Żywiec Męskie Granie 2023 - WROCŁAW

Żywiec Męskie Granie 2023 – WROCŁAW

12 sierpnia 2023, Sobota

Pola Marsowe

Zalesie, Wrocław

Start: godz. 16:00

Podziel się:

Męskie Granie 2023 – gdzie koncerty i kto zagra na festiwalu?

Trasa Męskie Granie 2023 ogłosiła planowane występy w 7 miastach. Bilety na wydarzenie sprzedają się w szybkim tempie, dlatego warto zadbać o nie wcześniej, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem line-upu. Na liście miast, które zagoszczą na trasie, znajdują się w tym roku: Szczecin (16 i 17 czerwca), Poznań (23 i 24 czerwca), Warszawa (7 i 8 lipca), Gdańsk (21 i 22 lipca), Kraków (4 i 5 sierpnia), Wrocław (11 i 12 sierpnia) oraz Żywiec (25 i 26 sierpnia). Już w maju dowiemy się, kto wystąpi na Męskim Graniu 2023.

Na Męskim Graniu 2022 pojawili się artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne, takie jak polski pop, hip-hop, alternatywa oraz rock. Wśród wykonawców znaleźli się między innymi: Sanah, Ralph Kaminski, Mrozu, Mery Spolsky, Daria Zawiałow, Bedoes, Szczyl, Zdechły Osa, Brodka, Zalewski, Król, Ørganek, Waluś Kraksa Kryzys oraz Rubens. Festiwal słynie z zaskakujących występów i pozytywnych odkryć, dlatego każda edycja przynosi nowe artystyczne doznania. W zeszłym roku na Męskim Graniu wystąpiło ponad 80 wykonawców, którzy zagrali aż 180 koncertów.

🤘 PIĄTEK:
SCENA GŁÓWNA:
PIOTR ZIOŁA
NATALIA PRZYBYSZ „TRIBUTE TO KORA”
PAKTOFONIKA: RETROSPEKCJE
MĘSKIE GRANIE PRZESTAWIA: NOSOWSKA – KRÓL

SCENA Ż:
NITA
JANN
MATYLDA/ŁUKASIEWICZ
KARAŚ/ROGUCKI
ZAMILSKA

🤘 SOBOTA:
SCENA GŁÓWNA:
RUBENS
IGO
MIUOSH X ZESPÓŁ ŚLĄSK „PIEŚNI WSPÓŁCZESNE” Z GOŚCINNYM UDZIAŁEM M.IN. JULII PIETRUCHY, NATALII GROSIAK, BELI KOMOSZYŃSKIEJ, DAWIDA TYSZKOWSKIEGO, MARCELINY, MARCINA WYROSTKA, FRANKA TROJANOWSKIEGO
DARIA ZAWIAŁOW
MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2023

SCENA Ż:
JAZXING (live)
PAULA ROMA
GIBBS
MERY SPOLSKY
RYSY

Trasa koncertowa Męskie Granie

Męskie Granie to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych na mapie Polski. Od 2010 roku festiwal zapewnia słuchaczom unikalne i zróżnicowane doświadczenia muzyczne. Na Męskim Graniu można usłyszeć czołowych polskich artystów oraz debiutujących twórców, którzy reprezentują szeroki wachlarz gatunków muzycznych. Co roku, tradycją festiwalu jest prezentacja hymnu Męskiego Grania przez wybranych artystów, którzy zmieniają się w każdej edycji. Wśród poprzednich artystów, którzy zaprezentowali hymn, znajdują się: Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino. Supergrupa Męskie Granie Orkiestra zawsze gra specjalny koncert podczas festiwalu, na którym prezentuje covery polskich artystów oraz premierowy utwór.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →