Mocny przekaz od Kasi Lins w nowym utworze „Koniec Świata”


16 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Kasia Lins prezentuje nowy singiel z jej nadchodzącego albumu Moja Wina. Posłuchajcie utworu Koniec Świata, o wyjątkowo szczerym przekazie.

Koniec Świata według Kasi Lins

Zastanawialiście się kiedyś jak skończy się nasz świat? Teorii na ten temat jest naprawdę wiele. Jedną z nich Kasia Lins ujęła w swoim nowy utworze Koniec Świata.

Według artystki koniec świata oznacza stado pozbawione wahań, które żywi się tragedią i odurza nie swoją klęską. Utwór Koniec Świata niesie za sobą naprawdę mocny i szczery przekaz, który jak twierdzi sama Kasia Lins – nabrał w ostatnim czasie zupełnie nowego znaczenia.

Napisałam ten tekst kilka miesięcy temu. Dotyczy spraw, które w tamtym czasie szczególnie mnie mierziły, ale nie przypuszczałam że tak szybko zmienią swój kontekst. Dziś fraza „wiesz, że mały ogień wielki las podpala” brzmi jak truizm, a zdanie „to stado pozbawione wahań to koniec tego świata” jest wytartym frazesem. Chciałabym, żeby nim było.

Kasia Lins – Koniec Świata, posłuchaj utworu i zobacz teledysk

Utworowi towarzyszy również wyjątkowy, mroczny i mogący budzić kontrowersje teledysk z licznymi, przewrotnymi odniesieniami do religii, gdyż w Końcu Świata artystka śpiewa o swoich racjach laickich. Zobaczcie klip, za którego realizację odpowiadają Kasia Lins i Karol Łakomiec oraz posłuchajcie utworu Koniec Świata!

Moja Wina – nowy album Kasi Lins

Premiera nowego albumu Kasi LinsMoja Wina będzie będzie miała miejsce 29 maja 2020 roku. Preorder możecie zamawiać już teraz, tutaj. Artystka podzieliła się pełną tracklistą płyty. Sprawdźcie, co jeszcze na niej znajdziecie:

 1. Jeżeli kochasz
 2. Koniec świata
 3. Rób tak dalej
 4. Boże
 5. Jesteś krwią w mojej żyle
 6. Moja wina
 7. Śniłam, że jest spokój
 8. Prowadź do raju
 9. Morze czerwone
 10. Grożą nam wojną
 11. Kobiety by Bukowski
 12. Nie syp solą
Kasia Lins Moja Wina

Przeczytaj również Domowe Rytmy z Kasią Lins

Kasia Lins prezentuje nowy singiel z jej nadchodzącego albumu Moja Wina. Posłuchajcie utworu Koniec Świata, o wyjątkowo szczerym przekazie. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Koniec Świata według Kasi Lins Zastanawialiście się kiedyś […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →