Kasia Lins opublikowała teledysk nagrany w Ameryce


07 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Kasia Lins właśnie podzieliła się nowym klipem. Jest to obraz do live sesji, którą artystka nagrała w Stanach Zjednoczonych. Zobaczcie efekty tej wyprawy.

Kasia Lins weszła na scenę pewnie i z przytupem. Jej debiutancki album Wiersz Ostatni przyniósł nowe, świeże brzmienia, w których słychać inspiracje zachodnią muzyką country.

Już wcześniej artystka dzieliła się swoim zafascynowaniem Ameryką i tamtejszą kulturą. Jej pierwszy teledysk promujący Wiersz OstatniTonę zastał nagrany właśnie w Stanach, na słonecznej pustyni w Kalifornii.

Kasia Lins – Tonę

Kasia Lins – nowy teledysk

Wokalistka ponownie przenosi nas w klimaty zachodniego westernu. Tym razem za sprawą live sesji, którą nagrała ponownie w Ameryce. Podczas 12-minutowego teledysku usłyszymy trzy utwory z albumu Wiersz Ostatni: These Days, Save Me Boy w wyjątkowej wersji zaśpiewane z Low Roar oraz Hollow Words.

Pomysłodawcą, reżyserem i autorem zdjęć do teledysku jest Karol Łakomiec, który jest również gitarzystą w zespole Kasi. W klipie występują również pozostali członkowie – Wiktoria Jakubowska, Aga Bigaj, Tomasz Zachara i Zuzia Kłosińka oraz Kuba Karaś z The Dumplings. Zobaczcie!

Kasia Lins – American Live Story

Kasia Lins – koncerty

Jeśli taki westernowski klimat do Was przemawia, koniecznie zobaczcie jak Kasia Lins wypada na żywo. W najbliższym czasie artystka zagra m.in. na Męskim Graniu w Katowicach, Salt Wave Festival, czy w Łodzi, jako gość projektu grupy KAMP! u boku Hani Rani, Piotra Zioły, Rosalie. i wielu innych. Nie przegapcie!

Kasia Lins koncerty

Kasia Lins właśnie podzieliła się nowym klipem. Jest to obraz do live sesji, którą artystka nagrała w Stanach Zjednoczonych. Zobaczcie efekty tej wyprawy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →