Wydarzenia

Wybierz co

Wybierz gdzie

Wybierz kiedy

Wtorek 03 marca

centrum spotkania kultur

Pasion De BUENA VISTA / Lublin

Wtorek, 3.03, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Taco Hemingway - Pocztówka z Polski Tour

Taco Hemingway - Kraków - Pocztówka z Polski

Wtorek, 3.03, godz: 17:00 Klub Studio, Kraków

Stormzy Stodoła, Warszawa, 3.03.2020

Stormzy | Stodoła, Warszawa, 3.03.2020

Wtorek, 3.03, godz: 18:30 Klub Stodoła, Warszawa

JazzKLUB / Petros Klampanis / Shai Maestro / Atom String Quartet

JazzKLUB / Petros Klampanis / Shai Maestro / Atom String Quartet

Wtorek, 3.03, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

JamSesja - Otwarta scena z ChedeRac

JamSesja - Otwarta scena z ChedeRac

Wtorek, 3.03, godz: 21:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Kult Akustik - trasa 2020

Kult Akustik - Szczecin

Wtorek, 3.03, godz: 19:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Artur Rojek - Kundel - koncert

Artur Rojek - Kundel - Poznań

Wtorek, 3.03, godz: 19:00 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

Queen Machine | Warszawa 3.03.2020

Queen Machine | Warszawa 3.03.2020

Wtorek, 3.03, godz: 19:00 Torwar, Warszawa

Spotkania Top Careers Toastmasters

Spotkania Top Careers Toastmasters

Wtorek, 3.03, godz: 18:45 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Jak chronić środowisko w Warszawie? Konsultacje społeczne

Jak chronić środowisko w Warszawie? Konsultacje społeczne

Wtorek, 3.03, godz: 17:00 Centrum Kreatywności, Warszawa

Kurs burleski: Slow Burn & Floorwork z Red Juliette

Kurs burleski: Slow Burn & Floorwork z Red Juliette

Wtorek, 3.03, godz: 19:00 Madame Q, Warszawa

Milonga Despacito (Tango nights)

Milonga Despacito (Tango nights)

Wtorek, 3.03, godz: 21:30 Klub Buda, Kraków

5. Perły Łodzi 2019

5. Perły Łodzi 2019

Wtorek, 3.03, godz: 00:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

Środa 04 marca

Kup bilet

Ash

Środa, 4.03, godz: 19:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Drip Of Lies / Deszcz / Skøv // 04/03 Pogłos

Drip Of Lies / Deszcz / Skøv // 04/03 Pogłos

Środa, 4.03, godz: 19:30 Pogłos, Warszawa

Kwiat Jabłoni trasa koncertowa

Kwiat Jabłoni / Wrocław / A2

Środa, 4.03, godz: 20:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Unicorn NIGHT // ŚRODY W HAH'u // WSTĘP Free

Unicorn NIGHT // ŚRODY W HAH'u // WSTĘP Free

Środa, 4.03, godz: 22:00 HAH Poznań, Poznań

Karaoke w Mieście

Karaoke w Mieście

Środa, 4.03, godz: 19:00 Klub Miasto, Bielsko-Biała

sala ziemi

Queen Machine | Poznań 4.03.2020

Środa, 4.03, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

Kup bilet

I Prevail: The Trauma Tour

Środa, 4.03, godz: 18:00 Klub Proxima, Warszawa

Artur Rojek - Kundel - koncert

Artur Rojek - Kundel - Toruń

Środa, 4.03, godz: 19:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

Pub Quiz in English @Klub BUDA

Pub Quiz in English @Klub BUDA

Środa, 4.03, godz: 19:30 Klub Buda, Kraków

Dotyk Horyzontu - o podróżach Janusza Traczykowskiego

Dotyk Horyzontu - o podróżach Janusza Traczykowskiego

Środa, 4.03, godz: 20:00 OD NOWA, Toruń

Show Szalonych Naukowców (Warszawa)

Show Szalonych Naukowców (Warszawa)

Środa, 4.03, godz: 18:00 Palladium, Warszawa

Show Szalonych Naukowców (Warszawa)

Show Szalonych Naukowców (Warszawa) seans poranny

Środa, 4.03, godz: 10:00 Palladium, Warszawa

Oczaruj swoich gości wyjątkową herbatą - warsztaty degustacyjne!

Oczaruj swoich gości wyjątkową herbatą - warsztaty degustacyjne!

Środa, 4.03, godz: 17:00 Herbateka, Mikołów

5. Perły Łodzi 2019

5. Perły Łodzi 2019

Środa, 4.03, godz: 00:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

Paranienormalni

Środa, 4.03, godz: 19:00 Aula Artis, Poznań

Scena Komediowa prezentuje: Paweł Konkiel i Kamil Kozieł

Scena Komediowa prezentuje: Paweł Konkiel i Kamil Kozieł

Środa, 4.03, godz: 20:00 Poziomy, Warszawa

Streching / warsztat elastyczności

Streching / warsztat elastyczności

Środa, 4.03, godz: 20:45 Madame Q, Warszawa

Czwartek 05 marca

Kup bilet

Marek Dyjak - Piękny Instalator

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Kup bilet

After The Burial + MTS, Polar, Spiritbox

Czwartek, 5.03, godz: 18:30 Klub pod Minogą, Poznań

Turia [NL] + support/ 05.03.2020/ Chmury

Turia [NL] + support/ 05.03.2020/ Chmury

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 Chmury, Warszawa

Łydka Grubasa i Zenek Kupatasa w Krakowie

Łydka Grubasa i Zenek Kupatasa w Krakowie

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

Kwiat Jabłoni trasa koncertowa

Kwiat Jabłoni / Poznań / CK Zamek

Czwartek, 5.03, godz: 20:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

sokół eskimo tour

Sokół - Eskimo Tour - Toruń

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 OD NOWA, Toruń

Kup bilet

Włodi | Próżność

Czwartek, 5.03, godz: 21:00 Próżność, Poznań

klub30

Stachursky / Doskozzza Tour 2K19 / Lublin 5.03.2020!

Czwartek, 5.03, godz: 18:30 Klub30 Lublin, Lublin

Fajfy Bielsko-Biała

Fajfy Bielsko-Biała

Czwartek, 5.03, godz: 18:00 Klub Miasto, Bielsko-Biała

Czwartkowe, jazzowe jam session w KIJu

Czwartkowe, jazzowe jam session w KIJu

Czwartek, 5.03, godz: 21:00 KIJ - Multitap & Cocktail Bar, Łódź

sala ziemi mtp

TRE VOCI with Love Czyli Wszystko o Miłości - Poznań

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

NOSPR / Lawrence Foster / Pinchas Zukerman / Amanda Forsyth

NOSPR / Lawrence Foster / Pinchas Zukerman / Amanda Forsyth

Czwartek, 5.03, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Artur Rojek - Kundel - koncert

Artur Rojek - Kundel - Bydgoszcz

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz

Icon For Hire Official Event, Hydrozagadka, 05.03.2020

Icon For Hire Official Event, Hydrozagadka, 05.03.2020

Czwartek, 5.03, godz: 18:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

lao che trasa No to Che

LAO CHE - Trasa Pożegnalna - No To Che! Stary Maneż SOLD OUT

Czwartek, 5.03, godz: 18:00 Stary Maneż, Gdańsk

Queen Machine / Katowice / 05.03.2020

Queen Machine / Katowice / 05.03.2020

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice

Kup bilet
Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas, Chór Resonans Con Tutti

Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas, Chór Resonans Con Tutti

Czwartek, 5.03, godz: 20:00 Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

Mireille Mathieu - Warszawa - Torwar

Mireille Mathieu - Warszawa - Torwar

Czwartek, 5.03, godz: 20:00 Torwar, Warszawa

eTrade Show - Targi dla e-commerce

eTrade Show - Targi dla e-commerce

Czwartek, 5.03, godz: 10:00 PGE Narodowy, Warszawa

5. Perły Łodzi 2019

5. Perły Łodzi 2019

Czwartek, 5.03, godz: 00:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

blue note

Romantic Fellas

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Karaś/Rogucki trasa koncertowa

KARAŚ/ROGUCKI - Bielsko-Biała

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 Klub Klimat, Bielsko-Biała

Kup bilet

COALS w Toruniu

Czwartek, 5.03, godz: 20:00 NRD, Toruń

Roska (UK) | Miłość Kredytowa 9

Roska (UK) | Miłość Kredytowa 9

Czwartek, 5.03, godz: 22:00 Miłość Kredytowa 9, Warszawa

10. Wielka Trasa Stand-up Polska w Warszawie

10. Wielka Trasa Stand-up Polska w Warszawie

Czwartek, 5.03, godz: 17:30 Klub Stodoła, Warszawa

10. Wielka Trasa Stand-up Polska w Warszawie

10. Wielka Trasa Stand-up Polska w Warszawie

Czwartek, 5.03, godz: 21:00 Klub Stodoła, Warszawa

Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Starość nie jest dla mięczaków | Tychy

Czwartek, 5.03, godz: 19:00 Underground Pub, Tychy

Piątek 06 marca

Ciao Ciao Bambina - spektakl muzyczny

Ciao Ciao Bambina - spektakl muzyczny

Piątek, 6.03, godz: 20:00 ArtKombinat Scena Monopolis, Łódź

HYMNY, reż. Anna Smolar | premiera

HYMNY, reż. Anna Smolar | premiera

Piątek, 6.03, godz: 18:30 Teatr Collegium Nobilium, Warszawa

Kup bilet

KAKKMADDAFAKAA / 6.03 / POZNAŃ

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Próżność, Poznań

blue note

Adam Makowicz

Piątek, 6.03, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Kup bilet

Jan Młynarski i Warszawskie Combo Taneczne

Piątek, 6.03, godz: 19:30 2progi, Poznań

Koncert: 747 + goście

Koncert: 747 + goście

Piątek, 6.03, godz: 19:00 OFFSIDE, Warszawa

Kup bilet

Materia | The Rising Tour Vol II | Opole

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Wyjście Awaryjne, Opole

Kup bilet

PUNKY REGGAE live 2020 - Gdynia

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Klub Muzyczny Ucho, Gdynia

Taco Hemingway - Pocztówka z Polski Tour

Taco Hemingway - Opole - Pocztówka z Polski

Piątek, 6.03, godz: 17:00 Centrum Wystawienniczo - Kongresowe, Opole

Kup bilet

Dwa Sławy / Gorzów Wielkopolski /

Piątek, 6.03, godz: 20:00 C-60, Gorzów Wielkopolski

pezet magenta tour kiedy gdzie zagra

PEZET - Magenta Tour - Katowice

Piątek, 6.03, godz: 17:30 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice

Szpaku - Dzieci Duchy - Katowice 06/03/2020

Szpaku - Dzieci Duchy - Katowice 06/03/2020

Piątek, 6.03, godz: 18:00 P23 Katowice, Katowice

zaklęte rewiry

SŁOŃ X Dope DOD | Wrocław 06.03.2020

Piątek, 6.03, godz: 20:00 Zaklęte Rewiry, Wrocław

sokół eskimo tour

Sokół - Eskimo Tour - Łódź

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

kękę damasławek

KęKę • Mr KęKę • Damasławek 06/03/2020

Piątek, 6.03, godz: 19:30 GOK Damasławek, Wągrowiec

o.s.t.r. e krakowie

OSTR | Kraków Studio GNIEW 2020

Piątek, 6.03, godz: 22:00 Klub Studio, Kraków

OKI

OKI "47playground" | WROCŁAW | Koncert Premierowy

Piątek, 6.03, godz: 20:00 Akademia CLUB, Wrocław

Grimmy / Deys - Brawurowo i pusto: Kraków (Koncert premierowy)

Grimmy / Deys - Brawurowo i pusto: Kraków (Koncert premierowy)

Piątek, 6.03, godz: 20:00 Szpitalna 1, Kraków

Wac Toja - Ostry Sos / WWA / 999

Wac Toja - Ostry Sos / WWA / 999

Piątek, 6.03, godz: 20:00 999, Warszawa

Roska (UK) | Szpitalna 1

Piątek, 6.03, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

Kup bilet

Dungeon Beats 014 feat. Biome [UK]

Piątek, 6.03, godz: 22:00 P23 Katowice, Katowice

coals w gdańsku

Coals - Koncert premierowy

Piątek, 6.03, godz: 18:00 Drizzly Grizzly, Gdańsk

Wixapolonia na Dzień Kobiet }3 Hardkorowy Wieczur Panieński

Wixapolonia na Dzień Kobiet }3 Hardkorowy Wieczur Panieński

Piątek, 6.03, godz: 23:00 999, Warszawa

Tanecznie Energetycznie Kobiety Free do 23:00

Tanecznie Energetycznie Kobiety Free do 23:00

Piątek, 6.03, godz: 21:00 Klub Kosmos Poznań, Poznań

Dancing Queen

Dancing Queen

Piątek, 6.03, godz: 21:00 Klub Miasto, Bielsko-Biała

Acidtropicália w Palomie

Acidtropicália w Palomie

Piątek, 6.03, godz: 21:00 Paloma nad Wisłą, Warszawa

Shine Through Belvedere - First Time in Poland / Rooftop

Shine Through Belvedere - First Time in Poland / Rooftop

Piątek, 6.03, godz: 23:00 The View, Warszawa

SoDrumatic DJ Set & Spisek Jednego x Soul1000

SoDrumatic DJ Set & Spisek Jednego x Soul1000

Piątek, 6.03, godz: 21:00 To2, Bydgoszcz

Karaoke @Klub Buda

Karaoke @Klub Buda

Piątek, 6.03, godz: 21:00 Klub Buda, Kraków

Smolna: Fatboy Slim

Smolna: Fatboy Slim

Piątek, 6.03, godz: 22:00 Smolna, Warszawa

Doomer saddancing - depresyjna potańcówka / Warszawa

Doomer saddancing - depresyjna potańcówka / Warszawa

Piątek, 6.03, godz: 22:00 Pogłos, Warszawa

Impreza u Jana 2

Impreza u Jana 2

Piątek, 6.03, godz: 20:00 Pogłos, Warszawa

HIT | lista FB*

HIT | lista FB*

Piątek, 6.03, godz: 22:30 NIEBO, Warszawa

Girls and The City / DJ DAAZ

Girls and The City / DJ DAAZ

Piątek, 6.03, godz: 23:00 level 27, Warszawa

mtp

Konferencja Book Marketing

Piątek, 6.03, godz: 11:00 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

Masaaki Suzuki / Bach Collegium Japan

Masaaki Suzuki / Bach Collegium Japan

Piątek, 6.03, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Koncert Another Pink Floyd 25th Pulse

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Palladium, Warszawa

Kult Akustik - trasa 2020

Kult Akustik - Toruń

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

Happysad - Gdańsk

Happysad - Grudziądz

Piątek, 6.03, godz: 18:00 Centrum Kultury Teatr. Akcent, Grudziądz

SWMRS Official Event, Proxima, 6.03.2020

SWMRS Official Event, Proxima, 6.03.2020

Piątek, 6.03, godz: 18:00 Klub Proxima, Warszawa

klub muzyczny b17

PAPA D - Największe Przeboje. 35 lat na scenie

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Klub Muzyczny B17, Poznań

lao che trasa No to Che

LAO CHE - Trasa Pożegnalna - No To Che! Stary Maneż SOLD OUT

Piątek, 6.03, godz: 18:00 Stary Maneż, Gdańsk

Daria Zawiałow - Helsinki Tour 3.0 Oława

Daria Zawiałow - Helsinki Tour 3.0 Oława

Piątek, 6.03, godz: 20:00 OWE Odra, Oława

Clock Machine / Sen / Poznań / TAMA

Clock Machine / Sen / Poznań / TAMA

Piątek, 6.03, godz: 20:00 Tama, Poznań

Lost Frequencies Live at Hala Nr2 MTP Poznan

Lost Frequencies Live at Hala Nr2 MTP Poznan

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Hala nr 2, MTP, Poznań

5. Perły Łodzi 2019

5. Perły Łodzi 2019

Piątek, 6.03, godz: 00:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

Spiritual Front plays The Smiths

Spiritual Front plays The Smiths

Piątek, 6.03, godz: 20:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Maria Peszek - Sorry Polsko Super Tour

Maria Peszek // Wrocław

Piątek, 6.03, godz: 19:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Karaś/Rogucki trasa koncertowa

KARAŚ/ROGUCKI - Opole

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Opole

Kup bilet

Molchat Doma & Agressiva69 - Poznań

Piątek, 6.03, godz: 20:00 Klub u Bazyla, Poznań

Ralph Kaminski / "Młodość" / 6.03 Kraków - Kwadrat

Ralph Kaminski / "Młodość" / 6.03 Kraków - Kwadrat

Piątek, 6.03, godz: 19:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

tama

Fisz Emade Tworzywo / Toruń / 06.03.2020

Piątek, 6.03, godz: 20:00 OD NOWA, Toruń

Lunateque is 3

Lunateque is 3

Piątek, 6.03, godz: 21:00 Klub SPATiF, Warszawa

J1 I Volvox x Move Mózg

J1 I Volvox x Move Mózg

Piątek, 6.03, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

FOMO x Mødule

FOMO x Mødule

Piątek, 6.03, godz: 22:00 FOMO klub, Białystok

Warsaw Jungle Massive x Splendid Sound - Dancehall meets Jungle

Warsaw Jungle Massive x Splendid Sound - Dancehall meets Jungle

Piątek, 6.03, godz: 22:00 Poziomy, Warszawa

10. Wielka Trasa Stand-up Polska w Warszawie

10. Wielka Trasa Stand-up Polska w Poznaniu

Piątek, 6.03, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

Sobota 07 marca

Polska Noc Kabaretowa 2020

Polska Noc Kabaretowa 2020

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Atlas Arena, Łódź

Śmiech Wzbroniony

Śmiech Wzbroniony

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Teatr Palladium, Warszawa

Legendy Polskie

Legendy Polskie

Sobota, 7.03, godz: 11:00 Teatr Palladium, Warszawa

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Sobota, 7.03, godz: 19:30 ICE Kraków Congress Centre, Kraków

HYMNY, reż. Anna Smolar | premiera

HYMNY, reż. Anna Smolar | premiera

Sobota, 7.03, godz: 18:30 Teatr Collegium Nobilium, Warszawa

Kup bilet

Home Free

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Klub Proxima, Warszawa

Kup bilet

KAKKMADDAFAKKA / 7.03 / WARSZAWA

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Smolna, Warszawa

Kup bilet

Festiwal Czekolady - Katowice

Sobota, 7.03, godz: 10:00 Galeria Szyb Wilson, Katowice

Kup bilet

Materia | The Rising Tour Vol II | Legnica

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Klub Spiżarnia, Legnica

Brunch / WARMUT

Brunch / WARMUT

Sobota, 7.03, godz: 12:00 WARMUT, Warszawa

Fresh N Dope Festival Katowice

Fresh N Dope Festival Katowice

Sobota, 7.03, godz: 17:00 P23 Katowice, Katowice

Kwiat Jabłoni trasa koncertowa

Kwiat Jabłoni / Opole / NCPP

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Opole

Home Free's Dive Bar Saints World Tour at Klub Proxima

Home Free's Dive Bar Saints World Tour at Klub Proxima

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Henry no Hurry

Henry No Hurry zagra w Zduńskiej Woli - Variete

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Variete, Zduńska Wola

Sheik Spears w Poczekalni

Sheik Spears w Poczekalni

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Cafe Bar Poczekalnia, Łódź

Pawbeats Orchestra | Katowice

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

Kup bilet

PUNKY REGGAE live 2020 - Bydgoszcz

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Estrada, Bydgoszcz

Taco Hemingway - Pocztówka z Polski Tour

Taco Hemingway - Katowice - Pocztówka z Polski

Sobota, 7.03, godz: 17:00 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice

Taco Hemingway - Pocztówka z Polski Tour

Taco Hemingway - Katowice - Pocztówka z Polski

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice

miuosh trasa powroty

Miuosh x FDG. Orkiestra - Powroty Tour / Białystok, Zmiana Klimatu

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Zmiana Klimatu, Białystok

Mata / 100 dni do matury / Wrocław

Mata / 100 dni do matury / Wrocław

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Stary Klasztor, Wrocław

Kup bilet

Dwa Sławy / Poznań /

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Klub u Bazyla, Poznań

dom kultury w lublinie

KABE w Lublinie! / Albinos Tour / 07.03.2020

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

Kup bilet

KęKę - Mr KęKę - Gorzów Wlkp.

Sobota, 7.03, godz: 20:00 C-60, Gorzów Wielkopolski

klub kwadrat

SŁOŃ X Dope DOD | Kraków 07.03.2020

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

sokół eskimo tour

Sokół - Eskimo Tour - Gdańsk

Sobota, 7.03, godz: 19:00 B90, Gdańsk

Jetlagz "Szum" w Warszawie | Koncert w 999

Jetlagz "Szum" w Warszawie | Koncert w 999

Sobota, 7.03, godz: 21:00 999, Warszawa

Rzabka / trasa promująca nowy album

Rzabka / trasa promująca nowy album

Sobota, 7.03, godz: 17:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Monatik - Love it ритм / Warszawa / 7.03.2020

Monatik - Love it ритм / Warszawa / 7.03.2020

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

ostr we wrocławiu

OSTR | Wrocław A2 GNIEW 2020

Sobota, 7.03, godz: 20:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Kup bilet

Dungeon Beats 015 feat. ZHA & DeTu [UK]

Sobota, 7.03, godz: 22:00 Projekt LAB, Poznań

Kup bilet

DVS1 (USA) by Plured x Playground

Sobota, 7.03, godz: 23:00 Sfinks700, Sopot

Kup bilet

Panie Proszą Panów

Sobota, 7.03, godz: 23:00 Kino Luna, Warszawa

Explozja bitów I Dj Martines

Explozja bitów I Dj Martines

Sobota, 7.03, godz: 21:00 Klub Kosmos Poznań, Poznań

Wehikuł Czasu

Wehikuł Czasu

Sobota, 7.03, godz: 21:00 Klub Miasto, Bielsko-Biała

Level's Angels / Dave Mayer & Larry Lane / John James & MJ.SAX

Level's Angels / Dave Mayer & Larry Lane / John James & MJ.SAX

Sobota, 7.03, godz: 23:00 level 27, Warszawa

Winda do nieba 62 / Vogule Poland / Łódź

Winda do nieba 62 / Vogule Poland / Łódź

Sobota, 7.03, godz: 21:00 Scenografia, Łódź

Smolna: Enrico Sangiuliano Solo

Smolna: Enrico Sangiuliano Solo

Sobota, 7.03, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Women's Day by Warszawa Kobiet / The View

Women's Day by Warszawa Kobiet / The View

Sobota, 7.03, godz: 23:00 The View, Warszawa

Kwartet Śląski / Marek Andrysek /Grażyna Bacewicz i Ameryka(nie)

Kwartet Śląski / Marek Andrysek /Grażyna Bacewicz i Ameryka(nie)

Sobota, 7.03, godz: 18:00 NOSPR, Katowice

James Blunt | Gliwice, Poland

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Arena Gliwice, Gliwice

Kult Akustik - trasa 2020

Kult Akustik - Łódź

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Papa Roach & Hollywood Undead Official Event, MTP 2, 7.03.2020

Papa Roach & Hollywood Undead, MTP 2, 7.03.2020

Sobota, 7.03, godz: 18:00 Hala nr 2, MTP, Poznań

Happysad - Gdańsk

Happysad - Ciechanów

Sobota, 7.03, godz: 18:00 Fabryka Kultury Zgrzyt, Ciechanów

Kup bilet

Mery Spolsky: Bigotka Tour 2 / Gdańsk

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk

lao che trasa No to Che

LAO CHE

Sobota, 7.03, godz: 17:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

lao che trasa No to Che

LAO CHE

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Koncert Daria Zawiałow w Ełku

Koncert Daria Zawiałow we Wrocławiu

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław, Wrocław

LemON Akustycznie

LemON Akustycznie /// Koszalin /// 7 marca /// G38

Sobota, 7.03, godz: 18:30 Event Center G38, Koszalin

Lost Frequencies Live at Klub Stodola Warsaw

Lost Frequencies Live at Klub Stodola Warsaw

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Klub Stodoła, Warszawa

Strachy Na Lachy Official Event, CK Zamek, 7.03.2020

Strachy Na Lachy Official Event, CK Zamek, 7.03.2020

Sobota, 7.03, godz: 18:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Lady Pank - The Best Of

LADY PANK Zabrze Wiatrak - Bilety Wyprzedane !

Sobota, 7.03, godz: 20:00 CK Wiatrak, Zabrze

Anita Lipnicka Intymnie

Anita Lipnicka Intymnie / 25 lat na scenie / Ostrołęka

Sobota, 7.03, godz: 19:00 Multimedialne Centrum Natura, Ostrołęka

Targi Franczyza 2020 Expo - dołącz do liderów franczyzy!

Targi Franczyza 2020 Expo - dołącz do liderów franczyzy!

Sobota, 7.03, godz: 10:00 PGE Narodowy, Warszawa

Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Sobota, 7.03, godz: 10:00 Tauron Arena Kraków, Kraków

Warsztaty improwizacji dla dorosłych

Warsztaty improwizacji dla dorosłych

Sobota, 7.03, godz: 17:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

5. Perły Łodzi 2019

5. Perły Łodzi 2019

Sobota, 7.03, godz: 00:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

Maria Peszek - Sorry Polsko Super Tour

Maria Peszek // Kraków

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Klub Studio, Kraków

tama

Fisz Emade Tworzywo / Poznań / 07.03.2020

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Tama, Poznań

klub30

Julia Marcell / Lublin / Klub 30

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Klub30 Lublin, Lublin

Kup bilet

Molchat Doma - Wrocław

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Klub Pralnia, Wrocław

blue note

Ania Rusowicz: Przebudzenie

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

The Smiths Party // 7.03.2020 // Pogłos

The Smiths Party // 7.03.2020 // Pogłos

Sobota, 7.03, godz: 22:00 Pogłos, Warszawa

Inwazja z Wenus

Inwazja z Wenus

Sobota, 7.03, godz: 21:00 Poziomy, Warszawa

TECHNO TECHYES #33 w/ Unmord + Scena Wschodnia

TECHNO TECHYES #33 w/ Unmord + Scena Wschodnia

Sobota, 7.03, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

Anton Kubikov i odcienie

Anton Kubikov i odcienie

Sobota, 7.03, godz: 22:00 999, Warszawa

An On Bast Live / Pufffa & Aleksander Erdmann (Konexje)

An On Bast Live / Pufffa & Aleksander Erdmann (Konexje)

Sobota, 7.03, godz: 22:00 To2, Bydgoszcz

EUNIC x Noc Kobiet na Jasnej: Paramida, Electric Indigo & more

EUNIC x Noc Kobiet na Jasnej: Paramida, Electric Indigo & more

Sobota, 7.03, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

Truant B-Day Crash

Truant B-Day Crash

Sobota, 7.03, godz: 23:59 Luzztro, Warszawa

Miłość jest kobietą. Oficjalne afterparty European Tattoo Show

Miłość jest kobietą. Oficjalne afterparty European Tattoo Show

Sobota, 7.03, godz: 22:00 Miłość Kredytowa 9, Warszawa

Kup bilet

Stand-up w Browarze: Tomek Kołecki & Wiolka Walaszczyk

Sobota, 7.03, godz: 20:00 Browar Staropolski, Zduńska Wola

Kup bilet

Tomek Kołecki & Wiolka Walaszczyk DRUGI WYSTĘP!

Sobota, 7.03, godz: 17:00 Browar Staropolski, Zduńska Wola

Sobotnie zajęcia dla dzieci w Parku Żeromskiego

Sobotnie zajęcia dla dzieci w Parku Żeromskiego

Sobota, 7.03, godz: 10:00 Prochownia Żoliborz, Warszawa

07 mar

Targi Jestem Slow #DzieńKobiet

Sobota, 7.03, godz: 11:00 Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Ładuję...
W naszym kalendarzu wydarzeń znajdziesz koncerty we wszystkich gatunkach muzycznych, akcje miejskie związane zarówno z kulturą, jak i rekreacją oraz sportem, konferencje, warsztaty, stand up i wiele innych. Pod hasłem wydarzenia, bierzemy pod uwagę niemal każdą formę wspólnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi poza domem. Od koncertów i festiwali, przez seanse filmowe, spektakle teatralne, pokazy, wernisaże i targi, aż po kameralne wydarzenia. Zależy nam na tym, by każdy znalazł wydarzenie, które odpowiada jego preferencjom, a także jest w zasięgu jego miejsca zamieszkania lub aktualnego pobytu. Każda okazja jest dobra, by spędzić czas w gronie najbliższych. Jeśli do tego dołożymy ciekawe wydarzenie odbywające się w okolicy, wówczas otrzymamy przepis na świetną rozrywkę i gwarancję niezapomnianych wrażeń. Właśnie o tym chcemy Was informować i zachęcać do brania udziału w najciekawszych wydarzeniach!