materiały promocyjne

Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski na Olsztyn Green Festival 2023!


23 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Wśród artystów, którzy pojawią się w tym roku na Olsztyn Green Festival, usłyszymy Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego. Kto jeszcze zagra na 9. edycji „najbardziej eko festiwalu na koncertowej mapie Polski”?

Zielony festiwal z mocnym line-upem

Ucieczka od zgiełku miasta, by zaczerpnąć świeżego powietrza w towarzystwie wspaniałej, polskiej muzyki – taki jest plan na kolejną edycję Olsztyn Green Festival. Dziewiąta odsłona ekologicznego wydarzenia stwarza przestrzeń na rozmowę o sztuce i środowisku. Festiwalowiczów czeka jednak przede wszystkim zabawa na 24 koncertach czołowych artystów muzyki popularnej i alternatywnej.

Dotychczas poznaliśmy kilka mocnych nazwisk. Między 11 a 13 sierpnia w Olsztynie zagra między innymi Brodka, która zauroczyła nas zeszłorocznym albumem Sadza czy Rubens, wyróżniony niedawno aż sześcioma nominacjami, dzięki swojemu udanemu debiutowi Piosenki, których nikt nie chciał. Kto jeszcze zawita na eko-festiwalu? Eklektyczna brzmieniowo Ofelia, energetyczny duet Karaś/Rogucki, wychodzący ze sceny niezależnej WaluśKraksaKryzys, dobrze znana na polskiej scenie Nosowska oraz balansująca na granicy dobrego smaku i kiczu grupa Rat Kru. Nie zabraknie również akcentu z pogranicza rapu i alternatywy – czeka nas również występ braci KACPERCZYK, reprezentantów SBM Label.

Zalewski śpiewa Niemena

Projekt Zalewski śpiewa Niemena powstał w ramach festiwalu w Jarocinie w 2017 roku. Na festiwalu mogliśmy usłyszeć premierowe wykonanie piosenek Czesława Niemena w nowych aranżacjach Jurka Zagórskiego i Krzysztofa Zalewskiego. Czeka nas powtórka podczas Olsztyn Green Festival. Seria koncertów Zalewski śpiewa Niemena to wyjątkowa okazja, by usłyszeć zarówno znane kultowe utwory, takie jak Dziwny jest ten świat, Przyjdź w taką noc czy Jednego serca oraz te, których mogliśmy dotychczas nie słyszeć. Wśród nich znajdziemy m.in. Doloniedola oraz Pielgrzyma. Dzięki czarującemu wokalowi Krzysztofa Zalewskiego nabiorą one nowego charakteru. Pełen materiał supergrupy, w której śpiewają również Natalia i Paulina Przybysz, można usłyszeć w albumie wydawnictwa Kayax z 2018 roku.

materiały promocyjne

Dawid Podsiadło na Olsztyn Green Festival!

Fani wiedzą, jak trudno zdobyć bilety na koncert Dawida Podsiadło. Tym razem macie świetną okazję do tego, by posłuchać autora Małomiasteczkowego i Lat Dwudziestych razem z innymi reprezententami muzyki popularnej.

Dawid wraca na Olsztyn Green Festival po 5 latach-pamiętacie ten niesamowity koncert w 2018 roku?! Było wspaniale! Ale to było jeszcze przed wielkimi stadionami, przed dronami, przed Latami Dwudziestymi, przed Leśną Muzyką, przed MORI, przed I ciebie też, bardzo, przed kolczykiem z rybą i przed WIRUSEM — tym prawdziwym i tym z płyty.

– piszą organizatorzy festiwalu, wspominając występ Dawida na jednej z edycji Olsztyn Green Festival.

Jak słusznie zauważają, „Dawid Podsiadło ze świetnego młodego piosenkarza, stał się gigantem, ikoną, prawdopodobnie największą gwiazdą polskiej muzyki w nowym MILLENNIUM. Takie połączenie oznacza festiwalowe wydarzenie roku”

Kup bilety na Olsztyn Green Festival 2023!

Czujecie się zachęceni? 9. edycja OGF odbędzie się w weekend 11-13 sierpnia 2023 roku nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie. Zielone miejsce na festiwalowej mapie Polski będzie miejscem na odpoczynek w okolicy jeziora i lasów. Jeśli cenisz sobie beztroski klimat i chcesz spędzić czas z naturą i dobrą muzyką, zapraszamy na festiwal. Karnety oraz bilety na poszczególne dni znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Wśród artystów, którzy pojawią się w tym roku na Olsztyn Green Festival, usłyszymy Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego. Kto jeszcze zagra na 9. edycji „najbardziej eko festiwalu na koncertowej mapie Polski”? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →