“Miłość Miłość” – nowy teledysk i singiel Krzysztofa Zalewskiego


19 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Singiel zwiastuje album Złoto, którego premiera zaplanowana jest na 18 listopada.

Teledysk do utworu “Miłość Miłość” przedstawia artystyczny perfomance, który odbył się rzekomo 8 października podczas Contemporary Art Festival w Krakowie. W rzeczywistości takie wydarzenie jednak… nie istnieje. Nie zmienia to faktu, że efekt pomysłu twórców, jaki możemy oglądać w klipie, jest bardzo interesujący.

Reżyserem teledysku, w którym wraz z Krzysztofem wystąpiła Natalia Przybysz oraz “performer” Blue Un Sok Kim (w rzeczywistości reżyser i krytyk filmowy), jest Piotr Onopa.

“Próbowaliśmy stworzyć, odegrać metaforę związku odnosząc się do sztuki tworzenia mandali. Czerpaliśmy również bezwstydnie z pięknego happeningu Mariny Abramovic, więc centrum naszej mandali stanowi patrząca sobie w oczy para (Natalia i ja). Na naszych nogach, ramionach, piersiach opiera się konstrukcja, której kolejne elementy misternie dokłada Blue” – opowiada o teledysku Krzysztof Zalewski.

Album Złoto dostępny jest już w pre-orderze z autografem na CD i winylu. Nowa płyta zrodziła się z potrzeby jak najczęstszego kontaktu z publicznością. Promując swój poprzedni album – Zelig – wokalista wraz z zespołem chciał grać jak najczęściej, wszędzie, dla wszystkich. Zaczął więc koncertować solo, a publiczność entuzjastycznie przyjęła ten one man show, nawet uproszczone, obnażone wersje skomplikowanych numerów z Zeliga. W porównaniu z poprzednią płytą uproszczone więc zostały aranżacje, bardziej organiczne jest brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz.

a95321b4b2829749b072479b6bdc04d4

Album Złoto promować będzie zimowa trasa koncertowa, która rozpoczyna się na początku stycznia i obejmie 13 miast:

06.01 / Elbląg / Klub Mjazzga
07.01 / Olsztyn / Andergrant
14.01 / Lublin / Dom Kultury
15.01 / Rzeszów / Life House
20.01 / Łódź / Wytwórnia
21.01 / Szamotuły / Szokv
22.01 / Poznań / Blue Note
26.01 / Wrocław / Stary Klasztor
27.01 / Gomunice / Bogart

02.02 / Toruń / Lizard King
03.02 / Szczecin / Hormon
23.02 / Warszawa / Stodoła
24.02 / Białystok / Studio F

Sprawdź także:
Moje Rytmy #3: Krzysztof Zalewski

Singiel zwiastuje album Złoto, którego premiera zaplanowana jest na 18 listopada. Teledysk do utworu “Miłość Miłość” przedstawia artystyczny perfomance, który odbył się rzekomo 8 października podczas Contemporary Art Festival w Krakowie. W rzeczywistości takie wydarzenie jednak… nie istnieje. Nie zmienia to faktu, że efekt pomysłu twórców, jaki możemy oglądać w klipie, jest bardzo interesujący. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →