fot. materiały prasowe

Krzysztof Zalewski założył supergrupę, która wskrzesi nam świetność zespołu The Beatles


08 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Krzysztof Zalewski udostępnił informację o założonej supergrupie. Wokalista razem z zaproszonymi gośćmi wskrzesi nam brzmienia The Beatles.

Nadchodzą muzyczne nowości

Krzysztofa Zalewskiego nie trzeba przedstawiać nikomu. Artysta już od kilku lat udowadnia nam, że jego podbój polskiej sceny muzycznej nie ma żadnego postoju po drodze. Niesamowicie emocjonalne utwory, udane kooperacje ukazujące nam kunszt Zalewskiego, czy też przeróżne projekty, które wokalista ozdabia swoim nazwiskiem. Do tej jakże wielkiej puli dołączy jeszcze jedno wielkie przedsięwzięcie.

Przeczytaj także: Krzysztof Zalewski – MTV Unplugged przypomina o wszystkim, za co go uwielbiamy

Krzysztof Zalewski polsko/jaśniej mtv unplugged
fot. materiały prasowe

Kolejnym krokiem artysty miał być bowiem tajemniczy projekt muzyczny, nad którym prace rozpoczęto niedawno. Jeszcze do wczoraj, tak naprawdę nie wiedzieliśmy, gdzie swoje kolejne kroki postawi Zalewski.

Do niedawna wiedzieliśmy bowiem tylko tyle, że osobą, która na pewno weźmie udział w #supergrupie (tak nazywa się inicjatywa) mogliśmy zaliczyć aktora i gitarzystę Tomasza Ziętka, z którym Krzysztof Zalewski dopieszcza projekt. Teraz już poznaliśmy jednak cały skład muzycznego przedsięwzięcia.

Krzysztof Zalewski i jego supergrupa składająca się z…

Do osób, które dołączą na planie Zalewskiego, by razem z nim uczestniczyć w nagraniach zaliczmy Emade, Kev Fox Music i Smolika, którzy razem wcielą się w The Beatles.

Jeśli tak jak Krzysztof Zalewski żałujesz, że ominął Cię słynny koncert The Beatles na jednym z londyńskich dachów, mamy dla Ciebie małą niespodziankę. Zobacz jak Zalewski i supergrupa w składzie Tomasz Ziętek, Emade, Kev Fox Music i Smolik wcielają się w The Beatles

– czytamy we wpisie opublikowanym na stronie Disney Polska

Krzysztof Zalewski udostępnił informację o założonej supergrupie. Wokalista razem z zaproszonymi gośćmi wskrzesi nam brzmienia The Beatles. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Nadchodzą muzyczne nowości Krzysztofa […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →