Wydarzenia

Poniedziałek 20 stycznia

centrum kultury w lublinie

LFF cały rok! - Nowy wspaniały świat

Poniedziałek, 20.01, godz: 18:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Historia małżeńska

Historia małżeńska

Poniedziałek, 20.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

Historia małżeńska

Historia małżeńska

Poniedziałek, 20.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

The Manhattan Transfer

The Manhattan Transfer

Poniedziałek, 20.01, godz: 19:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

HRPP koncert 2020: TSA (Michalski, Niekrasz, Kapłon).

HRPP koncert 2020: TSA (Michalski, Niekrasz, Kapłon).

Poniedziałek, 20.01, godz: 19:00 Hard Rock Pub Pamela - Hrp Pamela, Toruń

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Poniedziałek, 20.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

Pawbeats Orchestra | Białystok

Poniedziałek, 20.01, godz: 19:00 Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku, Białystok

Scena młodych / Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus

Scena młodych / Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus

Poniedziałek, 20.01, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

centrum spotkania kultur

Kabaret Czesuaf i Kabaret Jurki w CSK

Poniedziałek, 20.01, godz: 18:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Styczniowy Slam Poetycki

Styczniowy Slam Poetycki

Poniedziałek, 20.01, godz: 20:00 OD NOWA, Toruń

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Poniedziałek, 20.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Stand-up Toruń: Bartosz Zalewski, Filip Puzyr

Stand-up Toruń: Bartosz Zalewski, Filip Puzyr

Poniedziałek, 20.01, godz: 19:00 NRD, Toruń

Stand-up Polska prezentuje: TESTY

Stand-up Polska prezentuje: TESTY

Poniedziałek, 20.01, godz: 19:00 GEMBA, Warszawa

Stand-up Bartoszyce / Karol Kopiec & Adam Sobaniec

Stand-up Bartoszyce / Karol Kopiec & Adam Sobaniec

Poniedziałek, 20.01, godz: 19:00 Wiraż PUB, Bartoszyce

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Poniedziałek, 20.01, godz: 10:00 Atlas Arena, Łódź

Wtorek 21 stycznia

centrum kultury w lublinie

Benshi - David Bowie - Basquiat, taniec ze śmiercią

Wtorek, 21.01, godz: 18:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Pan T.

Pan T.

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

Proceder | Nowe polskie kino

Proceder | Nowe polskie kino

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 FINA Wałbrzyska 3/5, Warszawa

Pan T.

Pan T.

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

Wytwórnia KDIT przedstawia: Wniebowzięte. Komedia Lotnicza

Wytwórnia KDIT przedstawia: Wniebowzięte. Komedia Lotnicza

Wtorek, 21.01, godz: 20:00 DZiK, Warszawa

ck zamek

Fabula Rasa / spektakl

Wtorek, 21.01, godz: 20:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

centrum kultury w lublinie

Karnawał Teatralny - Ponowne zjednoczenie Korei

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Kup bilet

Devendra Banhart II termin

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 Palladium, Warszawa

Lucy & Tom // Wielkie Damy Piosenki // Koncert-Opowieść

Lucy & Tom // Wielkie Damy Piosenki // Koncert-Opowieść

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Wtorek, 21.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

Reggae Party w Od Nowie

Reggae Party w Od Nowie

Wtorek, 21.01, godz: 20:00 OD NOWA, Toruń

Koncert laureata Jazz Juniors 2019 / Jakub Paulski Trio

Koncert laureata Jazz Juniors 2019 / Jakub Paulski Trio

Wtorek, 21.01, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Show Your Style - Jam Session at Local

Show Your Style - Jam Session at Local

Wtorek, 21.01, godz: 21:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

ck zamek

Czy tematy leżą na ulicy? Porozmawiajmy o współczesnym reportażu

Wtorek, 21.01, godz: 18:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wtorek, 21.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Szczecin

Wtorek, 21.01, godz: 20:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Gruuv On feat. Paul Sun

Gruuv On feat. Paul Sun

Wtorek, 21.01, godz: 23:00 Luzztro, Warszawa

Bang2 - Warszawa - Hybrydy

Bang2 - Warszawa - Hybrydy

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 Hybrydy, Warszawa

Michał Kempa -"Moja walka" - one man show / Bydgoszcz

Michał Kempa - "Moja walka" - one man show / Kraków

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 Piwnica Pod Baranami, Kraków

Stand-up Szczytno / Karol Kopiec & Adam Sobaniec & Jaksa

Stand-up Szczytno / Karol Kopiec & Adam Sobaniec & Jaksa

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 Agaton 2 Klub Muzyczny, Szczytno

Stand-up Chorzów: Damian Skóra, Maciek Adamczyk

Stand-up Chorzów: Damian Skóra, Maciek Adamczyk

Wtorek, 21.01, godz: 19:00 Kraken Restopub, Chorzów

Resort Komedii: Work in Progress!

Resort Komedii: Work in Progress!

Wtorek, 21.01, godz: 20:00 Resort Komedii, Warszawa

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Wtorek, 21.01, godz: 10:00 Atlas Arena, Łódź

Środa 22 stycznia

Lighthouse

Lighthouse

Środa, 22.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

Marek Piestrak | Nieznane filmy znanych reżyserów

Marek Piestrak | Nieznane filmy znanych reżyserów

Środa, 22.01, godz: 19:00 FINA Wałbrzyska 3/5, Warszawa

Lighthouse

Lighthouse

Środa, 22.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

centrum kultury w lublinie

Karnawał Teatralny - Ponowne zjednoczenie Korei

Środa, 22.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

centrum spotkania kultur

Kolędy Pospieszalskich w Lublinie

Środa, 22.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Środa, 22.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

Prototypy // Drum'n'bass Edition

Środa, 22.01, godz: 20:00 Protokultura, Gdańsk

Smolna Contest

Smolna Contest

Środa, 22.01, godz: 22:00 Smolna, Warszawa

blue note

Jan Adamczewski Trio

Środa, 22.01, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Kup bilet

Devendra Banhart

Środa, 22.01, godz: 21:00 Palladium, Warszawa

Deuter // Do Góry Nogami // Pogłos/Warszawa 22/01/2020

Deuter // Do Góry Nogami // Pogłos/Warszawa 22/01/2020

Środa, 22.01, godz: 19:30 Pogłos, Warszawa

43. Myśli Gonitwa w Localu

43. Myśli Gonitwa w Localu

Środa, 22.01, godz: 19:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Niezwykły Tajwan

Niezwykły Tajwan

Środa, 22.01, godz: 20:00 OD NOWA, Toruń

Świat i okolice | Islandia w palecie barw

Świat i okolice | Islandia w palecie barw

Środa, 22.01, godz: 18:30 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Środa, 22.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Środa, 22.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Bydgoszcz / 22.01.2020

Środa, 22.01, godz: 20:00 Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz

Środek

Środek

Środa, 22.01, godz: 21:00 Smolna, Warszawa

Charismatic Friends LAB pres.KORENBERG

Charismatic Friends LAB pres.KORENBERG

Środa, 22.01, godz: 23:00 Luzztro, Warszawa

barock club

Poznań | Cezary Jurkiewicz - Nadwiślański świt

Środa, 22.01, godz: 20:30 BaRock Club, Poznań

Scena Komediowa prezentuje : Ćwiek, Pałubski i Linke

Scena Komediowa prezentuje : Ćwiek, Pałubski i Linke

Środa, 22.01, godz: 20:00 Poziomy, Warszawa

Stand-up | Zalewski, Ponteffski - Ośrodek Żartu

Stand-up | Zalewski, Ponteffski - Ośrodek Żartu

Środa, 22.01, godz: 20:00 KIJ - Multitap & Cocktail Bar, Łódź

Stand-up Rybnik: Damian Skóra, Maciek Adamczyk

Stand-up Rybnik: Damian Skóra, Maciek Adamczyk

Środa, 22.01, godz: 19:00 SZEPTY, Rybnik

Poznań Cezary Jurkiewicz - Nadwiślański świt

Poznań | Cezary Jurkiewicz - Nadwiślański świt

Środa, 22.01, godz: 19:30 BaRock Club, Poznań

Stand-up Pijanej Czapli / Karol Kopiec & Adam Sobaniec | Olsztyn

Stand-up Pijanej Czapli / Karol Kopiec & Adam Sobaniec | Olsztyn

Środa, 22.01, godz: 20:00 Pijana Czapla, Olsztyn

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Środa, 22.01, godz: 10:00 Atlas Arena, Łódź

Czwartek 23 stycznia

Kup bilet

Kortez - Poznań - 23.01.2020

Czwartek, 23.01, godz: 21:00 Tama, Poznań

centrum kultury w lublinie

Ostatnia góra

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Błękitny anioł Klub Seniora–Wałbrzyska

Błękitny anioł | Klub Seniora–Wałbrzyska

Czwartek, 23.01, godz: 11:00 FINA Wałbrzyska 3/5, Warszawa

dragon

Siostry Łotry // Poznań // Dragon Social Club

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Klub Dragon, Poznań

Moherhead tribute to AC/DC

Moherhead tribute to AC/DC

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Lizard King Toruń, Toruń

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Czwartek, 23.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

23.01 | WLW s07u02 - Warszawska Liga Wolnostylowa

23.01 | WLW s07u02 - Warszawska Liga Wolnostylowa

Czwartek, 23.01, godz: 18:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Stand-up Adam Van Bendler Nowy Program "Placebo" - Sopot

Czwartek, 23.01, godz: 00:00 Sfinks700, Sopot

Płyty Gramofonowe | barStudio gość: Burn Reynolds

Płyty Gramofonowe | barStudio gość: Burn Reynolds

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 barStudio, Warszawa

TOR87

TOR87

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Dwa Światy, Toruń

blue note

Shanna Waterstown

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

próżność

Muzyka Na Żywo w Próżności!

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Próżność, Poznań

NOSPR kameralnie / Grupa altówek NOSPR

NOSPR kameralnie / Grupa altówek NOSPR

Czwartek, 23.01, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Marszałek x Hiob Dylan / Chmury / 23 stycznia 2020

Marszałek x Hiob Dylan / Chmury / 23 stycznia 2020

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Chmury, Warszawa

ck zamek

Styczniowe spotkanie Zamkowego Klubu Książki

Czwartek, 23.01, godz: 18:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Popkultura stosowana 3. Warsztaty dla nauczycieli i edukatorów

Popkultura stosowana 3. Warsztaty dla nauczycieli i edukatorów

Czwartek, 23.01, godz: 15:30 FINA Wałbrzyska 3/5, Warszawa

Czwartek z filozofią | Moralny fitness? Etyka cnót ekologicznych

Czwartek z filozofią | Moralny fitness? Etyka cnót ekologicznych

Czwartek, 23.01, godz: 18:30 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Czwartek, 23.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Czwartek, 23.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Ralph Kaminski / "Młodość" / 23.01 Bydgoszcz - MCK

Ralph Kaminski / "Młodość" / 23.01 Bydgoszcz - MCK

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Bydgoszcz

Jo ma ha, Jo ma so - back to 70s&80s vol. III

Jo ma ha, Jo ma so - back to 70s&80s vol. III

Czwartek, 23.01, godz: 22:00 Hybrydy, Warszawa

projekt lab

Techniküm: Olga / Cosmaya

Czwartek, 23.01, godz: 22:00 Projekt LAB, Poznań

Stand-up No Limits: Open mic PL (23.01)

Stand-up No Limits: Open mic PL (23.01)

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Piotr ZOLA Szulowski | Łódź

Piotr ZOLA Szulowski | Łódź

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Scenografia, Łódź

Michał Kempa -"Moja walka" - one man show / Bydgoszcz

Michał Kempa - "Moja walka" - one man show / Katowice

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 Teatr Old Timers Garage, Katowice

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Czwartek, 23.01, godz: 10:00 Atlas Arena, Łódź

Piątek 24 stycznia

Kup bilet

Kortez - Poznań - 24.01.2020

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Tama, Poznań

centrum spotkania kultur

Błąd systemu, reż. Nora Fingscheidt

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

centrum kultury w lublinie

Lądek Film Tour

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Tania rewia pt.: „Przelew wyjdzie w piątek” Barka Wisława 24.01

Tania rewia pt.: „Przelew wyjdzie w piątek” Barka Wisława 24.01

Piątek, 24.01, godz: 21:30 Barka Wisława, Warszawa

One night stand na Barce Wisława [24.01]

One night stand na Barce Wisława [24.01]

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Barka Wisława, Warszawa

ck zamek

„Grimm”, reż. Janusz Stolarski, Teatr pod Fontanną

Piątek, 24.01, godz: 18:30 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

centrum spotkania kultur

Jezioro łabędzie – Russian National Ballet

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

centrum kultury w lublinie

Karnawał Teatralny - Chybanieja

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Kup bilet

Grzegorz Turnau

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Klub Wytwórnia, Łódź

u bazyla

Koncert Witek Muzyk Ulicy Poznań Klub u Bazyla

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Klub u Bazyla, Poznań

blue note

Karolina Tuz z zespołem

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Artyści dla Mai #proszęolek, 24.01.2020, Klub Stodoła

Artyści dla Mai #proszęolek, 24.01.2020, Klub Stodoła

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Klub Stodoła, Warszawa

dom tramwajarza

Provinz Posen | Dom Tramwajarza

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Dom Tramwajarza, Poznań

Lata 20-te, lata 30-te | Wielka Gala

Lata 20-te, lata 30-te | Wielka Gala

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Sabaton + Apocalyptica, Amaranthe 24 I Warszawa

Sabaton + Apocalyptica, Amaranthe / 24 I / Warszawa

Piątek, 24.01, godz: 17:30 Torwar, Warszawa

CLAN of XYMOX wystąpi we Wrocławiu!

CLAN of XYMOX wystąpi we Wrocławiu!

Piątek, 24.01, godz: 20:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Female Metal Voices Festival vol 4 - Toruń

Female Metal Voices Festival vol 4 - Toruń

Piątek, 24.01, godz: 19:30 Dwa Światy, Toruń

Blood Trace punk z Aten + Future / 24.01 / Pogłos

Blood Trace punk z Aten + Future / 24.01 / Pogłos

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Pogłos, Warszawa

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Piątek, 24.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

siostry łotry w szczecinie

Siostry Łotry // Szczecin // Akustyczeń // 13 Muz

Piątek, 24.01, godz: 19:30 13 muz, Szczecin

Sarius w Warszawie | Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

Sarius w Warszawie | Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

Piątek, 24.01, godz: 19:00 ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa

kartky we Projekt Lab

Kartky w Poznaniu!

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Projekt LAB, Poznań

scena na piętrze

Bisz/Radex / "Duch oporu" - koncert premierowy / Poznań

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Scena na Piętrze, Poznań

KABE w Toruniu! / Albinos Tour / 24.01.2020

KABE w Toruniu! / Albinos Tour / 24.01.2020

Piątek, 24.01, godz: 19:00 NRD, Toruń

Kamp! w Niebie - 24.01

Kamp! w Niebie - 24.01 / Live Tour

Piątek, 24.01, godz: 20:00 NIEBO, Warszawa

Dub Creatures pres. Ourman / Techno Stage

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Dom Technika, Poznań

Kup bilet

Joris Voorn | Album Tour

Piątek, 24.01, godz: 23:59 Tama, Poznań

Kup bilet

Yan Cook live! Transformator

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

P23 Catz 'N Dogz

P23: Catz 'N Dogz

Piątek, 24.01, godz: 22:00 P23 Katowice, Katowice

Ekspansja Czarnego Nieba

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Protokultura, Gdańsk

Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska

Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Skład Butelek, Warszawa

Astral Stage Pre Party x Smolna w/ Gorovich

Astral Stage Pre Party x Smolna w/ Gorovich

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Smolna, Warszawa

Co mi Panie dasz - Tribute to Beata Kozidrak I

Co mi Panie dasz - Tribute to Beata Kozidrak I

Piątek, 24.01, godz: 22:30 Klub Hydrozagadka, Warszawa

dom kultury w lublinie

Let's Twist Again! ☆ Dom Kultury II sala

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

Straight Outta Ghetto | WRB., Furia @Enerde

Straight Outta Ghetto | WRB., Furia @Enerde

Piątek, 24.01, godz: 22:00 NRD, Toruń

próżność

Cafe del Rap // DJ NOZ | SimoBiskup

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Próżność, Poznań

próżność

Marka Własna | Simo&Biskup w Próżności

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Kazik & Kwartet Proforma

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Stary Maneż, Gdańsk

Warszawa // Pod Dachami Paryża - Grand Orkiestra z Odessy

Warszawa // Pod Dachami Paryża - Grand Orkiestra z Odessy

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Palladium, Warszawa

Porpora, Hasse & Händel – opera arias / Max Emanuel Cencic

Porpora, Hasse & Händel – opera arias / Max Emanuel Cencic

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Kup bilet

Michael Malarkey

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Kup bilet

Wilki - Niebieska Trasa - Poznań

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Klub Muzyczny B17, Poznań

The HU / 24 I / Wrocław

The HU / 24 I / Wrocław

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Klub Pralnia, Wrocław

Red Scalp - Tortuga - Leshy / 24.01 / Warszawa

Red Scalp - Tortuga - Leshy / 24.01 / Warszawa

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

centrum kultury w lublinie

Spotkanie autorskie z Piotrem Sommerem

Piątek, 24.01, godz: 18:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Piątek, 24.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Piątek, 24.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Kup bilet

SMOLASTY | PRÓŻNOŚĆ

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Ralph Kaminski - koncert | 20 / 20

Ralph Kaminski - koncert | 20 / 20

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów, Płock

Koncert Karoliny Czarneckiej w Olsztynie

Koncert Karoliny Czarneckiej w Olsztynie

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Amfiteatr im. Czesława Niemena, Olsztyn

J1 | Shadows w/ Architectural & Ben Buitendijk

J1 | Shadows w/ Architectural & Ben Buitendijk

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

999: STAUB X COM

999: STAUB X COM

Piątek, 24.01, godz: 23:00 999, Warszawa

Dirty Vibezs (NYC) - From New York to Warsaw

Dirty Vibezs (NYC) - From New York to Warsaw

Piątek, 24.01, godz: 22:00 The View, Warszawa

schron

Schro_NOC: GIGEE(Katermukke), M.Srbinovska, Lewa & Open Decks!

Piątek, 24.01, godz: 23:59 Schron, Poznań

sfinks700

SnowFest Festival On Tour : Makoto | Sfinks700

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Sfinks700, Sopot

sixa

Raban On Tour: Magnetude w Katowicach!

Piątek, 24.01, godz: 22:00 SiXa, Katowice

d.k. luksus

Korekcja Basu

Piątek, 24.01, godz: 22:00 D.K. Luksus, Wrocław

projekt lab

Impreza dla smutnych ludzi

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

Komitet Obrony Disco Skelesys live

Komitet Obrony Disco: Skelesys live!

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

FUNK ME UP - funk soul boogie groove rap

FUNK ME UP - funk soul boogie groove rap

Piątek, 24.01, godz: 21:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Beats, Rhymes & Heights: Hip Hop Party

Beats, Rhymes & Heights: Hip Hop Party

Piątek, 24.01, godz: 22:00 barStudio, Warszawa

RAVE ALARM #81 Cybertruck w/ Dj Sacrifice DE, Dj Warka RU

RAVE ALARM #81 Cybertruck w/ Dj Sacrifice DE, Dj Warka RU

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Pogłos, Warszawa

fomo klub

FOMO: Inicjacja część I

Piątek, 24.01, godz: 22:00 FOMO klub, Białystok

Top of the Pops / impreza / Pogłos / 24.01 / lista fb free

Top of the Pops / impreza / Pogłos / 24.01 / lista fb free

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Pogłos, Warszawa

Tyle słońca w całym Niebie

Tyle słońca w całym Niebie

Piątek, 24.01, godz: 22:30 NIEBO, Warszawa

Żeńskie granie x Dj Czubak

Żeńskie granie x Dj Czubak

Piątek, 24.01, godz: 21:00 GEMBA, Warszawa

Cezary Jurkiewicz - "Nadwiślański świt" - Toruń

Cezary Jurkiewicz - "Nadwiślański świt" - Toruń

Piątek, 24.01, godz: 19:00 OD NOWA, Toruń

Łódź 2 | Piotr ZOLA Szulowski

Łódź 2 | Piotr ZOLA Szulowski

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Scenografia, Łódź

Cezary Jurkiewicz - "Nadwiślański świt"

Cezary Jurkiewicz - "Nadwiślański świt" - Toruń

Piątek, 24.01, godz: 19:00 OD NOWA, Toruń

progresja

After Party - Day6 Gravity

Piątek, 24.01, godz: 22:30 Progresja, Warszawa

voodoo club

Warsaw K-POP night at VooDoo Club / 24.01 /

Piątek, 24.01, godz: 21:00 VooDoo Club, Warszawa

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Piątek, 24.01, godz: 10:00 Atlas Arena, Łódź

24 sty

DJ Kuba & Neitan - 10 Years Anniversary // X-Demon Poznań

Piątek, 24.01, godz: 21:00 X-Demon Poznań, Poznań

Ładuję...
1 2 3 44