kadr z nagrania "Mój jest ten kawałek podłogi" Orkiestry Męskiego Grania 2022

„Mój jest ten kawałek podłogi” w wykonaniu Orkiestry Męskiego Grania 2022


23 listopada 2022

Podziel się newsem:

W ramach Męskiego Grania 2022 orkiestra na czele z Krzysztofem Zalewskim i Kwiatem Jabłoni zaprezentowała cover utworu Mój jest ten kawałek podłogi Mr. Zooba.

Męskie Granie 2022 z drugim singlem

Męskie Granie 2022 z pewnością było zaskoczeniem dla wielu osób. Pierwszym powodem była obecność Bedoesa jako headlinera, który nie kojarzył się jak do tej pory z całą akcją. Drugą dość dużą nowością był line-up imprezy. Znalazło się w nim najwięcej artystów ze wszystkich edycji. Na wielu z nich narzekali fani, jak np. na sanah czy Julię Wieniawę, jednak na koncertach pod sceną stały prawdziwe tłumy. Męskie Granie urosło w ostatnich latach do ogromnych rozmiarów i jak zawsze trasa zostanie zwieńczona wydawnictwem koncertowym. Składający się z dwóch krążków album ukaże się już za dwa dni, 23 listopada. Pierwszym singlem promującym go były połączone Orkiestra i Pani w obuwniczym (w oryginale Pogodno), do którego wykonania został zaproszony WaluśKraksaKryzys. Teraz to sieci trafił także drugi, hit Mr. Zooba Mój jest ten kawałek podłogi, wykonany przez Krzysztofa Zalewskiego i Kwiat Jabłoni wraz z Orkierstrą Męskiego Grania.

Męskie Granie Orkiestra 2022 – Mój jest ten kawałek podłogi

Zrobili to, co potrafią najlepiej

A jak wypadło Męskie Granie 2022 na żywo? Jak możemy przeczytać w relacji Daniela Łojko na łamach naszego portalu:

Tak sobie myślę, że Męskie Granie Orkiestra 2022 mocno znormalizowała mój stosunek do całej imprezy. Tak jak wspominałem we wstępie, między nami chyba jest okej. W ostatnich latach poziom rozpoznawalności trasy mocno poszedł do góry. Stała się ona pełnoprawnym festiwalem, co widać po skali tych wydarzeń no i oczywiście po liczbie ludzi, która się przez nie przewija. Pierwszego dnia kompletnie nie mogłem złapać vibe’u: było jakoś tak sztywno i instagramowo. Ot, zwykły letni festiwal. Drugi dzień jednak zmienił moją optykę. Już od samego początku było po prostu inaczej, luźniej. Może ta edycja paradoksalnie będzie jakimś przełomem? To się okaże. 

W ramach Męskiego Grania 2022 orkiestra na czele z Krzysztofem Zalewskim i Kwiatem Jabłoni zaprezentowała cover utworu Mój jest ten kawałek podłogi Mr. Zooba. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →