Kasia Lins zdradza datę premiery i okładkę swojego nowego albumu


09 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tajemnica odkryta! Znamy datę premiery nowego albumu Kasi Lins i wiemy jak wygląda jego okładka. Sprawdźcie szczegóły!

Kasia Lins odkrywa karty i zdradza szczegóły nowego albumu

Kasia Lins długo trzymała w tajemnicy informacje dotyczące premiery swojego nowego albumu. Znaliśmy jego tytuł – Moja Wina i wiedzieliśmy, że ma się ukazać w maju. Poznaliśmy również pierwszy zapowiadający go singiel – Rób Tak Dalej. Reszta była skrzętnie skrywana. Aż do dzisiaj!

Kasia Lins – Moja Wina [data premiery, okładka]

Artystka właśnie ujawniła szczegóły swojej nadchodzącej płyty. Moja Wina ukaże się 29 maja 2020 roku i podobnie ja debiutancki album KasiWiersz Ostatni, wyjdzie spod szyldu wytwórni Universal Music Polska.

Wiemy również, jak będzie wyglądała okładka albumu Moja Wina. Fotografia, która się na niej znalazła sugeruje, że prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z muzyką pełną mroku i niepokoju.

Kasia Lins Moja Wina

Skojarzenia te nie są zresztą przypadkowe, bo sama autorka wydawnictwa pisze o nim tak:

Mojawina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.
Mojawina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach.
Mojawina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

Zamów nowy album Kasi Lins – preorder

To bardzo kusząca zapowiedź i coś czujemy, że nowy materiał od Kasi Lins bardzo nam się spodoba. Jeśli czujecie tak samo – już dziś możecie zamawiać Moją Winę w preorderze – tutaj!

Przeczytajcie również #DomoweRytmy z Kasią Lins i dowiedzcie się, co artystka robi i lubi najbardziej w swoim domu podczas kwarantanny

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: