alternatywa

Środa 11 grudnia

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Bydgoszcz / 11.12.2019

Środa, 11.12, godz: 20:00 Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz

Mikromusic - trasa Z Dolnej Półki

Mikromusic / Wrocław / 11.12.2019

Środa, 11.12, godz: 19:00 Impart, Wrocław

tęskno - między nami

Tęskno I 11.12 I Studio S1, Warszawa

Środa, 11.12, godz: 20:00 Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Warszawa

Kup bilet

Smolik // Kev Fox / THE ALL SAINTS TOUR - Poznań

Środa, 11.12, godz: 20:00 Aula Artis, Poznań

Czwartek 12 grudnia

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 - Gdańsk 12.12

Czwartek, 12.12, godz: 19:00 B90, Gdańsk

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Bydgoszcz / 12.12.2019

Czwartek, 12.12, godz: 20:00 Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz

Mela Koteluk Migawka / Poznań / 12.12.2019

Czwartek, 12.12, godz: 20:00 Tama, Poznań

SuperScena Erith

SuperScena: Erith

Czwartek, 12.12, godz: 19:30 Szpitalna 1, Kraków

Karolina Czarnecka - trasa koncertowa CUD

Karolina Czarnecka - Poznań

Czwartek, 12.12, godz: 20:00 Klub Dragon, Poznań

Kwiat Jabłoni akustycznie | Częstochowa

Czwartek, 12.12, godz: 19:00 Akademickie Centrum Kultury ”Klub Politechnik”, Częstochowa

Piątek 13 grudnia

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 - Radom 13.12

Piątek, 13.12, godz: 19:00 Klub Strefa G2, Radom

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Iława

Piątek, 13.12, godz: 20:00 Iławskie Centrum Kultury, Iława

The Dumplings w Zielonej Górze

The Dumplings - Zielona Góra | Trasa Przykro Mi

Piątek, 13.12, godz: 20:00 Kawon Piwnica Artystyczna, Zielona Góra

Sonbird / Kielce / 13.12.2019

Piątek, 13.12, godz: 19:00 Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach, Kielce

Karolina Czarnecka - trasa koncertowa CUD

Karolina Czarnecka - Szczecin

Piątek, 13.12, godz: 20:00 Dom Kultury Słowianin, Szczecin

Kwiat Jabłoni akustycznie / Zabrze

Piątek, 13.12, godz: 19:00 CK Wiatrak, Zabrze

klub pod minogą

Nightrun87, Diuna + Welcome Idiots / 13.12 / Poznań

Piątek, 13.12, godz: 20:00 Klub pod Minogą, Poznań

dom kultury w lublinie

Niemoc l 13.12 l Dom Kultury, Lublin

Piątek, 13.12, godz: 20:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

zwidy wystawa

ZWIDY ( Noriaki / Bart Sucharski / Niebieski Robi Kreski )

Piątek, 13.12, godz: 19:00 M66 Tattoo Studio, Warszawa

Sobota 14 grudnia

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 - Wrocław 14.12

Sobota, 14.12, godz: 19:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Olsztyn / 14.12.2019

Sobota, 14.12, godz: 20:00 Filharmonia Warmińsko – Mazurska, Olsztyn

Kup bilet

The Dumplings - Poznań | Trasa Przykro Mi

Sobota, 14.12, godz: 20:00 Tama, Poznań

Kup bilet

Blauka

Sobota, 14.12, godz: 20:00 Klub Dragon, Poznań

Kwiat Jabłoni / Luneta Nocą /Kraków

Sobota, 14.12, godz: 20:00 Luneta Nocą, Kraków

Próżność

Premiera płyty Strange Clouds + gość specjalny: The Junkies

Sobota, 14.12, godz: 19:30 Próżność, Poznań

Nightrun87, Diuna + PsychotropicTranscendental / 14.12 / Wrocław

Nightrun87, Diuna + PsychotropicTranscendental / 14.12 / Wrocław

Sobota, 14.12, godz: 19:00 D.K. Luksus, Wrocław

Niedziela 15 grudnia

Clock Machine

Clock Machine / 15.12 / Wrocław / A2

Niedziela, 15.12, godz: 20:30 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Olsztyn / 15.12.2019

Niedziela, 15.12, godz: 20:00 Filharmonia Warmińsko – Mazurska, Olsztyn

Kup bilet

The Dumplings - Szczecin

Niedziela, 15.12, godz: 20:00 Kosmos, Szczecin

Sonbird / Kraków / 15.12.2019

Niedziela, 15.12, godz: 19:00 Klub Forty Kleparz, Kraków

Mela Koteluk Migawka, Zielona Góra

Mela Koteluk Migawka / Zielona Góra / 15.12.2019

Niedziela, 15.12, godz: 19:00 Kawon Piwnica Artystyczna, Zielona Góra

Kwiat Jabłoni akustycznie / Wrocław

Niedziela, 15.12, godz: 19:00 Synagoga Pod Białym Bocianem we Wrocławiu, Wrocław

Ładuję...
1 2 3 15