fot. Asia Babiel

Męskie Granie 2022 – organizatorzy stawiają czoła wyzwaniom

Obserwuj nas na instagramie:

Organizatorzy trasy Męskie Granie zabrali głos w sprawie nadchodzącej edycji imprezy. Choć warunki wokół nie są sprzyjające, przygotowania trwają!

Festiwalowe lato nadchodzi coraz większymi krokami

Co prawda wiosna dopiero nabiera rozpędu, jednak fani muzyki już wiedzą, że za rogiem czyha lato i powolutku należy zacząć przygotowywać się do festiwalowego czasu, który w tym roku powróci w pełnym wymiarze. A skoro festiwalowe lato, to koniecznie jedna z najpopularniejszych muzycznych imprez nad Wisłą, czyli Męskie Granie!

Sprawdź najnowsze newsy na temat Męskiego Grania

To wydarzenie, którego fani polskiej muzyki zawsze wyczekują z ogromnym zniecierpliwieniem. Nic zresztą dziwnego, ponieważ koncerty spod szyldu Męskie Granie rok w rok obdarzają nas coraz intesywniejszymi doznaniami. Jak będzie w tym roku?

Męskie Granie 2021 – zobacz, jak było!

Męskie Granie 2022 – kolejna edycja w przygotowaniu. Co nas czeka?

Mimo że w ostatnich tygodniach sytuacja geopolityczna na świecie skutecznie odsunęła rozrywkę na dalszy plan, niemal wszyscy jesteśmy zgodni co do jednego — jak nigdy potrzebujemy w tym czasie jeszcze więcej muzyki. Wiedzą o tym również organizatorzy trasy Męskie Granie, którzy zabrali głos w sprawie nadchodzącej edycji wydarzenia:

Kochani, muzyka zawsze była i będzie formą wyrażania emocji. Jest wsparciem, jest buntem, jest myślą, jest uczuciem. Niezależnie od momentu w historii. Także teraz, kiedy czasy są ciężkie i niepewne.

Dziś wszyscy solidaryzujemy się z Ukrainą i obserwujemy rozwój wydarzeń. Wspieramy. Nie sądziliśmy, że muzyka, którą co roku dla Was tworzymy, będzie grała w takich czasach.

Ale chcemy, by nadal była dla Was ukojeniem i możliwością wyrażenia, czasem trudnych, emocji. Chcemy nadal Wam towarzyszyć.

Dlatego łapiemy głęboki oddech i powoli rozpoczynamy komunikację MG2022.

Niech muzyka pozostanie tym, czym była zawsze: emocjami i komentarzem rzeczywistości, które pozwalają oderwać się na chwilę lub lepiej zrozumieć świat.

Ściskamy!
Ekipa Męskiego Grania

– czytamy na profilach Męskiego Grania w social mediach.

Zobacz również: „Męskie Granie Orkiestra 2021” – emocje wciąż żywe. Album już jest!

Męskie Granie 2022
Męskie Granie 2022

Organizatorzy trasy Męskie Granie zabrali głos w sprawie nadchodzącej edycji imprezy. Choć warunki wokół nie są sprzyjające, przygotowania trwają! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Festiwalowe lato […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →