materiały promocyjne

Zalewski ukrył się pod pseudonimem i nagrał utwór z BOKKĄ


06 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Artyści lubią eksperymentować ze współpracami. Zespół BOKKA wydał nowy utwór Paper LOVE z udziałem Gilberta Brady’ego. Słychać jednak, że to tak naprawdę głos Krzysztofa Zalewskiego.

Krzysztof Zalewski jako Gilbert Brady

Skrywanie swojej tożsamości to nic nowego dla grupy BOKKA. Polski zespół z pogranicza muzyki elektronicznej, popu i rocka alternatywnego nie ujawnia, kim są jego członkowie, a na koncertach gra w maskach. Nic dziwnego, że podobnie podchodzą do featuringów. Świętujący 10-lecie muzycy zaprosili do nowych wersji swoich znanych utworów gwiazdy pod specjalnymi pseudonimami.

Niedawno odkodowaliśmy, że Dawid Podsiadło śpiewa jako ZERØ w utworze VIOLET. Trudno nie usłyszeć, że QUENTIN z utworu The Wrong Girl to tak naprawdę Mrozu. Z kolei Nela Paloma na trzecim singlu Let It FLOW to Natalia Szroeder. Dziś ukazała się kolejna współpraca. To Paper LOVE z Gilbertem Bradym, czyli Krzysztofem Zalewskim. Warto wspomnieć, że piosenka to nowa wersja Paper Fuse – utworu pochodzącego z albumu Life On Planet B z 2018 roku.

BOKKA – Paper LOVE (ft. Gilbert Brady)

Wszystko jest lub może okazać się chwilowe: pieniądze, zaufanie, newsy, miłość. Lepiej cieszyć się tym, co jest dzisiaj niż oczekiwać zbyt wiele od jutra. Łapcie Paper LOVE i naszego kolejnego urodzinowego mega gościa! Gilbert Brady

– zajawia BOKKA na Facebooku.

Choć nikt nie mówi wprost, że to Krzysztof Zalewski, wyraźnie to słychać, nawet jeśli wokalista przypomina stylem w tym utworze momentami Kevina Parkera z Tame Impali. Nie bez przyczyny muzyk udostępnił też utwór na swojej relacji w mediach społecznościowych z sugestywnymi emotkami. Lubimy to połączenie i trzymamy kciuki na więcej współprac artysty w tym stylu!

Album BOKKA hits 10! ukaże się 20 października. „Początkowo nie chcieliśmy robić zamieszania z tej okazji, ale na jednym z zespołowych spotkań padł pomysł, który nas zaskoczył. Wtedy wydawał nam się szurnięty i nierealny do przeprowadzenia z wielu powodów, a dzisiaj zapowiadamy płytę z udziałem 10 postaci, których talent robi na nas ogromne wrażenie” – zapowiadała grupa.

BOKKA HOW... IT ALL ENDS
BOKKA, fot. Mateusz Czech

Artyści lubią eksperymentować ze współpracami. Zespół BOKKA wydał nowy utwór Paper LOVE z udziałem Gilberta Brady’ego. Słychać jednak, że to tak naprawdę głos Krzysztofa Zalewskiego. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →