Żywiec Męskie Granie 2023 - WARSZAWA

Żywiec Męskie Granie 2023 – WARSZAWA

7 lipca 2023, Piątek

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Puławska 266, Warszawa

Start: godz. 16:00

Podziel się:

Męskie Granie 2023 – gdzie koncerty i kto zagra na festiwalu?

Męskie Granie 2023 ogłosiło trasę, która objedzie 7 miast i zagra łącznie 14 koncertów. Wstępne bilety sprzedają się w zawrotnym tempie, więc warto zaopatrzyć się w nie z wyprzedzeniem, zanim ogłoszony zostanie pełny skład artystów. Szczecin (16 i 17 czerwca), Poznań (23 i 24 czerwca), Warszawa (7 i 8 lipca), Gdańsk (21 i 22 lipca), Kraków (4 i 5 sierpnia), Wrocław (11 i 12 sierpnia) oraz Żywiec (25 i 26 sierpnia) to miasta, które zawita Męskie Granie. Skład artystów zostanie ogłoszony już w maju.

W zeszłym roku na Męskim Graniu zobaczyliśmy reprezentantów polskiej muzyki popowej, takich jak Sanah, Ralph Kaminski, Mrozu, Mery Spolsky i Daria Zawiałow, artystów hip-hopowych, cieszących się popularnością wśród młodszych fanów, takich jak Bedoes, Szczyl i Zdechły Osa, a także przedstawicieli alternatywnego rocka, takich jak Brodka, Zalewski, Król i Ørganek, oraz zespoły rockowe, takie jak Waluś Kraksa Kryzys i Rubens. Organizatorzy zawsze dbają o to, aby w składzie znalazły się także zupełnie nowe i jeszcze mało znane zespoły, które potrafią pozytywnie zaskoczyć publiczność. W zeszłym roku wystąpiło ponad 80 wykonawców.

🤘 PIĄTEK:
SCENA GŁÓWNA:
KAMIL HUSSEIN
RUBENS „POLSKA MUZYKA ’83” FEAT. BEATA KOZIDRAK, KAYAH, MERY SPOLSKY, ORGANEK
ARTUR ROJEK
TBA
MĘSKIE GRANIE PRZESTAWIA: NOSOWSKA / KRÓL

SCENA Ż:
NENE HERONIE FEAT. KASIA LINS
JANN
DAWID TYSZKOWSKI
TIDES FROM NEBULA
THE DUMPLINGS

🤘 SOBOTA:
SCENA GŁÓWNA:
JULIA PIETRUCHA
FISZ EMADE TWORZYWO
WODECKI TWIST – KAMIL PATER I GOŚCIE: BOVSKA, NATALIA PRZYBYSZ, DAWID TYSZKOWSKI, PIOTR ODOSZEWSKI, WIKTOR DYDUŁA, WIKTOR WALIGÓRA
TBA
IGO
MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2023

SCENA Ż:
LACKLUSTER
AGA BIGAJ
BŁOTO: HIP HOP SPECIAL
SARSA FEAT. PIOTR ROGUCKI
SIENKIEWICZ
MUSIAŁOWSKI

Trasa koncertowa Męskie Granie

Od 2010 roku Męskie Granie jest jednym z najbardziej popularnych festiwali muzycznych w Polsce. Na scenie festiwalu prezentowane są różne gatunki muzyczne, a występujący artyści reprezentują szeroką paletę stylów i nurtów. W składzie artystów znajdują się zarówno gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak i debiutanci.

Jedną z tradycji Męskiego Grania jest prezentacja hymnu festiwalu, który jest wykonywany przez kilku artystów, którzy co roku się zmieniają. Wśród artystów, którzy mieli przyjemność zaprezentować hymn w poprzednich latach, znaleźli się Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Supergrupa Męskie Granie Orkiestra daje specjalny koncert, na którym prezentuje covery polskich artystów oraz premierowy utwór.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →