kadr z klipu do utworu „O Tobie myśl”

Fani czekali na to od lat. Krzysztof Zalewski prezentuje utwór „O Tobie myśl”


15 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. Krzysztof Zalewski wypuścił studyjną wersję utworu O Tobie myśl, który od ponad trzech lat gościł na jego koncertowych setlistach. Piosenka powstała jako hymn Męskiego Grania 2019.

Krzysztof Zalewski znów czuje moc

O Tobie myśl (znany fanom również jako Znów czuję moc lub Kosmata myśl) to utwór, który pierwotnie powstał jako hymn Męskiego Grania 2019. Piosenka została jednak ukończona już po nagraniu piosenki Sobie i Wam. Krzysztof Zalewski grał ten utwór na koncertach od ponad trzech lat i fani nareszcie doczekali się jego wersji studyjnej.

Ponieważ na Torwarze 17 grudnia hucznie kończymy trasę promującą płytę Zabawa, chciałem moim słuchaczom z tej okazji dać coś specjalnego. Jest jedna piosenka, którą zdarza nam się (od 2019 r.) grać na koncertach, nigdy dotąd nie została wydana. Wielu z Was pisało, że chcielibyście mieć ten numer w wersji studyjnej. No to jest – letni przebój, żeby odczarować szarość listopada. O Tobie myśl od dziś dostępna we wszystkich serwisach streamingowych, a także jako jeden z bonusów na Zabawie BOKS. Sprawdźcie to :)

Wasz KZ

– napisał Krzysztof Zalewski.

Do piosenki powstało animowane lyric video, za którego reżyserię odpowiada Tomek Kuczma.

Krzysztof Zalewski – O Tobie myśl

Sprzątamy, bo zbliża się koniec Zabawy

17 grudnia Krzysztof Zalewski zagra na Torwarze ostatni koncert z bardzo długiego i intensywnego tournée promującego płytę Zabawa. Także z tej okazji artysta wyda reedycję płyty, której muzyczna zawartość podsumowuje artystyczną działalność z ostatnich kilku lat. O Tobie myśl to jeden z pięciu dodatkowych utworów, na które składa się Zabawa BOKS. Wydawnictwo zostanie również uzupełnione o podpisane pocztówki, zapach do auta, a pięć losowych zamówień zostanie wzbogaconych o bilet na koncert. Na krążku znajdzie się także remix utworu Zabawa autorstwa duetu Catz ‘n Dogz, wykon piosenki Tylko nocą na żywo z gościnnym udziałem Natalii Szroeder, kawałek Wilk, który powstał do słuchowiska Wilkołak, oraz piosenka Francuskie filmy z płyty producenckiej Favsta i Gibbsa, gdzie Krzysztof Zalewski pojawił się gościnnie z Pezetem. Premiera Zabawa BOKS już 30 listopada.

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. Krzysztof Zalewski wypuścił studyjną wersję utworu O Tobie myśl, który od ponad trzech lat gościł na jego koncertowych setlistach. Piosenka powstała jako hymn Męskiego Grania 2019. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →