wydarzenia: weekend

Piątek 31 stycznia

centrum spotkania kultur

Szybcy i śnieżni, reż. Benoit Godbout

Piątek, 31.01, godz: 12:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

centrum kultury w lublinie

Kwas [premiera]

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

aula artis

Serca na odwyku / Poznań / 31.01.2020

Piątek, 31.01, godz: 17:00 Aula Artis, Poznań

aula artis

Serca na odwyku / Poznań / 31.01.2020

Piątek, 31.01, godz: 20:00 Aula Artis, Poznań

Piłeś – nie pisz, czyli rozmowy, które nie skończą się dobrze 31

Piłeś – nie pisz, czyli rozmowy, które nie skończą się dobrze 31

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Barka Wisława, Warszawa

Burleska na żywo: Lolita Va Voom (USa) & Grotesque Bel Air

Burleska na żywo: Lolita Va Voom (USa) & Grotesque Bel Air

Piątek, 31.01, godz: 20:00 Madame Q, Warszawa

blue note

Nowa Fala Polskiego Dansingu - Babu Król & Smutne Piosenki

Piątek, 31.01, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Kup bilet

Dżem

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Śródmieście Popołudniowe / Aperitivo w Warmucie

Śródmieście Popołudniowe / Aperitivo w Warmucie

Piątek, 31.01, godz: 16:00 WARMUT, Warszawa

SB FFestival vol. 4 | COS Torwar

Piątek, 31.01, godz: 17:00 Torwar, Warszawa

SBM Space na SB FFestival vol. 4

SBM Space na SB FFestival vol. 4

Piątek, 31.01, godz: 12:00 Torwar, Warszawa

Moriah Woods [USA] + TBA

Moriah Woods [USA] - Ciechanów

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Fabryka Kultury Zgrzyt, Ciechanów

schafter - Katowice - drugi termin!

Piątek, 31.01, godz: 19:00 P23 Katowice, Katowice

Kup bilet

KęKę - Mr KęKę - Gdynia

Piątek, 31.01, godz: 20:00 Klub Muzyczny Ucho, Gdynia

u bazyla

Pokahontaz i Kleszcz

Piątek, 31.01, godz: 19:30 Klub u Bazyla, Poznań

dom kultury w lublinie

ERO JWP w Lublinie | Elwis Picasso

Piątek, 31.01, godz: 20:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

Dwa Sławy / Łódź / "Pokolenie X2" koncert premierowy

Dwa Sławy / Łódź / "Pokolenie X2" koncert premierowy

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Lordi's Club, Łódź

kabe poznań

KABE w Poznaniu ! / Albinos Tour / 31.01.2020

Piątek, 31.01, godz: 21:00 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu, Poznań

P23 FJAAK Live

P23: FJAAK Live

Piątek, 31.01, godz: 22:00 P23 Katowice, Katowice

KHIDI showcase Stephanie Sykes & OTHR

KHIDI showcase: Stephanie Sykes & OTHR

Piątek, 31.01, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Kup bilet

Inside Story: The Shapeshifters

Piątek, 31.01, godz: 21:00 Praga Centrum, Warszawa

J1 | Bassfuzja w/ Technimatic

J1 | Bassfuzja w/ Technimatic

Piątek, 31.01, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

Illumination presents: Dark Elements

Illumination presents: Dark Elements

Piątek, 31.01, godz: 22:00 Poziomy, Warszawa

HAŁAS // 31.01.2020 // Lista FB Free

HAŁAS // 31.01.2020 // Lista FB Free

Piątek, 31.01, godz: 22:00 NRD, Toruń

próżność

Szkolna Dyskoteka | I love Rock'n'Roll

Piątek, 31.01, godz: 22:00 Próżność, Poznań

mus bar & view

Festiwal Tatara i Wódki // sobotnie Disco Dancing

Piątek, 31.01, godz: 18:00 MUS bar&view (Bałtyk), Poznań

rewiry

O cudzie w tancbudzie

Piątek, 31.01, godz: 20:00 Rewiry, Poznań

Firmówki,rezerwacje okolicznościowe,imprezy zamknięte

Firmówki,rezerwacje okolicznościowe,imprezy zamknięte

Piątek, 31.01, godz: 12:00 Klub Remont, Warszawa

centrum kultury w lublinie

Jerzy Małek Black Sheep

Piątek, 31.01, godz: 20:30 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Golden Eye and Other Movie Hits // Live Music

Golden Eye and Other Movie Hits // Live Music

Piątek, 31.01, godz: 20:30 Worek Kości, Warta

Muzyka Dawna / {oh!} Orkiestra Historyczna

Muzyka Dawna / {oh!} Orkiestra Historyczna

Piątek, 31.01, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Antoni Wit I Symfonia alpejska / Alpine Symphony

Antoni Wit I Symfonia alpejska / Alpine Symphony

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Moniuszko – Paria

Moniuszko – Paria

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

lao che trasa No to Che

LAO CHE, Trasa Pożegnalna – No to Che! / Chojnice

Piątek, 31.01, godz: 20:00 Centrum Park Chojnice, Chojnice

Kup bilet

Otwarcie klubu 2progi // #koncertowo Marcelina

Piątek, 31.01, godz: 20:00 2progi, Poznań

Michał Konstrat z Zespołem w Składzie Butelek

Michał Konstrat z Zespołem w Składzie Butelek

Piątek, 31.01, godz: 20:30 Skład Butelek, Warszawa

Cry a little vol. 2 : Deliluh [CA] + 4 guests I 31.01 I CH25

Cry a little vol. 2 : Deliluh [CA] + 4 guests I 31.01 I CH25

Piątek, 31.01, godz: 20:30 CH25, Warszawa

centrum kultury w lublinie

Solo Impro

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Piątek, 31.01, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Piątek, 31.01, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Piątek, 31.01, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Piątek, 31.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Piątek, 31.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wystawa Daniel Lismore - "Jestem dziełem sztuki"

Wystawa Daniel Lismore - "Jestem dziełem sztuki"

Piątek, 31.01, godz: 12:00 Stary Browar, Poznań

Historie warszawskie / WARMUT

Historie warszawskie / WARMUT

Piątek, 31.01, godz: 19:00 WARMUT, Warszawa

The Future Is Now | wystawa i performans Macieja Raucha w WuWu

The Future Is Now | wystawa i performans Macieja Raucha w WuWu

Piątek, 31.01, godz: 12:00 WuWu, Warszawa

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 - Wałbrzych 31.01

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 - Wałbrzych 31.01

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki, Wałbrzych

Maria Peszek - Sorry Polsko Super Tour

Maria Peszek // Toruń

Piątek, 31.01, godz: 19:00 OD NOWA, Toruń

Prodigy Party

Prodigy Party

Piątek, 31.01, godz: 23:00 Pogłos, Warszawa

Gramy Dla Krzyśka / Impreza Charytatywna | Iskra

Gramy Dla Krzyśka / Impreza Charytatywna | Iskra

Piątek, 31.01, godz: 22:00 ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa

tama

Tensal | Tama

Piątek, 31.01, godz: 23:00 Tama, Poznań

soda underground stage

Bashment 2020

Piątek, 31.01, godz: 21:00 SODA Underground Stage, Łódź

Industrial Nation x SOJUZ w 999: Regal

Industrial Nation x SOJUZ w 999: Regal

Piątek, 31.01, godz: 23:00 999, Warszawa

Back To The Future Party I 31.01.2020 I Lista fb free

Back To The Future Party I 31.01.2020 I Lista fb free

Piątek, 31.01, godz: 22:30 Klub Hydrozagadka, Warszawa

dom technika

P!L pres. VIELD live!

Piątek, 31.01, godz: 23:00 Dom Technika, Poznań

HAMMA vol. 3: Empro & Coco Berlin

HAMMA vol. 3: Empro & Coco Berlin

Piątek, 31.01, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

Smolna: Lilly Palmer

Smolna: Lilly Palmer

Piątek, 31.01, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Sylwester 2.0 / Oddech Szczura / Poważne Dziewczyny

Sylwester 2.0 / Oddech Szczura / Poważne Dziewczyny

Piątek, 31.01, godz: 21:00 Pogłos, Warszawa

Klimat

Klimat | lista FB*

Piątek, 31.01, godz: 22:30 NIEBO, Warszawa

Patrycja Kazadi & Damien Koba - Steppin On My Heart / premiera

Patrycja Kazadi & Damien Koba - Steppin On My Heart / premiera

Piątek, 31.01, godz: 22:00 The View, Warszawa

Endless Summer / DJ Grejtu & DJ Larry Lane

Endless Summer / DJ Grejtu & DJ Larry Lane

Piątek, 31.01, godz: 23:00 level 27, Warszawa

MESTIÇO w/ hermeneia

MESTIÇO w/ hermeneia

Piątek, 31.01, godz: 21:00 Paloma nad Wisłą, Warszawa

What the FUNK / DJ Damian Cali & Hardy Stereo

What the FUNK / DJ Damian Cali & Hardy Stereo

Piątek, 31.01, godz: 21:00 BARdzo Bardzo, Warszawa

Final Neuropunks Session |INQbator

Final Neuropunks Session |INQbator

Piątek, 31.01, godz: 22:00 INQbator Klub, Katowice

Eric Prydz Night / 31.01 / Łódź - Lordis

Eric Prydz Night / 31.01 / Łódź - Lordis

Piątek, 31.01, godz: 22:00 Lordi's Club, Łódź

Back To The Future w/ Stosunkowodobry [NRD]

Back To The Future w/ Stosunkowodobry [NRD]

Piątek, 31.01, godz: 22:00 P29, Łódź

projekt lab

FRONT #2 ➫ Skelecta (UK) ∙ Grime ∙ UK Bass

Piątek, 31.01, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

schron

Holiday80 zaprasza DJ Old Spice (The Very Polish Cut Outs)

Piątek, 31.01, godz: 23:59 Schron, Poznań

Funky Rebels with OneTwo | Roof Top by SASSY

Piątek, 31.01, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

Get Crazy | SASSY Friday with DJ Romi & Jackichan

Piątek, 31.01, godz: 22:00 SASSY, Gdańsk

7 lat DZiKa

7 lat DZiKa

Piątek, 31.01, godz: 21:00 DZiK, Warszawa

Lunateque

Lunateque

Piątek, 31.01, godz: 21:00 Klub SPATiF, Warszawa

Dobrze się tańczy w miłym towarzystwie: Mad Men| PG13xHate Bush

Dobrze się tańczy w miłym towarzystwie: Mad Men| PG13xHate Bush

Piątek, 31.01, godz: 21:00 W Orbicie Słońca, Warszawa

Karnawał w Etiudzie - Każdy Piątek - Każda Sobota

Karnawał w Etiudzie - Każdy Piątek - Każda Sobota

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Restauracja Etiuda, Warszawa

Mr. OHouse: Danny V (Northsiders)

Mr. OHouse: Danny V (Northsiders)

Piątek, 31.01, godz: 22:00 Mr. OH, Warszawa

Arkadiusz Jakszewicz i Adam Gajda / Warszawa

Arkadiusz Jakszewicz i Adam Gajda / Warszawa

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Resort Komedii, Warszawa

Karol Kopiec "Szklanka do połowy" - Nowy Sącz

Karol Kopiec "Szklanka do połowy" - Nowy Sącz

Piątek, 31.01, godz: 19:00 Restauracja Galicja, Nowy Sącz

Stories & Stand-Up

Stories & Stand-Up

Piątek, 31.01, godz: 19:30 Klub SPATiF, Warszawa

31 sty

Noc Saunowa z Gośćmi Specjalnymi

Piątek, 31.01, godz: 17:00 Jezioro Maltańskie, Poznań

Sobota 01 lutego

centrum spotkania kultur

Szybcy i śnieżni, reż. Benoit Godbout

Sobota, 1.02, godz: 12:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Apasze i hrabiny, czyli Warszawa od salonu i podwórza | koncert

Apasze i hrabiny, czyli Warszawa od salonu i podwórza | koncert

Sobota, 1.02, godz: 21:30 Barka Wisława, Warszawa

Pierwsza i ostatnia randka

Pierwsza i ostatnia randka

Sobota, 1.02, godz: 18:00 Barka Wisława, Warszawa

Burleska na żywo: Lolita Va Voom (USa) & Grotesque Bel Air

Burleska na żywo: Lolita Va Voom (USa) & Grotesque Bel Air

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Madame Q, Warszawa

dom kultury w lublinie

Koko die + runforrest / Lublin / 1.02

Sobota, 1.02, godz: 19:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

Belzebong, Weedpecker, Taraban - 01.02. Pogłos

Belzebong, Weedpecker, Taraban - 01.02. Pogłos

Sobota, 1.02, godz: 18:00 Pogłos, Warszawa

The Toy Dolls / Podwórkowi Chuligani / Criminal Tango / Warszawa

The Toy Dolls / Podwórkowi Chuligani / Criminal Tango / Warszawa

Sobota, 1.02, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Obiad rodzinny w Kulturalnej

Obiad rodzinny w Kulturalnej

Sobota, 1.02, godz: 12:00 Kulturalna, Warszawa

Brunch / WARMUT

Brunch / WARMUT

Sobota, 1.02, godz: 12:00 WARMUT, Warszawa

Niemili Famili Festival 2020 / Spalto&Niemili / Alicetea / ŚxMRm

Niemili Famili Festival 2020 / Spalto&Niemili / Alicetea / ŚxMRm

Sobota, 1.02, godz: 20:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

SnowFest Festival On Tour | NIEBO

SnowFest Festival On Tour | NIEBO

Sobota, 1.02, godz: 22:30 NIEBO, Warszawa

Koncert Córy Mary // Skład Butelek Warszawa

Koncert Córy Mary // Skład Butelek Warszawa

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Skład Butelek, Warszawa

Pawbeats Live | Suwałki

Sobota, 1.02, godz: 19:00 Suwalski Ośrodek Kultury, Suwałki

schafter - Katowice - SOLD OUT

Sobota, 1.02, godz: 19:00 P23 Katowice, Katowice

KęKę w Koszalinie

KęKę /// PlateL///Koszalin /// 1 lutego /// Event Center G38

Sobota, 1.02, godz: 18:30 Event Center G38, Koszalin

kabe wroclaw

KABE we Wrocławiu ! ! / Albinos Tour / 01.02.2020

Sobota, 1.02, godz: 19:00 Akademia CLUB, Wrocław

Kaz Bałagane - Premierowy Koncert! / Łódź 01.02 Lordi's

Kaz Bałagane - Premierowy Koncert! / Łódź 01.02 Lordi's

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Lordi's Club, Łódź

Kup bilet

Hatari / 01.02.2020 / Progresja

Sobota, 1.02, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

Kup bilet

UMEK @ SFINKS700

Sobota, 1.02, godz: 22:00 Sfinks700, Sopot

Smolna: KlangKuenstler

Smolna: KlangKuenstler

Sobota, 1.02, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Technopatia #12 w Jurek Przeździecki live

Technopatia #12 w/ Jurek Przeździecki live

Sobota, 1.02, godz: 22:30 Szpitalna 1, Kraków

klub muzyczny b17

Dyskoteka Szkolna 2000 :)

Sobota, 1.02, godz: 21:00 Klub Muzyczny B17, Poznań

2progi

Wyjście z progu: Dizzy Boyz Brass Band x Daniel Moszczyński/ 30+

Sobota, 1.02, godz: 21:00 2progi, Poznań

Lata 90'te & Latino, czyli karnawał w Drukarni!

Lata 90'te & Latino, czyli karnawał w Drukarni!

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Drukarnia, Warszawa

próżność

Disko Potancówka | Pulp Fiction

Sobota, 1.02, godz: 22:00 Próżność, Poznań

rewiry

Człowiek z UFO na Rewirach

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Rewiry, Poznań

Firmówki,rezerwacje okolicznościowe,imprezy zamknięte

Firmówki,rezerwacje okolicznościowe,imprezy zamknięte

Sobota, 1.02, godz: 12:00 Klub Remont, Warszawa

klub pod minogą

Nowe Music + Luna Park 01.02 @Pod Minogą

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Klub pod Minogą, Poznań

Premiera nowej karty koktajli // Saturday Night Live Music

Premiera nowej karty koktajli // Saturday Night Live Music

Sobota, 1.02, godz: 18:00 Worek Kości, Warta

Kup bilet

Illusion - Poznań

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Klub u Bazyla, Poznań

lao che trasa No to Che

LAO CHE Trasa Pożegnalna - No to Che! / Olsztyn

Sobota, 1.02, godz: 19:00 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, Olsztyn

Dawid Kwiatkowski Trasa

DK 13 TOUR: Gdańsk

Sobota, 1.02, godz: 16:30 Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk

Molchat w Krakowie

Molchat Doma (BLR) [01.02.2020 - Kraków - Zet Pe Te]

Sobota, 1.02, godz: 21:00 Zet Pe Te, Kraków

SOLD OUT! Julia Pietrucha / Scena Kobiet / Przecław

SOLD OUT! Julia Pietrucha / Scena Kobiet / Przecław

Sobota, 1.02, godz: 19:00 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, Przecław

Dżem zagra klubowy koncert we Wrocławiu!

Dżem zagra klubowy koncert we Wrocławiu!

Sobota, 1.02, godz: 20:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

72DR/Good Attitude/Jezus Chytrus oi/

72DR/Good Attitude/Jezus Chytrus oi/

Sobota, 1.02, godz: 19:00 OFFSIDE, Warszawa

Daria Zawiałow - Koncert "Nosalowy Muzycznie" 2020

Daria Zawiałow - Koncert "Nosalowy Muzycznie" 2020

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Nosalowy Dwór Resort & Spa Zakopane, Zakopane

Jesień // "Błoto" w Hydro

Jesień // "Błoto" w Hydro

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

John Porter Solo / Warszawa / Spatif

John Porter Solo / Warszawa / Spatif

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Klub SPATiF, Warszawa

Kompost w Planie B (#IIFSŻ)

Kompost w Planie B (#IIFSŻ)

Sobota, 1.02, godz: 20:30 Klub Plan B, Warszawa

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Sobota, 1.02, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Sobota, 1.02, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Planszówki w Spodku! edycja 2020

Planszówki w Spodku! edycja 2020

Sobota, 1.02, godz: 10:00 Spodek, Katowice

Warsztaty improwizacji dla dorosłych

Warsztaty improwizacji dla dorosłych

Sobota, 1.02, godz: 17:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Sobota, 1.02, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Warsztat: Ballet for burlesque / Lolita Va Voom (USA)

Warsztat: Ballet for burlesque / Lolita Va Voom (USA)

Sobota, 1.02, godz: 14:00 Madame Q, Warszawa

centrum kultury w lublinie

Czuła Obserwacja feat. Luke Siatkowski / Obrys Transformacji

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Sobota, 1.02, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Sobota, 1.02, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

The Future Is Now | wystawa i performans Macieja Raucha w WuWu

The Future Is Now | wystawa i performans Macieja Raucha w WuWu

Sobota, 1.02, godz: 12:00 WuWu, Warszawa

Maria Peszek - Sorry Polsko Super Tour

Maria Peszek // Gdańsk

Sobota, 1.02, godz: 19:00 B90, Gdańsk

Daniel Spaleniak - trasa

Daniel Spaleniak zagra we Wronkach - Biblioteka Publiczna

Sobota, 1.02, godz: 19:00 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wronki, Wronki

Ralph Kaminski / "Młodość" / 1.02 Lublin - Klub30

Ralph Kaminski / "Młodość" / 1.02 Lublin - Klub30

Sobota, 1.02, godz: 17:00 Klub30 Lublin, Lublin

MTV Unplugged Kasia Kowalska + goście specjalni

MTV Unplugged Kasia Kowalska + goście specjalni

Sobota, 1.02, godz: 00:00 Torwar, Warszawa

mary komasa z orkiestrą

Mary Komasa Disarm Live with Orchestra

Sobota, 1.02, godz: 20:00 Teatr Syrena, Warta

Ready 4 Trance 1.02.2020 Toruń

Ready 4 Trance 1.02.2020 Toruń

Sobota, 1.02, godz: 21:00 Koniec Świata, Toruń

schron

Apel! Disconnekt & TFR: Keepsakes, Leiras, Keczup and more!

Sobota, 1.02, godz: 23:59 Schron, Poznań

tama

Pleasurekraft | Tama

Sobota, 1.02, godz: 23:00 Tama, Poznań

Doomer saddancing - depresyjna potańcówka / Łódź

Doomer saddancing - depresyjna potańcówka / Łódź

Sobota, 1.02, godz: 22:00 Konkret, Łódź

Selectors Night #8

Selectors Night #8

Sobota, 1.02, godz: 23:00 TANZ BAR, Szczecin

TRAPPIN AINT DEAD 2 | WARSZAWA ISKRA 1.02.2020

TRAPPIN AINT DEAD 2 | WARSZAWA ISKRA 1.02.2020

Sobota, 1.02, godz: 19:00 ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa

Ciężki Brokat pres. Ink Midget - Wrzask Aksolotla

Ciężki Brokat pres. Ink Midget - Wrzask Aksolotla

Sobota, 1.02, godz: 22:00 Pogłos, Warszawa

Nowy Miesiąc - Nowa Ja I 1.02.2020 I Lista fb free!

Nowy Miesiąc - Nowa Ja I 1.02.2020 I Lista fb free!

Sobota, 1.02, godz: 22:30 Klub Hydrozagadka, Warszawa

J1 | Huerco S / Eltron / Dtekk / Botanica

J1 | Huerco S / Eltron / Dtekk / Botanica

Sobota, 1.02, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

ROOFTOP WINTER GARDEN

ROOFTOP WINTER GARDEN

Sobota, 1.02, godz: 22:00 The View, Warszawa

Basement Techno

Basement Techno

Sobota, 1.02, godz: 23:00 Poziomy, Warszawa

FRONT #2 / Skelecta (UK) / Negativ / Niko P / Enes / Paszczak

FRONT #2 / Skelecta (UK) / Negativ / Niko P / Enes / Paszczak

Sobota, 1.02, godz: 22:00 Miłość Kredytowa 9, Warszawa

Unleash Your Gold / DJ MR.G & DJ EMES

Unleash Your Gold / DJ MR.G & DJ EMES

Sobota, 1.02, godz: 23:00 level 27, Warszawa

DŁOŃ 002 - Solidarni_e z Chile

DŁOŃ 002 - Solidarni_e z Chile

Sobota, 1.02, godz: 17:00 Chmury, Warszawa

Crazy Sexy Cool 25 – urodziny GOTB

Crazy Sexy Cool 25 – urodziny GOTB

Sobota, 1.02, godz: 21:21 BARdzo Bardzo, Warszawa

Siasia & Friends - Final Edition |INQbator

Siasia & Friends - Final Edition |INQbator

Sobota, 1.02, godz: 22:00 INQbator Klub, Katowice

Karma Wraca

Karma Wraca

Sobota, 1.02, godz: 18:00 P29, Łódź

projekt lab

Techniküm: młodzi techno gniewni

Sobota, 1.02, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

dom technika

Hrabioza All Night Long

Sobota, 1.02, godz: 23:00 Dom Technika, Poznań

SASSY pres. Miqrokosmos ft. Miqro & Tuxedo

Sobota, 1.02, godz: 22:00 SASSY, Gdańsk

Balunek maskowy - Cudowne LATA

Balunek maskowy - Cudowne LATA

Sobota, 1.02, godz: 22:00 DZiK, Warszawa

K U R N A W A Ł — w Spatifie

K U R N A W A Ł — w Spatifie

Sobota, 1.02, godz: 21:30 Klub SPATiF, Warszawa

Fantazja jest od tego | najlepsze polskie remixy i edity

Fantazja jest od tego | najlepsze polskie remixy i edity

Sobota, 1.02, godz: 21:00 W Orbicie Słońca, Warszawa

Piosenki księżycowe | 01.02 x Kulturalna

Piosenki księżycowe | 01.02 x Kulturalna

Sobota, 1.02, godz: 22:30 Kulturalna, Warszawa

Karnawał w Etiudzie - Każdy Piątek - Każda Sobota

Karnawał w Etiudzie - Każdy Piątek - Każda Sobota

Sobota, 1.02, godz: 19:00 Restauracja Etiuda, Warszawa

Niedziela 02 lutego

centrum spotkania kultur

Szybcy i śnieżni, reż. Benoit Godbout

Niedziela, 2.02, godz: 12:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

foodhall

Kulturalna Niedziela-wstęp wolny

Niedziela, 2.02, godz: 18:00 FoodHall, Poznań

Dzień Świstaka: pokaz filmu "Dzień Świstaka"

Dzień Świstaka: pokaz filmu "Dzień Świstaka"

Niedziela, 2.02, godz: 20:00 W Orbicie Słońca, Warszawa

Czarodziej - Magiczny spektakl familijny

Czarodziej - Magiczny spektakl familijny

Niedziela, 2.02, godz: 11:00 Teatr Palladium, Warszawa

Smażone zielone pomidory / komedia

Smażone zielone pomidory / komedia

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 Klub SPATiF, Warszawa

Strefa Zagrożenia Hałasem / Zodiak / Obciach

Strefa Zagrożenia Hałasem / Zodiak / Obciach

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 OFFSIDE, Warszawa

Rakta (post punk, Brazylia) na Oldskullu

Rakta (post punk, Brazylia) na Oldskullu

Niedziela, 2.02, godz: 20:20 Pogłos, Warszawa

Obiad rodzinny w Kulturalnej

Obiad rodzinny w Kulturalnej

Niedziela, 2.02, godz: 12:00 Kulturalna, Warszawa

Brunch / WARMUT

Brunch / WARMUT

Niedziela, 2.02, godz: 12:00 WARMUT, Warszawa

Chiński Festiwal Światła | Warszawa 2019/20

Chiński Festiwal Światła | Warszawa 2019/20

Niedziela, 2.02, godz: 16:00 Progresja, Warszawa

Pawbeats Orchestra | Poznań

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

miuosh trasa powroty

Miuosh x FDG. Orkiestra - Powroty Tour / Kraków, Studio

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 Klub Studio, Kraków

Mesajah / Łódź / Scenografia / 02.02.2020

Mesajah / Łódź / Scenografia / 02.02.2020

Niedziela, 2.02, godz: 18:30 Scenografia, Łódź

Trzynasty Warszawski Salon Ambientu

Trzynasty Warszawski Salon Ambientu

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 Jasna 1, Warszawa

2progi

VYSPA - koncert i prapremiera teledysku "Boa"

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 2progi, Poznań

Niedzielny Chillout / Wszystkie Wina -10% / Lalka

Niedzielny Chillout / Wszystkie Wina -10% / Lalka

Niedziela, 2.02, godz: 16:00 Lalka, Poznań

Firmówki,rezerwacje okolicznościowe,imprezy zamknięte

Firmówki,rezerwacje okolicznościowe,imprezy zamknięte

Niedziela, 2.02, godz: 12:00 Klub Remont, Warszawa

Jazz Session #78 | Drums 2 Drums

Jazz Session #78 | Drums 2 Drums

Niedziela, 2.02, godz: 20:00 BARdzo Bardzo, Warszawa

Whisky & Smooth Jazz Friday Night. Live Music.

Whisky & Smooth Jazz Sudnay Night. Live Music.

Niedziela, 2.02, godz: 20:30 Worek Kości, Warta

Kolędy Pospieszalskich w Warszawie Symfonicznie

Kolędy Pospieszalskich w Warszawie Symfonicznie

Niedziela, 2.02, godz: 18:30 Palladium, Warszawa

Daria Zawiałow koncert w WCK - 2.02.2020

Daria Zawiałow koncert w WCK - 2.02.2020

Niedziela, 2.02, godz: 18:00 Wodzisławskie Centrum Kultury, Wodzisław Śląski

Kup bilet

ODWOŁANY! Tima Belorusskih

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

Kup bilet

Illusion - Warszawa

Niedziela, 2.02, godz: 20:00 Klub Proxima, Warszawa

Dawid Kwiatkowski Trasa

DK 13 TOUR: Łódź

Niedziela, 2.02, godz: 15:30 Magnetofon, Łódź

lao che trasa No to Che

LAO CHE, Trasa Pożegnalna – No to Che! / Suwałki

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 Suwalski Ośrodek Kultury, Suwałki

klub30

Koncert Beata i BAJM // Niedziela 02.02 // Bilety od 70pln!

Niedziela, 2.02, godz: 18:00 Klub30 Lublin, Lublin

Jesień // "Błoto" at Konkret

Jesień // "Błoto" at Konkret

Niedziela, 2.02, godz: 12:00 Konkret, Łódź

I GRAND PRIX Skarżyska-Kamiennej w Szachach Szybkich 2020

I GRAND PRIX Skarżyska-Kamiennej w Szachach Szybkich 2020

Niedziela, 2.02, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Niedziela, 2.02, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Niedziela, 2.02, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Planszówki w Localu na Mokotowie

Planszówki w Localu na Mokotowie

Niedziela, 2.02, godz: 18:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Dzień Świstaka: wykład filozoficzny

Dzień Świstaka: wykład filozoficzny

Niedziela, 2.02, godz: 18:00 W Orbicie Słońca, Warszawa

Expo Szkół Niepublicznych Our Kids 2020

Expo Szkół Niepublicznych Our Kids 2020

Niedziela, 2.02, godz: 12:00 PGE Narodowy, Warszawa

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Niedziela, 2.02, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Niedzielne śniadania rysunkowe

Niedzielne śniadania rysunkowe

Niedziela, 2.02, godz: 11:30 Konkret, Łódź

Swingowa Niedziela

Swingowa Niedziela

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 DZiK, Warszawa

Koronkowa Robota: 2 warsztaty szycia koronkowej bielizny

Koronkowa Robota: 2 warsztaty szycia koronkowej bielizny

Niedziela, 2.02, godz: 12:00 Madame Q, Warszawa

Dzień Świstaka: warsztaty improwizacji

Dzień Świstaka: warsztaty improwizacji

Niedziela, 2.02, godz: 14:00 W Orbicie Słońca, Warszawa

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Niedziela, 2.02, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Niedziela, 2.02, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

The Future Is Now | wystawa i performans Macieja Raucha w WuWu

The Future Is Now | wystawa i performans Macieja Raucha w WuWu

Niedziela, 2.02, godz: 12:00 WuWu, Warszawa

Skacząca księżniczka / nowość dla dzieci

Skacząca księżniczka / nowość dla dzieci

Niedziela, 2.02, godz: 16:00 Klub SPATiF, Warszawa

Maria Peszek - Sorry Polsko Super Tour

Maria Peszek // Szczecin

Niedziela, 2.02, godz: 19:00 Kosmos, Szczecin

Ralph Kaminski / "Młodość" / 2.02 Rzeszów - LUKR

Ralph Kaminski / "Młodość" / 2.02 Rzeszów - LUKR

Niedziela, 2.02, godz: 18:00 LUKR, Rzeszów