, Toruń

Tribute to Pink Floyd

Tribute to Pink Floyd

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Netto Arena, Szczecin

Plåster w Wiraż Pub

Plåster w Wiraż Pub

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Wiraż PUB, Bartoszyce

Gongi i misy tybetańskie - terapia dźwiękiem

Gongi i misy tybetańskie - terapia dźwiękiem

Sobota, 25.01, godz: 16:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

Warsztaty improwizacji dla dorosłych

Warsztaty improwizacji dla dorosłych

Sobota, 25.01, godz: 17:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

Sisters of Europe Polska #2 | Tożsamość

Sisters of Europe Polska #2 | Tożsamość

Sobota, 25.01, godz: 12:00 barStudio, Warszawa

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Sobota, 25.01, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Sobota, 25.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Sobota, 25.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Włocławek

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Centrum Kultury Browar B, Włocławek

Kup bilet
Beacon / 25.01 / Hydrozagadka, Warszawa

Beacon / 25.01 / Hydrozagadka, Warszawa

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Obsessor

Obsessor

Sobota, 25.01, godz: 22:00 999, Warszawa

Obsessive Sound Vol 2

Obsessive Sound Vol 2

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Koniec Świata, Toruń

projekt lab

Dub System #11 Dubbing Sun, Bukkha, Ashwagundub Soundsystem

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

tama

Ortus: Sugar | Tama

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Tama, Poznań

Retrospekcja 21 DJ W

★ Retrospekcja 21 ★ DJ W

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Klub Kosmos Poznań, Poznań

wyjście awaryjne

Propaganda meets Detoxic // Wyjście Awaryjne

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Wyjście Awaryjne, Opole

Protest 19 lat w branży @Sub-Club

Protest 19 lat w branży @Sub-Club

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Sub-Club, Rybnik

25.01 Podwodny Świat ~ impreza przebierana dj BarbaPapa

25.01 Podwodny Świat ~ impreza przebierana /dj BarbaPapa/

Sobota, 25.01, godz: 21:00 OFFSIDE, Warszawa

24 Urodziny Chmiela! + Goście

24 Urodziny Chmiela! + Goście

Sobota, 25.01, godz: 20:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

God is a Woman | barStudio

God is a Woman | barStudio

Sobota, 25.01, godz: 22:00 barStudio, Warszawa

Smolna Stardust: Robert Babicz live x LuLu Malina

Smolna Stardust: Robert Babicz live x LuLu Malina

Sobota, 25.01, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Jah Love Soundsystem in session feat. RDH Hi-Fi [FR] & Jabbadub

Jah Love Soundsystem in session feat. RDH Hi-Fi [FR] & Jabbadub

Sobota, 25.01, godz: 21:05 Pogłos, Warszawa

We Love Afrobeat / Afro Carnaval Session

We Love Afrobeat / Afro Carnaval Session

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Pogłos, Warszawa

Back To The 80's / Hybrydy

Back To The 80's / Hybrydy

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Hybrydy, Warszawa

schron

Aparde / Ki Records, Berlin

Sobota, 25.01, godz: 23:59 Schron, Poznań

dom technika

DT pres. WOSK all night!

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Dom Technika, Poznań

fomo klub

FOMO: Inicjacja część II

Sobota, 25.01, godz: 22:00 FOMO klub, Białystok

Sonda Records Night

Sonda Records Night

Sobota, 25.01, godz: 23:00 TANZ BAR, Szczecin

J1 | Glutaminian Wschodu: Kyiv

J1 | Glutaminian Wschodu: Kyiv

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

Luzztro Records Showcase

Luzztro Records Showcase

Sobota, 25.01, godz: 23:59 Luzztro, Warszawa

HIT

HIT

Sobota, 25.01, godz: 22:30 NIEBO, Warszawa

dom kultury w lublinie

Aerialowe treningi otwarte (styczeń)

Sobota, 25.01, godz: 14:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Niedziela 26 stycznia

centrum spotkania kultur

Błąd systemu, reż. Nora Fingscheidt

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

dom tramwajarza

Skansen Teatralny ze spektaklem "Siedem Dni z Życia Kobiety"

Niedziela, 26.01, godz: 17:00 Dom Tramwajarza, Poznań

centrum kultury w lublinie

Karnawał Teatralny - Chybanieja

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Queen symfonicznie w krakowie

Queen Symfonicznie w Lublinie - Centrum Spotkania Kultur

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Queen symfonicznie w krakowie

Dodatkowy koncert Queen Symfonicznie w Lublinie - CSK - 16:00

Niedziela, 26.01, godz: 16:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

dragon

Koncert Kolęd w MDK Dragon dla Hospicjum Palium

Niedziela, 26.01, godz: 18:00 Klub Dragon, Poznań

mtp

Babi Targ w Poznaniu / 26.01.2020 / MTP

Niedziela, 26.01, godz: 12:00 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

Kup bilet

Darkest Hour 25th Anniversary Tour

Niedziela, 26.01, godz: 18:30 Klub Hydrozagadka, Warszawa

26.01 Blood Trace (GR) + Government Flu - Koniec Świata, Toruń

26.01 Blood Trace (GR) + Government Flu - Koniec Świata, Toruń

Niedziela, 26.01, godz: 21:00 Koniec Świata, Toruń

Anti-Flag | Proxima, Warszawa, 26.01.2020

Anti-Flag | Proxima, Warszawa, 26.01.2020

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Red Scalp [z nową płytą!], Tortuga // Toruń, NRD

Red Scalp [z nową płytą!], Tortuga // Toruń, NRD

Niedziela, 26.01, godz: 19:30 NRD, Toruń

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Niedziela, 26.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

blue note

Celtic fusion with 30th anniversary connection: Jig Reel Maniacs

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Freygish Orchestra | koncert muzyki klezmerskiej i pieśni jidysz

Freygish Orchestra | koncert muzyki klezmerskiej i pieśni jidysz

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Kindness w Warszawie

Kindness - 26.01.2020 - NIEBO, Warszawa

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 NIEBO, Warszawa

Jazz Session #77 | Maciej Sadowski Kwadrat 'Jazz dla Zwierząt'

Jazz Session #77 | Maciej Sadowski Kwadrat 'Jazz dla Zwierząt'

Niedziela, 26.01, godz: 20:00 BARdzo Bardzo, Warszawa

ck zamek

JazZamek #28 LLovage Olo Walicki i Jacek Prościński w CK Zamek

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Po mistrzowsku / Hagen Quartet / Ludwig van Beethoven

Po mistrzowsku / Hagen Quartet / Ludwig van Beethoven

Niedziela, 26.01, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka - trasa koncertowa

Dawid Podsiadło - Leśna muzyka - Katowice

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 NOSPR, Katowice

u bazyla

Grzegorz Kupczyk akustycznie

Niedziela, 26.01, godz: 18:00 Klub u Bazyla, Poznań

Dawid Kwiatkowski Trasa

DK 13 TOUR: Olsztyn

Niedziela, 26.01, godz: 15:30 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, Olsztyn

Deuter // Pogłos/Warszawa 26/01/2020

Deuter // Pogłos/Warszawa 26/01/2020

Niedziela, 26.01, godz: 19:30 Pogłos, Warszawa

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz Toruń - Żyć się chce

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz Toruń - Żyć się chce

Niedziela, 26.01, godz: 18:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

Planszówki w Localu na Mokotowie

Planszówki w Localu na Mokotowie

Niedziela, 26.01, godz: 18:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Niedziela, 26.01, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Smolne Plakaty / wystawa ulotna

Smolne Plakaty / wystawa ulotna

Niedziela, 26.01, godz: 16:00 Smolna, Warszawa

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Niedziela, 26.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Niedziela, 26.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Grudziądz

Niedziela, 26.01, godz: 20:00 Centrum Kultury Teatr, Grudziądz

Paweł Izdebski Progresja Warszawa Koncert Premierowy strach

Paweł Izdebski / Progresja Warszawa / Koncert Premierowy strach

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

Artyści Estrady: Piotr Bałtroczyk

Artyści Estrady: Piotr Bałtroczyk

Niedziela, 26.01, godz: 17:00 Filharmonia Lubelska im. Henryka Wieniawskiego, Lublin

Michał Kempa -"Moja walka" - one man show / Bydgoszcz

Michał Kempa -"Moja walka" - one man show / Bydgoszcz

Niedziela, 26.01, godz: 20:30 Eljazz, Bydgoszcz

Poniedziałek 27 stycznia

centrum kultury w lublinie

Wszystko dla mojej matki

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Oficer i szpieg

Oficer i szpieg

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

Oficer i szpieg

Oficer i szpieg

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

KAYAH / Lakatos / Sawars / Tanga, Czardasze i Muzyka Świata

KAYAH / Lakatos / Sawars / Tanga, Czardasze i Muzyka Świata

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

scena na piętrze

Recital Joanny Kołaczkowskiej //27.01 g 17.00 // Estrada Poznań

Poniedziałek, 27.01, godz: 17:00 Scena na Piętrze, Poznań

scena na piętrze

Recital Joanny Kołaczkowskiej //27.01 g 20.00 // Estrada Poznań

Poniedziałek, 27.01, godz: 20:00 Scena na Piętrze, Poznań

Andrzej Sikorowski - 70 lecie, koncert z zespołem, Wrocław

Andrzej Sikorowski - 70 lecie, koncert z zespołem, Wrocław

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Crywank + Zwidy /27.01/ Pogłos

Crywank + Zwidy /27.01/ Pogłos

Poniedziałek, 27.01, godz: 20:00 Pogłos, Warszawa

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka - trasa koncertowa

Dawid Podsiadło - Leśna muzyka - Katowice

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 NOSPR, Katowice

AliA / 27 I / Warszawa

AliA / 27 I / Warszawa

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Premiera książki o Hybrydach

Premiera książki o Hybrydach

Poniedziałek, 27.01, godz: 18:00 Hybrydy, Warszawa

Szczecin Bezpieczny Maluch

Szczecin Bezpieczny Maluch

Poniedziałek, 27.01, godz: 17:00 Netto Arena, Szczecin

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Poniedziałek, 27.01, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Poniedziałek, 27.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Poniedziałek, 27.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Gdynia

Poniedziałek, 27.01, godz: 20:00 Teatr Muzyczny Gdynia, Gdynia

Znamy się z Luzztro #4

Znamy się z Luzztro #4

Poniedziałek, 27.01, godz: 23:00 Luzztro, Warszawa

Bang2 - Szczecin

Bang2 - Szczecin

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:30 Netto Arena, Szczecin

Karol Kopiec & Tomasz Nowaczyk - Katowice

Karol Kopiec & Tomasz Nowaczyk - Katowice

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:30 Jazz Club Hipnoza, Katowice

Wtorek 28 stycznia

centrum kultury w lublinie

Benshi - David Bowie - Prestiż

Wtorek, 28.01, godz: 18:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

Dzień świra | Kino 89+

Dzień świra | Kino 89+

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 FINA Wałbrzyska 3/5, Warszawa

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

Dziadek do Orzechów

Wtorek, 28.01, godz: 18:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

sala ziemi

Grand Classical Ballet z orkiestrą symfoniczną (Poznań)

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

Wytwórnia KDIT przedstawia: Gabinet / spektakl komediowy

Wytwórnia KDIT przedstawia: Gabinet / spektakl komediowy

Wtorek, 28.01, godz: 20:00 DZiK, Warszawa

Jezioro łabędzie - Russian National Ballet / Toruń

Jezioro łabędzie - Russian National Ballet / Toruń

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

Wojciech Tremiszewski | Monodram komediowy

Wojciech Tremiszewski | Monodram komediowy

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Kup bilet

The Murder Capital - Warszawa

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka - trasa koncertowa

Dawid Podsiadło - Leśna muzyka - Zabrze

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, Zabrze

Pink Floyd History | Toruń 28.01.2020

Pink Floyd History | Toruń 28.01.2020

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 Aula UMK (Uniwersytetu im. M. Kopernika), Toruń

Pink Floyd History | Toruń 28.01.2020

Pink Floyd History | Toruń 28.01.2020

Wtorek, 28.01, godz: 19:00 Aula UMK (Uniwersytetu im. M. Kopernika), Toruń

ck zamek

Spojrzenie na Wschód / Spotkanie z Jurijem Wynnyczukiem

Wtorek, 28.01, godz: 18:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Fótórystuw Poezyje Formistyczne

Fótórystuw Poezyje Formistyczne

Wtorek, 28.01, godz: 19:30 Skład Butelek, Warszawa

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Wtorek, 28.01, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wtorek, 28.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wtorek, 28.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Karol Kopiec & Tomasz Nowaczyk - Bytom

Karol Kopiec & Tomasz Nowaczyk - Bytom

Wtorek, 28.01, godz: 19:30 Museum Music Republic, Bytom

Środa 29 stycznia

centrum kultury w lublinie

Historia małżeńska

Środa, 29.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Życie po śmierci | Teraz–wtedy

Życie po śmierci | Teraz–wtedy

Środa, 29.01, godz: 19:00 FINA Wałbrzyska 3/5, Warszawa

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Drugi pokaz: Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Środa, 29.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

Dziadek do Orzechów

Środa, 29.01, godz: 09:30 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Dziadek do Orzechów

Środa, 29.01, godz: 11:30 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Toruń // Pod Dachami Paryża - Grand Orkiestra z Odessy

Toruń // Pod Dachami Paryża - Grand Orkiestra z Odessy

Środa, 29.01, godz: 19:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

Pawbeats Orchestra | Łódź

Pawbeats Orchestra | Łódź

Środa, 29.01, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

blue note

Confusion Project: Finding True NaTour 2020

Środa, 29.01, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Il Virtuoso / Il Poeta: Isabelle Faust

Il Virtuoso / Il Poeta: Isabelle Faust

Środa, 29.01, godz: 19:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Kup bilet

The Murder Capital - Poznań

Środa, 29.01, godz: 19:00 Projekt LAB, Poznań

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka - trasa koncertowa

Dawid Podsiadło - Leśna muzyka - Zabrze

Środa, 29.01, godz: 19:00 Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, Zabrze

Pink Floyd History | Poznań 29.01.2020

Środa, 29.01, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

Needlework Scratch Session Vol. 2

Needlework Scratch Session Vol. 2

Środa, 29.01, godz: 19:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Środa, 29.01, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Środa, 29.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Środa, 29.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Warszawska Orkiestra Sentymentalna w Niebie

Warszawska Orkiestra Sentymentalna w Niebie

Środa, 29.01, godz: 20:00 NIEBO, Warszawa

Kup bilet

Wawerska scena stand-up: Stramik x Jurkiewicz x Kołecki

Środa, 29.01, godz: 20:00 Restauracja Etiuda, Warszawa

Michał Kempa -"Moja walka" - one man show / Bydgoszcz

Michał Kempa - "Moja walka" - one man show / Gdańsk

Środa, 29.01, godz: 19:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Warszawa Mokotów DZIK - zajęcia naturalny anti-aging joga twarzy

Warszawa Mokotów DZIK - zajęcia naturalny anti-aging joga twarzy

Środa, 29.01, godz: 12:00 DZiK, Warszawa

Ładuję...