“Rób tak dalej” Kasia Lins! – nowy album nadchodzi

Obserwuj nas na instagramie:

Kasia Lins powraca i to w pięknym stylu. Jej najnowszy singiel Rób tak dalej zwiastuje jej drugą płytę, której premiera już niedługo. Posłuchajcie!

Kasia Lins, czyli świeżość na polskiej scenie w starym stylu

Kasia Lins zaliczyła w 2017 roku genialny debiut. Jej album Wiersz Ostatni może nie przebił się do mainstreamu, ale też nie taka była jego rola. Artystka znalazła swoją niszę w alternatywie, gdzie świetnie sobie radziła, a jej twórczość, choć ukorzeniona kilka dekad wcześniej, wprowadziła na polski rynek dużo świeżości.

Fani pokochali Kasię Lins za kameralność i intymność jej twórczości. To zaprowadziło ją na sceny największych festiwali, takich jak Open’er, Męskie Granie, czy Salt Wave Festival. Album Wiersz Ostatni uzyskał również nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Pop Alternatywny, a sama artystka była nominowana do Autora Roku 2019.

Kasia Lins – Wiersz Ostatni, posłuchajcie

Kasia Lins powraca z nowym albumem

W ostatnim czasie wokalistka trochę się zaszyła i w kwestii jej solowej kariery niewiele się działo. Jednak nie bez powodu, bowiem Kasia Lins praktycznie od premiery swojej debiutanckiej płyty pracowała już nad kolejną. Ta ujrzy światło dzienne już za chwilę!

Drugi album Kasi Lins ukaże się w kwietniu 2020 roku i będzie nosił tytuł Moja Wina. Wydawnictwo zapowiada singiel Rób tak dalej – kompozycja, przy której artystka współpracowała z producentem Danielem Walczakiem. Rób tak dalej zawiera w sobie wszystko to, za co fani kochają Kasię Lins najbardziej: niebanalny tekst, nieoczywistą, sensualną warstwę muzyczną, w której dużo się dzieje oraz wyjątkowy, charyzmatyczny wokal.

Kasia Lins Rób tak dalej

Jest to opowieść o ciekawości i niezaspokojeniu.
O potrzebie, która jest powodem, a która staje się sensem.
O dążeniu i odkrywaniu, jako głównej sile napędowej umysłowej relacji z bliską osobą.
Duszny nastrój muzyki złączony z nocnym obrazem i niepokojącą fabułą w pełni uosabia ducha nadchodzącej płyty.

Nowy singiel Kasi Lins – Rób Tak Dalej, posłuchaj!

Posłuchajcie najnowszego singla Kasi LinsRób Tak Dalej i zobaczcie klimatyczny teledysk, za którego reżyserię odpowiada niezawodny Karol Łakomiec!

Kasia Lins powraca i to w pięknym stylu. Jej najnowszy singiel Rób tak dalej zwiastuje jej drugą płytę, której premiera już niedługo. Posłuchajcie! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kasia Lins, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →