Żywiec Męskie Granie 2023 - POZNAŃ

Żywiec Męskie Granie 2023 – POZNAŃ

23 czerwca 2023, Piątek

Park Cytadela

aleja Armii Poznań, 60-101, Poznań

Start: godz. 16:00

Podziel się:

Męskie Granie 2023 – gdzie koncerty i kto zagra na festiwalu?

Męskie Granie 2023 ogłosiło trasę, która obejmuje 7 miast i 14 koncertów. Bilety wyprzedają się błyskawicznie, dlatego warto zadbać o nie z wyprzedzeniem, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem składu artystów. W tym roku na trasie pojawi się Szczecin (16 i 17 czerwca), Poznań (23 i 24 czerwca), Warszawa (7 i 8 lipca), Gdańsk (21 i 22 lipca), Kraków (4 i 5 sierpnia), Wrocław (11 i 12 sierpnia) oraz Żywiec (25 i 26 sierpnia). Kto zagra na Męskim Graniu, poznamy już w maju.

W poprzednim roku na festiwalu wystąpili artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne, w tym Sanah, Ralph Kaminski, Mrozu, Mery Spolsky, Daria Zawiałow, Bedoes, Szczyl, Zdechły Osa, Brodka, Zalewski, Król, Ørganek, Waluś Kraksa Kryzys i Rubens. Każda edycja festiwalu to także szansa na odkrycie nowych talentów muzycznych, którzy zaskakują publiczność swoją muzyką. W poprzednim roku na Męskim Graniu wystąpiło ponad 80 wykonawców, którzy zagrali łącznie 180 koncertów.

🤘 PIĄTEK:
SCENA GŁÓWNA:
OFELIA
KACPERCZYK
IGO
ZALEWSKI
MĘSKIE GRANIE PRZESTAWIA: NOSOWSKA – KRÓL

SCENA Ż:
CHAIR
AGA BIGAJ
YANN
PAULINA PRZYBYSZ FEAT. ASTHMA, MIŁY ATZ
RYSY

🤘 SOBOTA:
SCENA GŁÓWNA:
SZCZYL: 8171 LIVE
KAŚKA SOCHACKA
WODECKI TWIST – KAMIL PATER I GOŚCIE: JUSTYNA ŚWIĘS, PAULINA PRZYBYSZ, DAWID TYSZKOWSKI, PIOTR ODOSZEWSKI, WIKTOR DYDUŁA, WIKTOR WALIGÓRA
MROZU
MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2023

SCENA Ż:
JULIA POŚNIK
KĘPIŃSKI >I< KOWALONEK
ŁONA X KONIECZNY X KRUPA “TAXI” X KONIECZNY X KRUPA “TAXI”
TRUPA TRUPA
ZAMILSKA

Trasa koncertowa Męskie Granie

Męskie Granie jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce od 2010 roku. Każda edycja festiwalu oferuje różnorodne brzmienia i artystów z różnych gatunków muzycznych. Na Męskim Graniu można usłyszeć zarówno znanych artystów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją muzyczną karierę. Festiwal to także okazja, aby posłuchać coverów polskich artystów, które wykonuje supergrupa Męskie Granie Orkiestra, oraz prezentacji hymnu festiwalu w wykonaniu wybranych artystów.

Do tradycji festiwalu należy również prezentacja hymnu Męskiego Grania przez kilku wybranych artystów, zmieniających się każdej edycji. Z poprzednich edycji możemy znać Jest tylko teraz Bedoesa, Krzysztofa Zalewskiego i Kwiatu Jabłoni oraz I Ciebie też, bardzo Darii Zawiałow, Dawida Podsiadło i Vito Bambino. Supergrupa Męskie Granie Orkiestra gra podczas festiwalu specjalny koncert, na którym prezentuje covery polskich artystów oraz premierowy utwór. 

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →